Drukarki

Podkategorie

 • Drukarki atramentowe

  Drukarki atramentowe wciąż cieszą się sporą popularnością zarówno w domach i małych biurach, gdzie często zachodzi potrzeba intensywnego drukowania. Drukarki atramentowe nie powinny być wyłączane z prądu, ponieważ długotrwała bezczynność może im szkodzić. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne modele drukarek atramentowych, które wykorzystują zarówno kartridże, jak i systemy stałego zasilania atramentem. Decyzja o wyborze konkretnego modelu zależy przede wszystkim od naszych preferencji i potrzeb. System stałego zasilania atramentem sprawdzi się w przypadku małych biur domowych, gdyż pozwala na znaczące oszczędności oraz bieżące monitorowanie poziomu tuszu. Z kolei kartridże są wygodnym rozwiązaniem do użytku domowego, gdyż oferują szeroki wybór kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych, które zapewniają wysoką jakość druku.

  Drukarka atramentowa – zasada działania

  Drukarka atramentowa do działania wykorzystuje tusz. Głowica drukująca przemieszcza się wzdłuż krótszej krawędzi arkusza papieru, wystrzeliwując maleńkie krople tuszu w jego kierunku. Krople te są tak małe, że nie są widoczne gołym okiem. Tworzą one linie obrazu, przy czym każda nowa linia powstaje po przesunięciu się papieru. Precyzja, z jaką tusz jest aplikowany na papier, jest mierzona w DPI (punktach na cal). Wyższa wartość DPI oznacza bardziej szczegółowy i dokładny wydruk, co przekłada się na wyraźniejsze i ostrzejsze obrazy.

  Drukarki atramentowe do domu i biura - którą wybrać?

  Drukarki atramentowe, choć często dostępne są w atrakcyjnej cenie zwłaszcza jeśli chodzi o kompaktowe modele do użytku domowego, mogą wiązać się z wysokimi kosztami eksploatacji. Dotyczy to zwłaszcza modeli z funkcją druku kolorowego. Przed wyborem drukarki warto sprawdzić ceny tuszy do drukarek oraz dostępność zamienników. Warto jednak pamiętać, że zamienniki mogą nie dorównać oryginalnym tuszom pod względem jakości, co jest szczególnie ważny, gdy zależy nam na profesjonalnych wydrukach.

  Szybkość druku jest kolejnym ważnym parametrem, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze drukarki atramentowej. Nawet jeśli planujemy drukować nie wielką ilość stron, warto postawić na drukarkę, która zrobi to w kilka sekund, a nie minut. Szybkość druku ma szczególnie znaczenie przy częstym drukowaniu zdjęć. Jakość wydruku oraz rozmiar drukarki również odgrywają znaczącą rolę. Jakość jest ważna przy wydruku obrazów, natomiast rozmiar drukarki zależy od przestrzeni, jaką mamy do dyspozycji. W warunkach domowych lepiej sprawdzą się małe kompaktowe drukarki, natomiast w biurze może być to drukarka o większych gabarytach.

  Dodatkowe funkcje, takie jak druk dwustronny, łączność Bluetooth czy Wi-Fi, również warto wziąć pod uwagę. Nowoczesne drukarki atramentowe mogą być wyposażone w każdą z tych funkcji, co znacznie zwiększa ich funkcjonalność. 

  Drukarki atramentowe w sklepie cybermech.pl

  W naszym sklepie znajdziesz drukarki atramentowe od renomowanych marek takich jak HP, Canon i Epson. Oferujemy drukarki atramentowe zarówno do użytku domowego, jak i nowoczesne urządzenia, które zapewniają wyjątkową szybkość i wydajność. Dzięki zaawansowanej technologii, z jednego zestawu wkładów można uzyskać nawet do 75 000 stron, przy prędkości drukowania sięgającej 35 stron na minutę.

  Nasze drukarki są również ekologiczne, ponieważ wykorzystują technologie, które skracają czas nagrzewania i chłodzenia. Dzięki temu są bardziej energooszczędne i mają mniejszy wpływ na środowisko. W naszym sklepie każdy znajdzie odpowiednie urządzenie dostosowane do swoich potrzeb, niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu do domu, czy do biura. W ofercie posiadamy również drukarki laserowe oraz urządzenia wielofunkcyjne.

 • Drukarki laserowe

  Drukarki laserowe – zalety

  Drukarki laserowe są cenione za wyjątkową jakość wydruków oraz trwałość i wydajność tonerów. Chociaż początkowy koszt zakupu drukarki laserowej może być wysoki, w dłuższej perspektywie jest to wybór bardzo ekonomiczny, zwłaszcza ze względu na niskie koszty eksploatacji. Drukarki laserowe zapewniają niezwykle wysoką jakość wydruków dzięki zastosowaniu tonerów, które są bardziej wydajne i trwałe niż tusze atramentowe. Tonery wykorzystują barwnik w formie proszkowej, co pozwala na uzyskanie ostrych i wyraźnych wydruków. W przeciwieństwie do drukarek atramentowych, które mogą zwilżać papier i powodować jego sklejanie, wydruki z drukarek laserowych są suche i gotowe do użytku od razu po wydrukowaniu.

  Chociaż tonery do drukarek laserowych są droższe od tuszy do drukarek atramentowych, ich wydajność jest znacznie wyższa niż tuszów atramentowych. Jeden toner może wystarczyć na wydrukowanie od tysiąca do kilkudziesięciu tysięcy stron. W warunkach domowych oznacza to, że toner może wystarczyć na kilka miesięcy, a nawet na rok przy oszczędnym użytkowaniu. Ponadto istnieje możliwość zakupu zamienników tonerów w przystępnych cenach, co dodatkowo obniża koszty eksploatacji.

  Drukarki laserowe są idealne dla osób, które szukają urządzenia prostego w utrzymaniu. W przeciwieństwie do drukarek atramentowych, które wymagają regularnego czyszczenia głowic i mogą mieć problemy z zaschniętym tuszem, drukarki laserowe nie mają takich problemów. Nawet jeśli nie używasz drukarki przez dłuższy czas, toner pozostaje w pełni funkcjonalny, co czyni drukarki laserowe bardziej niezawodnymi. Wydruki z drukarek laserowych są bardziej odporne na działanie światła UV, co oznacza, że tekst i obrazy pozostają wyraźne i trwałe przez długi czas. Toner nie ulega łatwo wyblaknięciu, co jest szczególnie ważne w przypadku dokumentów, które muszą być przechowywane przez wiele lat.

  Wymiana tonera w drukarce laserowej jest prosta i szybka, co zwiększa wygodę użytkowania. Tonery laserowe są również łatwe do przechowywania i transportu, co czyni je idealnym wyborem zarówno do domowego użytku, jak i do biura.

  Drukarka laserowa - monochromatyczna czy kolorowa?

  Na rynku dostępne są zarówno drukarki laserowe kolorowe, jak i monochromatyczne. Te pierwsze umożliwiają wydruki w czerni i kolorze, podczas gdy monochromatyczne drukują tylko w odcieniach szarości. Jeśli nie potrzebujemy drukować zdjęć ani kolorowych grafik, drukarka laserowa czarno-biała będzie wystarczająca i zazwyczaj tańsza. W przypadku potrzeby drukowania w kolorze, warto zainwestować w drukarkę laserową kolorową. Choć jej koszt zakupu jest wyższy, to wydatki mogą się szybko zwrócić dzięki większej wydajności i niższym kosztom eksploatacji.

  Warto zwrócić uwagę na drukarki laserowe Brother, które oferują doskonały stosunek ceny do jakości. Urządzenia te charakteryzują się wysoką niezawodnością i długą żywotnością, co czyni je idealnym wyborem zarówno do biur, jak i do domowego użytku. Drukarki laserowe Brother zapewniają szybki czas wydruku oraz niskie koszty eksploatacji, dzięki czemu są ekonomicznym rozwiązaniem dla osób, które drukują często i dużo.

  Niezależnie od wyboru modelu, warto także zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, takie jak druk dwustronny, łączność bezprzewodowa Wi-Fi, czy możliwość skanowania i kopiowania dokumentów. Te funkcje zwiększają wszechstronność urządzenia, czyniąc je bardziej użytecznym w codziennej pracy. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego modelu, nasi doświadczeni konsultanci są do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

  Drukarka laserowa - na co warto zwrócić uwagę?

  Wybór odpowiedniej drukarki laserowej, czy to monochromatycznej, czy kolorowej, zależy od kilku parametrów, które warto wziąć pod uwagę. Oto najważniejsze z nich:

  Szybkość druku

  Tanie drukarki laserowe potrafią drukować od 15 do 20 stron na minutę, natomiast najwydajniejsze modele osiągają prędkość nawet 60 stron na minutę. Ta imponująca szybkość jest jednym z głównych powodów, dla których drukarki laserowe cieszą się tak dużą popularnością.

  Sposoby łączenia i przesyłania materiałów

  Drukarki laserowe oferują różne metody przesyłania materiałów do druku. Dzięki modułom NFC i AirPrint możesz bezpośrednio połączyć urządzenie mobilne i przesyłać pliki. Niektóre modele posiadają port USB, co pozwala na podłączenie pendrive'a lub innego nośnika danych. Drukarki laserowe z Wi-Fi umożliwiają szybkie i bezprzewodowe połączenie z innymi urządzeniami, a opcja Bluetooth oferuje dodatkową elastyczność. Można również zintegrować drukarkę za pomocą złącza Ethernet z siecią LAN, co pozwala na korzystanie z niej przez kilka osób jednocześnie bez konieczności przemieszczania się do urządzenia.

  Druk dwustronny

  Drukowanie dwustronne (duplex) może odbywać się automatycznie lub ręcznie. Automatyczne drukowanie dwustronne jest najwygodniejsze, ponieważ pozwala na jednoczesne zadrukowanie obu stron kartki. Tanie modele do użytku domowego często oferują ręczny duplex, gdzie najpierw drukowana jest jedna strona, a następnie papier musi być ręcznie obrócony, by zadrukować drugą stronę.

  Format i rodzaj papieru

  Standardowy format papieru dla drukarek laserowych to A4, ale wiele modeli obsługuje również inne formaty, takie jak A5, A6, a nawet A3. Niektóre urządzenia są przystosowane do drukowania na papierze fotograficznym i posiadają osobną komorę na ten rodzaj papieru. Ważne jest również zwrócenie uwagi na gramaturę papieru, którą obsługuje drukarka, aby uniknąć problemów z zacięciami czy nieodpowiednią jakością wydruku.

  Miesięczne obciążenie drukarki

  Drukarki laserowe mają określony limit wydruku, który wskazuje maksymalną liczbę stron, jaką urządzenie może wydrukować w ciągu miesiąca. Parametr ten zwykle wynosi od kilku do kilkudziesięciu tysięcy stron. Przekraczanie tego limitu może negatywnie wpłynąć na żywotność drukarki.

  Rozdzielczość wydruku

  Rozdzielczość wydruku, wyrażana w DPI (punktach na cal), wpływa na jakość drukowanego obrazu. Minimalna rozdzielczość powinna wynosić 300 DPI, ale dla wysokiej jakości wydruków warto wybrać drukarkę z wyższą rozdzielczością.

  Pojemność podajnika papieru

  Drukarki laserowe do użytku domowego mają różną pojemność zasobników papieru. W biurach, gdzie drukuje się intensywnie, większa pojemność podajnika i tacy odbiorczej jest zaletą. Modele mogą mieścić od 100 kartek do całej ryzy papieru, co znacząco wpływa na wygodę użytkowania.

  Obsługiwany język

  Interfejs w języku polskim jest dużym ułatwieniem, zwłaszcza dla osób mniej zaznajomionych z językami obcymi i technologią. Nawet tańsze modele mogą oferować tę funkcję, co zwiększa komfort korzystania ze sprzętu.

  Funkcje dodatkowe

  Nie wszystkie drukarki laserowe oferują tę samą funkcjonalność. Podstawową funkcją jest drukowanie, ale wiele modeli oferuje również kopiowanie, skanowanie i wysyłanie faksów. Wielofunkcyjne urządzenie może okazać się lepszą inwestycją niż zwykła drukarka, szczególnie w środowisku biurowym.

 • Urządzenia wielofunkcyjne

  Urządzenie wielofunkcyjne łączy funkcje drukarki, skanera, kopiarki, a często także faksu w jednym urządzeniu. Takie sprzęty znajdują zastosowanie zarówno w biurach, jak i prywatnych mieszkaniach. Dzięki swojej wszechstronności, mogą zaspokoić różne potrzeby użytkowników – od codziennego użytku domowego po intensywne użytkowanie w dużych firmach.

  Na co zwrócić uwagę kupując drukarkę atramentową wielofunkcyjną?

  Drukarki atramentowe wielofunkcyjne często oferują dodatkowe funkcje bez konieczności ponoszenia większych kosztów. W domowych warunkach na ogół wystarcza drukarka z funkcjami drukowania, kserowania i skanowania. Jednak w przypadku biura przydatna może być również opcja faksowania. Takie urządzenie wielofunkcyjne jest zazwyczaj większe, co wymaga odpowiedniego zaplanowania przestrzeni w miejscu pracy.

  Urządzenia wielofunkcyjne z drukarką atramentową doskonale sprawdzają się przy drukowaniu wysokiej jakości zdjęć. W przypadku takich zadań istotna jest szybkość drukowania. Jeśli planujemy drukować pojedyncze obrazy, nie jest to takie ważne, ale przy drukowaniu całego albumu proces może potrwać kilka godzin. Ważna jest również rozdzielczość skanera – do dokumentów nie musi być ona bardzo wysoka, jednak skanowanie obrazów wymaga dużej precyzji i szczegółowości.

  Kiedy warto rozważyć wybór drukarki laserowej ze skanerem? Przede wszystkim wtedy, gdy potrzebujemy głównie druku czarno-białego, np. do dokumentów, i gdy zależy nam na czasie. Drukarki laserowe często działają szybciej niż standardowe drukarki atramentowe. 

  Urządzenie wielofunkcyjne laserowe czy atramentowe?

  Drukarki wielofunkcyjne atramentowe są zazwyczaj tańsze w zakupie niż ich laserowe odpowiedniki, co czyni je atrakcyjną opcją dla osób z ograniczonym budżetem. Są idealne do drukowania zdjęć i kolorowych grafik, dzięki wysokiej jakości i bogatej palecie kolorów, jaką oferują atramenty. Jednak ich eksploatacja jest droższa ze względu na cenę tuszu oraz większe zużycie tuszu na stronę. Dodatkowo, tusz w drukarkach atramentowych może zaschnąć przy dłuższej przerwie w użytkowaniu, co wiąże się z koniecznością częstszego czyszczenia głowic.

  Z kolei drukarki wielofunkcyjne laserowe, choć droższe w zakupie, oferują wiele zalet w dłuższej perspektywie. Są doskonałe dla osób drukujących duże ilości dokumentów, ponieważ tonery laserowe są znacznie bardziej wydajne niż tusze atramentowe. Drukarki laserowe zapewniają również szybsze wydruki i lepszą jakość tekstu. Nie występuje w nich problem zaschniętego tuszu, co czyni je bardziej niezawodnymi przy sporadycznym użytkowaniu. Wadą tych drukarek jest wyższy koszt zakupu oraz większe rozmiary. Dodatkowo, drukarki laserowe są mniej precyzyjne w drukowaniu zdjęć i kolorowych grafik w porównaniu z drukarkami atramentowymi.

  Jeśli drukujesz sporadycznie i zależy Ci na drukowaniu zdjęć oraz kolorowych materiałów, drukarka atramentowa będzie lepszym wyborem. Natomiast jeśli planujesz drukować duże ilości dokumentów i zależy Ci na niskich kosztach eksploatacji, drukarka laserowa będzie bardziej odpowiednia.

  Wybór między drukarką laserową a atramentową zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. Drukarki atramentowe są tańsze na starcie i świetnie radzą sobie z kolorowymi wydrukami, ale ich eksploatacja może być kosztowna. Drukarki laserowe wymagają większej inwestycji na początku, ale oferują niższe koszty druku na dłuższą metę oraz większą wydajność i szybkość. Bez względu na to, który typ wybierzesz, nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz modeli, które spełnią Twoje oczekiwania. Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci wybrać najlepszą drukarkę dostosowaną do Twoich potrzeb.

  Drukarki wielofunkcyjne do domu i biura w sklepie cybermech.pl

  W naszej ofercie znajdują się zarówno atramentowe jak i laserowe urządzenia wielofunkcyjne, zaprojektowane i wyprodukowane przez renomowane marki, znane z tworzenia sprzętu najwyższej jakości. Wśród dostępnych produktów znajdziesz urządzenia od HP, Canon, Samsung oraz Xerox. Każdy model w naszym asortymencie został objęty gwarancją producenta, co świadczy o precyzyjnym i trwałym wykonaniu tych urządzeń. Dzięki temu masz pewność, że inwestujesz w sprzęt, który będzie niezawodnie służył przez długi czas.

 • Drukarki do etykiet

  Drukarka do etykiet to specjalistyczne urządzenie służące do drukowania etykiet samoprzylepnych, naklejek, kodów kreskowych, a także innych rodzajów oznaczeń na różnych typach materiałów. Drukarki te znajdują zastosowanie w wielu branżach, takich jak logistyka, handel, produkcja, sektor medyczny oraz wiele innych, gdzie istotne jest szybkie i wyraźne oznaczanie produktów, półek magazynowych, sprzętu itp. Drukarki do etykiet różnią się pod względem technologii druku, rozmiarów, możliwości dostosowania etykiet oraz zastosowań.

  Drukarki termiczne i termotransferowe

  Technologie druku wykorzystywane w drukarkach do etykiet samoprzylepnych można podzielić na termiczną oraz termotransferową. Drukarki termiczne działają na zasadzie wykorzystania ciepła generowanego przez głowicę drukującą, które uwidacznia wcześniej zaimpregnowany w etykiecie pigment. Niestety, etykiety wykonane tą metodą są podatne na działanie czynników zewnętrznych i mogą szybko tracić na swojej czytelności. Z kolei drukarki termotransferowe, korzystając z wysokiej temperatury, przenoszą barwnik z kalki transferowej bezpośrednio na etykietę, co gwarantuje wyższą trwałość wydruku oraz lepszą czytelność. W naszej ofercie znajdują się urządzenia umożliwiające korzystanie zarówno z druku termicznego, jak i termotransferowego, co pozwala na wybór metody najlepiej odpowiadającej indywidualnym potrzebom użytkownika. Ponadto, dla ułatwienia procesu aplikacji etykiet na produkty, proponujemy również zastosowanie aplikatorów etykiet, które znacząco przyspieszają i usprawniają ten proces.

  Drukarki do etykiet – jaką wybrać?

  Analizując miesięczną liczbę wydruków realizowanych w firmie, można adekwatnie ocenić, które urządzenie drukujące najlepiej odpowie na nasze wymagania. Jeśli miesięczny obrót wydruków przekracza 60 tysięcy, to wskazuje na potrzebę inwestycji w drukarkę przemysłową. W sytuacji, gdy zakres drukowania nie przewyższa 20 tysięcy etykiet, wystarczająca okaże się prosta drukarka etykiet samoprzylepnych przeznaczona do użytku biurowego. Ważne jest również dopasowanie odpowiedniej rozdzielczości, co ma bezpośredni wpływ na jakość i czytelność etykiet. Rozdzielczość staje się krytycznym aspektem, szczególnie gdy planujemy drukować elementy o małych wymiarach, co z kolei gwarantuje zachowanie wysokiej jakości wydruku, na której zależy użytkownikom. Pragnąc uzyskać wydruki kolorowe, warto zainteresować się drukarkami etykiet samoprzylepnych wyposażonymi w funkcje umożliwiające realizację takich zadań, jak na przykład modele wykorzystujące technologię termotransferową.

  Dlaczego warto zainwestować w drukarkę do etykiet?

  Inwestycja w drukarkę etykiet samoprzylepnych stanowi klucz do niezależności i elastyczności w tworzeniu materiałów marketingowych i informacyjnych. Posiadając takie urządzenie bezpośrednio w przedsiębiorstwie, zyskujesz pełną kontrolę nad procesem drukowania, co umożliwia nie tylko szybkie wprowadzanie zmian i aktualizacji na etykietach, ale również optymalizację kosztów i czasu pracy. Zakup własnej drukarki eliminuje konieczność czekania na realizację zleceń zewnętrznych oraz związane z tym dodatkowe opłaty, oferując jednocześnie możliwość natychmiastowego reagowania na potrzeby biznesowe. Co więcej, nowoczesne drukarki etykiet charakteryzują się wysoką efektywnością i energooszczędnością, co przyczynia się do redukcji kosztów eksploatacyjnych. Taka inwestycja przynosi więc korzyści nie tylko w aspekcie operacyjnym, ale również finansowym, zwiększając konkurencyjność firmy na rynku.

  Drukarki etykiet w sklepie Infomech

  Oferujemy bogaty wybór drukarek do etykiet, które obsługują wszystkie najczęściej stosowane rozmiary etykiet, począwszy od szerokości 12 mm, poprzez 19 mm, 24 mm, 54 mm, 60 mm, aż do 62 mm. W naszym asortymencie znajdują się również przenośne modele z intuicyjną klawiaturą typu QWERTY, która umożliwia łatwe i szybkie wprowadzanie oraz edycję tekstu. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi użytkownicy mogą bez problemu sprawdzić wygląd etykiety przed jej wydrukowaniem. Oferta naszego sklepu obejmuje także zaawansowane stacjonarne drukarki etykiet samoprzylepnych z interfejsem Wi-Fi, co pozwala na bezprzewodowy wydruk z komputerów działających na systemach macOS i Windows oraz z urządzeń mobilnych. 

 • Drukarki termiczne

  Drukarka termiczna to urządzenie drukujące, które wykorzystuje ciepło do generowania obrazu na specjalnym papierze termicznym. W odróżnieniu od tradycyjnych drukarek, które używają tuszu lub tonera, drukarki termiczne działają poprzez bezpośrednie podgrzewanie papieru termoczułego, co powoduje, że obszary narażone na działanie ciepła zmieniają kolor, tworząc tekst lub obrazy.

  Drukarki termiczne – zasada działania

  Druk termiczny opiera się na bezpośrednim transferze ciepła z głowicy drukującej na specjalnie przygotowany papier termiczny, pokryty substancjami chemicznymi reagującymi na ciepło. W procesie tym, elementy grzejne znajdujące się w głowicy – bardzo małe, kontrolowane elektrycznie punkty – generują precyzyjnie zaprogramowane wzory ciepła. To ciepło powoduje reakcję chemiczną na pokrytym substancjami papierze, w wyniku której na jego powierzchni pojawiają się teksty, grafiki czy kody kreskowe. Każdy z miniaturowych elementów grzejnych w głowicy może być indywidualnie sterowany, co pozwala na tworzenie bardzo szczegółowych i wyraźnych obrazów.

  Zalety i wady drukarek termicznych

  Druk termiczny jest ceniony za swoją szybkość, efektywność i możliwość generowania wydruków bez użycia tuszu, tonera czy kalki transferowej.  W zależności od konkretnego modelu drukarki termicznej, do wydruku możemy używać różnych materiałów, w tym plastiku, nylonu, poliestru, winylu, a nawet specjalistycznych rurek termokurczliwych. Ta wszechstronność sprawia, że drukarki termiczne znajdują zastosowanie w wielu branżach i do różnorodnych zadań – od produkcji etykiet identyfikacyjnych i ostrzegawczych, przez etykiety na produkty, aż po oznaczenia kabli i komponentów elektronicznych. Warto pamiętać, że etykiety czy paragony wydrukowane przez drukarkę termiczną mogą blaknąć po wpływem długotrwałej ekspozycji na słońce lub wysoką temperaturę. Pomimo tego, druk termiczny znajduje szerokie zastosowanie w wielu obszarach – od drukowania paragonów w handlu i usługach, przez etykiety logistyczne, po bilety i kuponów.

 • Papier biurowy
 • Tonery do drukarek

  Toner do drukarki laserowej to pojemnik wypełniony suchym proszkiem używanym w procesie drukowania laserowego. Toner składa się głównie z plastiku (mikroskopijnych cząstek polimeru), pigmentu do tworzenia obrazu oraz czasem dodatkowych składników, które pomagają w równomiernym rozprowadzeniu tonera na stronie. Proces drukowania laserowego wykorzystuje elektrostatykę do przyciągania tonera do odpowiednich miejsc na bębnie drukującym, który następnie przenosi obraz na papier. Następnie papier z tonerem przechodzi przez jednostkę utrwalającą (fuzer), gdzie ciepło i nacisk sprawiają, że toner topi się i trwale łączy z papierem, tworząc wydruk.

  Wydajność tonera

  Wydajność tonera, czyli ilość stron, które można wydrukować z jednej wkładki tonera, jest jednym z ważniejszych czynników przy wyborze drukarki laserowej i planowaniu kosztów eksploatacji. Wydajność tonera zależy od wielu czynników, w tym od modelu tonera, rodzaju drukarki, a także od rodzaju i ilości drukowanych treści.

  1. Standardowa vs. wysoka wydajność - producenci oferują tonery o różnej wydajności, w tym standardowe (często oznaczane jako "S") i tonery o wysokiej wydajności ("H" lub "XL"). Tonery o wysokiej wydajności zawierają więcej proszku tonera, co pozwala na drukowanie większej liczby stron przy mniejszym koszcie na stronę.
  2. Podawana wydajność - producenci zazwyczaj podają wydajność tonera przy standardowym pokryciu strony wynoszącym 5% dla formatu A4. Oznacza to, że jeśli tekst i grafiki na stronie pokrywają 5% jej powierzchni, toner powinien wystarczyć na wydrukowanie deklarowanej liczby stron. Na przykład, toner o wydajności 2 000 stron przy 5% pokryciu pozwoli na wydrukowanie około 2 000 stron A4, z treścią zajmującą 5% każdej strony.
  3. Wpływ pokrycia strony - rzeczywista wydajność tonera może być niższa, jeśli drukowane dokumenty mają wyższe pokrycie niż standardowe 5% - na przykład pełnostronicowe fotografie lub dokumenty z dużą ilością tekstu i grafik mogą znacząco zmniejszyć liczbę stron, które można wydrukować.
  4. Tryb oszczędzania tonera - niektóre drukarki oferują tryb oszczędzania tonera (czasami nazywany trybem ekonomicznym), który redukuje ilość tonera używanego na stronę, co może zwiększyć wydajność tonera kosztem nieco niższej jakości wydruku.
  5. Warunki eksploatacji - warunki, w jakich drukarka jest używana i przechowywana (np. temperatura i wilgotność), również mogą wpłynąć na wydajność tonera.

  Wydajność tonera jest ważnym czynnikiem przy ocenie kosztów eksploatacji drukarki laserowej. Przed zakupem warto sprawdzić, jakie są dostępne opcje tonerów oraz ich przewidywana wydajność, aby lepiej planować przyszłe wydatki na materiały eksploatacyjne.

  Oryginalne tonery i zamienniki w sklepie Infomech

  Jeśli szukasz tonerów do drukarek laserowych najwyższej jakości, nasz sklep internetowy jest miejscem, którego potrzebujesz. Oferujemy szeroki asortyment materiałów eksploatacyjnych przeznaczonych do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Nasze tonery charakteryzują się nie tylko wyjątkową jakością wydruku, ale także zwiększoną wydajnością oraz odpornością na ścieranie, co zapewnia długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie. W naszej ofercie znajdziesz zarówno oryginalne tonery od renomowanych producentów, jak i wysokiej jakości zamienniki, które stanowią efektywny kosztowo wybór dla różnorodnych potrzeb drukowania. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży i stałemu zadowoleniu klientów, możemy zagwarantować produkty spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania tonerów, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

 • Bębny do tonera

  Bęben stanowi integralny element drukarki laserowej, odgrywając ważną rolę w procesie transferu obrazu z tonera na papier. Jego działanie jest ściśle powiązane z innymi komponentami urządzenia, co sprawia, że jego kompatybilność z konkretnym modelem drukarki jest niezbędna dla zachowania wysokiej jakości wydruku.

  Bęben światłoczuły, wykonany z aluminium, jest nieco dłuższy i szerszy niż maksymalna szerokość drukowanego materiału, co zapewnia efektywne przenoszenie obrazów. Jego powierzchnia pokryta jest warstwą reagującą na światło, która umożliwia dokładne odwzorowanie grafiki na papierze. Co istotne, wymiana bębna może być przeprowadzona niezależnie od innych części drukarki, co umożliwia łatwe utrzymanie urządzenia w dobrym stanie technicznym i zapewnia długotrwałą eksploatację.

  Kiedy należy wymienić bęben do drukarki

  Wymiana bębna w drukarce laserowej jest konieczna, w momencie gdy urządzenie sygnalizuje jego zużycie, np. poprzez pojawienie się charakterystycznych pasm lub powtarzających się artefaktów na wydrukach. Warto pamiętać, że z biegiem czasu bęben traci swoje właściwości eksploatacyjne, co wpływa na jakość wydruków. Kolejnym powodem, dla którego wymiana bębna może być niezbędna, są uszkodzenia mechaniczne lub stosowanie niewłaściwego rodzaju papieru, który nie jest przeznaczony do konkretnego modelu drukarki. W takich przypadkach regularna kontrola stanu bębna i szybka reakcja na wszelkie nieprawidłowości są ważne dla zachowania wysokiej jakości pracy urządzenia.

  Bęben do drukarki oryginalny czy zamiennik?

  Wiele osób posiadających drukarkę laserową zastanawia się, czy warto inwestować w alternatywne materiały eksploatacyjne, czy też lepiej trzymać się oryginałów. Temat budzi wiele emocji i kontrowersji. Obecnie topowi producenci zamienników bazują na standardach ISO, które ściśle określają procesy produkcji i kontroli jakości. Produkty posiadające certyfikaty ISO stanowią solidny argument za ich wyborem, ponieważ spełniają one minimalne wymagania jakościowe.

  Na rynku dostępne są również zamienniki tzw. refilowane, czyli regenerowane. Są to zużyte oryginalne materiały eksploatacyjne, które przeszły proces odnowienia. Choć regenerowane produkty mogą oferować właściwości zbliżone do nowych, ich niezawodność bywa problematyczna. Często zdarza się, że po zamontowaniu w drukarce odmawiają współpracy, a problemy mogą pojawić się już przed pierwszym użyciem, np. gdy układ elektroniczny sterujący bębnem nie jest rozpoznawany przez urządzenie.

  Cena regenerowanych materiałów eksploatacyjnych jest zazwyczaj niższa, ale wiąże się to z wyższym ryzykiem wystąpienia problemów. Wybór między zamiennikiem regenerowanym a produktem nowym zależy od indywidualnych potrzeb i priorytetów użytkownika. Decyzja ta powinna być dobrze przemyślana, biorąc pod uwagę zarówno aspekty finansowe, jak i ewentualne komplikacje związane z użytkowaniem regenerowanych materiałów.

  Bębny światłoczułe do drukarek w sklepie cybermech.pl

  W ofercie sklepu cybermech.pl znajdą Państwo zarówno oryginalne bębny światłoczułe do drukarek jak i zamienniki, które zaspokoją potrzeby różnych modeli drukarek. Nasz bogaty asortyment umożliwia idealne dopasowanie bębna do specyficznych wymagań Państwa urządzeń. Zarówno oryginalne produkty, jak i zamienniki dostępne są w atrakcyjnie niskich cenach, pozostawiając Państwu decyzję, który wariant wybrać. Zapraszamy do zapoznania się z naszą unikalną ofertą, gdzie znajdą Państwo propozycje produktowe najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 • Tusze do drukarek

  Nowoczesne drukarki atramentowe są powszechnie używane nie tylko w biurach, ale także w domach, gdzie codziennie drukujemy e-maile, artykuły, pisma, faktury czy plakaty. Coraz większy nacisk większość z nas kładzie na jakość wydruków, wybierając tym samym renomowane marki drukarek, do których można dokupić odpowiednie materiały eksploatacyjne, takie jak tusze, zapewniające najwyższą jakość dokumentów i zdjęć.

  Tusz do drukarki jest niezbędnym elementem pozwalającym na prawidłowe funkcjonowanie drukarki atramentowej. Zawarty w specjalnym wkładzie atramentowym, tusz składa się z mieszanki wody, różnych rozpuszczalników, przeciwutleniaczy oraz barwnika. Wkłady atramentowe są wyposażone w specjalne chipy, które komunikują się z drukarką, dostarczając informacji o ilości dostępnego tuszu oraz szacowanej liczbie możliwych do wydrukowania stron. Dzięki tym zaawansowanym rozwiązaniom, użytkownicy mogą efektywnie zarządzać materiałami eksploatacyjnymi, zapewniając ciągłą i niezawodną pracę urządzenia.

  Rodzaje tuszy do drukarek

  Na rynku dostępny jest szeroki wybór tuszów do drukarek, które można podzielić na kilka kategorii w zależności od obecności głowicy drukującej.

  Tusze z wbudowaną głowicą drukującą

  W tego rodzaju tuszach kartridż jest zintegrowany z głowicą drukującą. Są one często stosowane w tańszych modelach drukarek. Nowy, oryginalny tusz tego typu może stanowić znaczną część kosztu samej drukarki, co jest zamierzonym działaniem producentów mającym na celu zwiększenie zysków przy sprzedaży tanich urządzeń. W tym przypadku najczęściej spotykamy dwa wkłady: tusz czarny oraz kolorowy, który zawiera trzy kolory w jednym wkładzie.

  Tusze bez zintegrowanej głowicy

  W drukarkach ze stałą głowicą drukującą wymieniamy jedynie kartridż z atramentem. Tego rodzaju tusze dzielą się na poszczególne kolory: czarny, żółty, czerwony i niebieski (paleta CMYK). Niektóre modele drukarek wykorzystują dodatkowe kolory, takie jak jasnoniebieski czy szary. Drukarki tego typu są bardziej ekonomiczne w eksploatacji, ponieważ żywotność głowic drukujących jest znacznie dłuższa niż wydajność tuszów. Dodatkowo, możliwość wymiany pojedynczych kolorów pozwala na lepszą kontrolę zużycia atramentu – wymieniamy tylko te kolory, które się skończyły.

  Tusze do samodzielnego uzupełniania

  Na rynku dostępne są również drukarki atramentowe z możliwością samodzielnego uzupełniania tuszów. W tym przypadku kupujemy pojemniki z atramentem i napełniamy zintegrowane z urządzeniem kartridże. Tego rodzaju rozwiązanie jest korzystne ekonomicznie i ekologicznie, ponieważ redukuje ilość odpadów.

  Kartridże czyszczące

  Oprócz standardowych wkładów, dostępne są również kartridże czyszczące, które służą do konserwacji głowic stałych zintegrowanych z drukarką. Regularne czyszczenie przy użyciu tych kartridży zapobiega zasychaniu tuszu i zatykaniu się kanalików w głowicy. Kartridże czyszczące są zazwyczaj oznaczone w taki sam sposób jak zwykłe wkłady atramentowe do danej drukarki.

  Wybór odpowiedniego rodzaju tuszu zależy od specyfiki posiadanego urządzenia oraz preferencji użytkownika. Dzięki szerokiej gamie dostępnych opcji można znaleźć rozwiązanie optymalne zarówno pod względem kosztów, jak i jakości wydruków.

  Jaki tusz do drukarki? Oryginał czy zamiennik?

  Oryginalny tusz do drukarki to synonim jakości i niezawodności. Gwarantują one bezproblemowe działanie drukarki, co jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które wymagają perfekcyjnych wydruków. Z kolei tusze zamienniki doskonale sprawdzają się w użytku domowym, oferując korzystny stosunek jakości do ceny. W przypadku wydruków czarno-białych różnice między oryginałami a zamiennikami są minimalne, jednak przy drukowaniu w kolorze mogą być zauważalne subtelne różnice w intensywności i dokładności barw. Zamienniki stanowią doskonały wybór dla osób, które chcą zmniejszyć koszty eksploatacji drukarki, nie rezygnując przy tym z satysfakcjonującej jakości wydruków. Dzięki naszej szerokiej ofercie każdy może znaleźć odpowiedni tusz, dopasowany do swoich potrzeb i oczekiwań.

  Tusze do drukarek w sklepie cybermech.pl

  W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroką gamę tuszów czarnych i kolorowych różnych marek, co umożliwia idealne dopasowanie materiałów eksploatacyjnych do specyficznego modelu drukarki oraz indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeśli drukujesz głównie dokumenty tekstowe bez grafik i zdjęć, polecamy tusze zamienniki. Wydruki w kolorze czarnym uzyskane z tuszy zamiennych są porównywalne z tymi, które powstają przy użyciu tuszy oryginalnych. Różnice mogą być zauważalne jedynie w przypadku kolorowych wydruków, gdzie oryginalne tusze mogą oferować lepszą jakość i intensywność barw.

  Nasza oferta została starannie dostosowana do potrzeb zarówno użytkowników domowych, jak i biurowych. Dla tych, którzy wymagają profesjonalnej jakości wydruków, szczególnie w przypadku grafik, rysunków czy folderów reklamowych, polecamy oryginalne tusze do drukarek. Zapewniają one żywe, wyraziste kolory, które doskonale oddają detale i głębię barw, niezbędne dla specjalistów w dziedzinie grafiki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą tuszy do drukarek oraz tonerów do drukarek, która zapewnia satysfakcjonujące zakupy dzięki atrakcyjnym cenom i bogatemu wyborowi tuszów najwyższej jakości.

Aktywne filtry

Brother HL-L2400DW drukarka laserowa 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi

Brother HL-L2400DW. Technologia druku: Laser, Maksymalna rozdzielczość: 1200 x 1200 DPI. Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4. Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 30 stron/min, Podwójne drukowanie. Typ ekranu: LCD. Wi-Fi. Kolor produktu: Czarny
604,99 zł
Produkt dostępny
604,99 zł

Brother HL-L2400DW. Technologia druku: Laser, Maksymalna rozdzielczość: 1200 x 1200 DPI. Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4. Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 30 stron/min, Podwójne drukowanie. Typ ekranu: LCD. Wi-Fi. Kolor produktu: Czarny

Brother HL-L3215CW drukarka laserowa Kolor 600 x 2400 DPI A4 Wi-Fi

Brother HL-L3215CW. Technologia druku: LED, Kolor. Liczba wkładów drukujących: 4, Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie: 3000 stron/mies.. Maksymalna rozdzielczość: 600 x 2400 DPI. Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4. Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 18 stron/min. Wi-Fi. Kolor produktu: Biały
1 056,99 zł
Produkt dostępny
1 056,99 zł

Brother HL-L3215CW. Technologia druku: LED, Kolor. Liczba wkładów drukujących: 4, Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie: 3000 stron/mies.. Maksymalna rozdzielczość: 600 x 2400 DPI. Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4. Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 18 stron/min. Wi-Fi. Kolor produktu: Biały

Brother HL-L8230CDW drukarka laserowa Kolor 600 x 600 DPI A4 Wi-Fi

Brother HL-L8230CDW. Technologia druku: LED, Kolor. Liczba wkładów drukujących: 2. Maksymalna rozdzielczość: 600 x 600 DPI. Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4. Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 30 stron/min, Podwójne drukowanie. Wi-Fi. Kolor produktu: Biały
1 547,00 zł
Produkt dostępny
1 547,00 zł

Brother HL-L8230CDW. Technologia druku: LED, Kolor. Liczba wkładów drukujących: 2. Maksymalna rozdzielczość: 600 x 600 DPI. Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4. Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 30 stron/min, Podwójne drukowanie. Wi-Fi. Kolor produktu: Biały

Brother HL-L3240CDW drukarka laserowa Kolor 600 x 2400 DPI A4 Wi-Fi

Brother HL-L3240CDW. Technologia druku: LED, Kolor. Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie: 3000 stron/mies.. Maksymalna rozdzielczość: 600 x 2400 DPI. Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4. Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 26 stron/min, Podwójne drukowanie. Typ ekranu: LCD. Wi-Fi. Kolor produktu: Biały
1 386,98 zł
Produkt dostępny
1 386,98 zł

Brother HL-L3240CDW. Technologia druku: LED, Kolor. Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie: 3000 stron/mies.. Maksymalna rozdzielczość: 600 x 2400 DPI. Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4. Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 26 stron/min, Podwójne drukowanie. Typ ekranu: LCD. Wi-Fi. Kolor produktu: Biały

Brother HL-L3220CWE drukarka laserowa Kolor 600 x 2400 DPI A4 Wi-Fi

Brother HL-L3220CWE. Technologia druku: LED, Kolor. Liczba wkładów drukujących: 4. Maksymalna rozdzielczość: 600 x 2400 DPI. Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4. Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 18 stron/min. Typ ekranu: LCD. Wi-Fi. Kolor produktu: Czarny, Biały
1 115,00 zł
Produkt dostępny
1 115,00 zł

Brother HL-L3220CWE. Technologia druku: LED, Kolor. Liczba wkładów drukujących: 4. Maksymalna rozdzielczość: 600 x 2400 DPI. Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4. Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 18 stron/min. Typ ekranu: LCD. Wi-Fi. Kolor produktu: Czarny, Biały

Brother HL-L9470CDN drukarka laserowa Kolor 2400 x 600 DPI A4

Brother HL-L9470CDN. Technologia druku: Laser, Kolor. Liczba wkładów drukujących: 4, Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie: 150000 stron/mies.. Maksymalna rozdzielczość: 2400 x 600 DPI. Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4. Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 40 stron/min, Podwójne drukowanie. Typ ekranu: LCD, Kolor produktu: Biały
5 306,99 zł
Produkt dostępny
5 306,99 zł

Brother HL-L9470CDN. Technologia druku: Laser, Kolor. Liczba wkładów drukujących: 4, Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie: 150000 stron/mies.. Maksymalna rozdzielczość: 2400 x 600 DPI. Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4. Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 40 stron/min, Podwójne drukowanie. Typ ekranu: LCD, Kolor...

KYOCERA ECOSYS PA3500cx/Plus Kolor 1200 x 1200 DPI A4

KYOCERA ECOSYS PA3500cx/Plus. Technologia druku: Laser, Kolor. Liczba wkładów drukujących: 4, Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie: 100000 stron/mies.. Maksymalna rozdzielczość: 1200 x 1200 DPI. Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4. Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 35 stron/min, Podwójne drukowanie. Kolor produktu: Czarny, Biały
3 180,99 zł
Produkt dostępny
3 180,99 zł

KYOCERA ECOSYS PA3500cx/Plus. Technologia druku: Laser, Kolor. Liczba wkładów drukujących: 4, Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie: 100000 stron/mies.. Maksymalna rozdzielczość: 1200 x 1200 DPI. Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4. Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 35 stron/min, Podwójne drukowanie. Kolor...

HP Color LaserJet Pro 3202dn, W kolorze, Drukarka do Małe i średnie firmy, Drukowanie, Drukowanie dwustronne Port napędu flash USB z przodu Wkład TerraJet Drukowanie z telefonu lub tabletu

HP Color LaserJet Pro 3202dn, W kolorze, Drukarka do Małe i średnie firmy, Drukowanie, Drukowanie dwustronne; Port napędu flash USB z przodu; Wkład TerraJet; Drukowanie z telefonu lub tabletu. Technologia druku: Laser, Kolor. Liczba wkładów drukujących: 4, Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie: 40000 stron/mies.. Maksymalna rozdzielczość: 600 x 600 DPI. Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4. Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 25 stron/min, Podwójne drukowanie. Typ ekranu: MGD, Kolor produktu: Szary, Biały
1 532,99 zł
Produkt dostępny
1 532,99 zł

HP Color LaserJet Pro 3202dn, W kolorze, Drukarka do Małe i średnie firmy, Drukowanie, Drukowanie dwustronne; Port napędu flash USB z przodu; Wkład TerraJet; Drukowanie z telefonu lub tabletu. Technologia druku: Laser, Kolor. Liczba wkładów drukujących: 4, Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie: 40000 stron/mies.. Maksymalna rozdzielczość: 600 x 600...

HP LaserJet Pro Drukarka M404dw, Drukowanie, Bezprzewodowe

HP LaserJet Pro Drukarka M404dw, Drukowanie, Bezprzewodowe. Technologia druku: Laser. Liczba wkładów drukujących: 1, Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie: 80000 stron/mies.. Maksymalna rozdzielczość: 4800 x 600 DPI. Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4. Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 38 stron/min, Podwójne drukowanie. Typ ekranu: LCD. Dostosowany do pracy w sieci, Wi-Fi. Kolor produktu: Biały
2 144,98 zł
Produkt dostępny
2 144,98 zł

HP LaserJet Pro Drukarka M404dw, Drukowanie, Bezprzewodowe. Technologia druku: Laser. Liczba wkładów drukujących: 1, Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie: 80000 stron/mies.. Maksymalna rozdzielczość: 4800 x 600 DPI. Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4. Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal): 38 stron/min, Podwójne...

Zebra ZT231 drukarka etykiet bezpośrednio termiczny 203 x 203 DPI 305 mm/s Przewodowy i Bezprzewodowy Przewodowa sieć LAN Bluetooth

Zebra ZT231. Technologia druku: bezpośrednio termiczny, Maksymalna rozdzielczość: 203 x 203 DPI, Prędkość druku: 305 mm/s. Technologia łączności: Przewodowy i Bezprzewodowy. Kolor produktu: Czarny
4 688,99 zł
Produkt dostępny
4 688,99 zł

Zebra ZT231. Technologia druku: bezpośrednio termiczny, Maksymalna rozdzielczość: 203 x 203 DPI, Prędkość druku: 305 mm/s. Technologia łączności: Przewodowy i Bezprzewodowy. Kolor produktu: Czarny

Honeywell PC45D drukarka etykiet bezpośrednio termiczny 203 x 203 DPI Przewodowy i Bezprzewodowy Przewodowa sieć LAN Wi-Fi Bluetooth

Honeywell PC45D. Technologia druku: bezpośrednio termiczny, Maksymalna rozdzielczość: 203 x 203 DPI. Technologia łączności: Przewodowy i Bezprzewodowy. Kolor produktu: Biały
2 176,99 zł
Produkt dostępny
2 176,99 zł

Honeywell PC45D. Technologia druku: bezpośrednio termiczny, Maksymalna rozdzielczość: 203 x 203 DPI. Technologia łączności: Przewodowy i Bezprzewodowy. Kolor produktu: Biały

Honeywell MPD31D drukarka etykiet bezpośrednio termiczny 203 x 203 DPI 90 mm/s Bezprzewodowy Bluetooth

Honeywell MPD31D. Technologia druku: bezpośrednio termiczny, Maksymalna rozdzielczość: 203 x 203 DPI, Prędkość druku: 90 mm/s. Technologia łączności: Bezprzewodowy. Technologia baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion). Kolor produktu: Czarny, Szary
1 638,99 zł
Produkt dostępny
1 638,99 zł

Honeywell MPD31D. Technologia druku: bezpośrednio termiczny, Maksymalna rozdzielczość: 203 x 203 DPI, Prędkość druku: 90 mm/s. Technologia łączności: Bezprzewodowy. Technologia baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion). Kolor produktu: Czarny, Szary

 
group_work Zgoda na pliki cookie