Klawiatury i myszy

Podkategorie

 • Myszki komputerowe

  Podstawowym urządzeniem, które znacząco ułatwia obsługę komputera PC lub laptopa, jest myszka. Od lat 70. ubiegłego wieku myszki stały się nieodłącznym elementem pracy z komputerami. Pierwsze modele miały kulkę, która odpowiadała za śledzenie ruchu, natomiast współczesne myszki wyposażone są w sensory optyczne lub laserowe, często z opcją regulacji rozdzielczości, co pozwala na precyzyjne dostosowanie do potrzeb użytkownika. Istnieje kilka rodzajów myszy, a ich wybór zależy od specyficznych potrzeb użytkownika. Odpowiednio dobrana mysz poprawi efektywność pracy i zapewni wygodę użytkowania. 

  Myszki optyczne i laserowe

  Przy wyborze myszki warto w pierwszej kolejności zastanowić się, jaki typ działania będzie najbardziej odpowiedni dla Twoich potrzeb. Jakie są najważniejsze różnice między myszką optyczną a laserową?

  Myszka optyczna działa w oparciu o diodę LED. Światło emitowane przez diodę pada na podłoże, odbija się od niego i wraca do sensora. Jedną z głównych zalet myszek optycznych jest ich wszechstronność w kwestii podłoża – dobrze działają zarówno na powierzchniach gładkich, jak i chropowatych. Ponadto, dzięki brakowi elementów mechanicznych, są one bardziej odporne na uszkodzenia. Należy jednak zauważyć, że myszki optyczne oferują mniejszą precyzję w porównaniu do modeli laserowych.

  Myszka laserowa również korzysta ze światła, jednak zamiast diody LED używa diody lasera. Dzięki temu, że wiązka lasera jest bardziej skupiona i trafia dokładnie w jeden punkt, myszki laserowe cechują się znacznie większą precyzją. Są one idealnym wyborem dla profesjonalistów, takich jak graficy, montażyści, inżynierowie czy gracze, którzy wymagają najwyższej dokładności. Trzeba jednak pamiętać, że myszki laserowe są zazwyczaj droższe i najlepiej działają na twardych, gładkich i jednolitych powierzchniach.

  Myszki przewodowe i bezprzewodowe

  Sposób łączności to kolejny ważny parametr, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze myszki. Użytkownicy mają różne preferencje, dlatego warto omówić zalety i wady zarówno myszy przewodowej, jak i bezprzewodowej, aby pomóc w podjęciu decyzji, która z nich będzie najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom.

  Myszka przewodowa - jest szczególnie polecana osobom, które cenią sobie wysoką precyzję. Myszki przewodowe charakteryzują się stabilnym połączeniem, co eliminuje ryzyko zakłóceń i opóźnień, co jest niezwykle istotne dla graczy oraz profesjonalistów wymagających niezawodności. Kolejną zaletą myszy przewodowej jest jej niższa waga, wynikająca z braku konieczności używania baterii. Jednak dla niektórych użytkowników, obecność kabla może stanowić pewne ograniczenie ruchów i wpływać na wygodę pracy.

  Myszka bezprzewodowa - oferuje większą swobodę ruchów dzięki braku kabla, co pozwala na utrzymanie porządku na biurku. Warto jednak pamiętać, że myszki bezprzewodowe, działające w oparciu o technologię radiową lub Bluetooth, mogą być narażone na zakłócenia sygnału, co czasem wpływa na płynność pracy. Tego typu myszki są często wybierane do zastosowań biurowych, domowych, a także do urządzeń mobilnych, gdzie swoboda ruchów jest priorytetem. Należy jednak pamiętać o konieczności regularnej wymiany baterii lub ładowania akumulatorów, co może być mniej wygodne dla niektórych użytkowników.

  Gamingowe myszki do komputera

  Gamingowa mysz komputerowa powinna być przede wszystkim dopasowana do chwytu dłoni, a tych wyróżniamy trzy rodzaje: palm grip, claw grip oraz fingertip grip.

  Palm Grip

  Najpopularniejszy z chwytów to palm grip, gdzie myszka podtrzymuje praktycznie cały ciężar dłoni, a palce prawie całą powierzchnią naciskają przyciski. Jeśli preferujesz taki sposób trzymania, wybierz myszkę o smukłej konstrukcji, która zapewnia dużo miejsca na oparcie dłoni. Palm grip jest idealny dla graczy preferujących niskie ustawienia DPI, co pozwala na większe ruchy ręką i większą precyzję w długich rozgrywkach.

  Claw Grip

  Claw grip przypomina kształtem szpon. Nadgarstek spoczywa na podkładce, a przyciski wciskasz jedynie opuszkami palców. Przy takim ustawieniu dobrze sprawdzają się krótsze myszki. Claw grip jest doskonały dla graczy, którzy potrzebują szybkich, precyzyjnych ruchów, typowych dla wysokich ustawień DPI.

  Fingertip Grip

  Pośrednim ułożeniem pomiędzy palm i claw jest fingertip grip. Chociaż dłoń opiera się na myszce, jedynie opuszki palców naciskają przyciski. Dla tego chwytu najlepiej sprawdzą się myszki ergonomiczne, które zapewniają komfort i precyzję. Fingertip grip łączy zalety obu wcześniejszych chwytów, oferując wszechstronność i kontrolę.

  Cechy gamingowej myszy

  Gamingowa mysz komputerowa powinna być wyposażona w sensor o wysokiej rozdzielczości, na przykład 6400 DPI, co zapewnia dokładność i szybki czas reakcji. Ważnym elementem jest także przycisk umieszczony na górze, umożliwiający szybką zmianę ustawień DPI na jedno z predefiniowanych, które można skonfigurować przy pomocy dołączonego oprogramowania i sterowników.

  Dopasowanie myszy do Twojego chwytu i stylu gry jest kluczowe dla osiągnięcia najlepszych wyników w grach, dlatego warto poświęcić czas na wybór odpowiedniego modelu.

  Jaka mysz do laptopa?

  Myszki do laptopa to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie przepadają za panelem dotykowym. Chociaż touchpad oferuje wygodne sterowanie kursorem, często nie sprawdza się w sytuacjach wymagających większej precyzji. Myszki przeznaczone do laptopów charakteryzują się przede wszystkim niewielkimi rozmiarami, co ułatwia ich transport. Wybierając model o większych gabarytach, możemy napotkać trudności z umieszczeniem go w torbie na komputer. Najbardziej praktyczne są myszki wykorzystujące technologię Bluetooth lub te z odbiornikiem radiowym. Pracując w miejscach z ograniczoną przestrzenią, takich jak stolik w kawiarni, przewód może przeszkadzać w swobodnym operowaniu myszką. Z tego względu, mała myszka USB, zapewniająca swobodę bez ograniczeń związanych z kablami, będzie znacznie bardziej komfortowa. Podsumowując, wybierając myszkę do laptopa, warto zwrócić uwagę na jej kompaktowe rozmiary oraz sposób łączności, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania w różnych warunkach.

 • Klawiatury komputerowe

  Klawiatury, podobnie jak myszki, są ważnym elementem wyposażenia komputera, na który często nie zwracamy wystarczającej uwagi, co jest błędem. Wysokiej jakości klawiatura to sposób na ergonomiczną, wydajną pracę oraz satysfakcjonujące doświadczenia podczas rozgrywek online. Na rynku dostępne są dwa główne rodzaje klawiatur pod względem sposobu połączenia z komputerem – przewodowe i bezprzewodowe. Oby typy klawiatur ma swoich zwolenników i przeciwników. 

  Klawiatury bezprzewodowe i przewodowe

  Klawiatury przewodowe są często wybierane przez użytkowników, którzy cenią sobie stabilność połączenia i natychmiastową reakcję na naciśnięcia klawiszy. Brak opóźnień sprawia, że są one idealnym wyborem dla graczy oraz profesjonalistów wymagających niezawodności. Dodatkowym atutem jest brak konieczności wymiany baterii lub ładowania akumulatorów. Dla niektórych minusem może być jednak ograniczenie ruchu spowodowane obecnością kabla oraz estetyka przestrzeni roboczej.

  Klawiatury bezprzewodowe oferują większą swobodę i porządek na biurku dzięki braku kabli. Są łatwe w transporcie i umożliwiają pracę z większej odległości od komputera, co może być szczególnie przydatne w sytuacjach prezentacyjnych. Jednak użytkownicy muszą liczyć się z koniecznością regularnego ładowania lub wymiany baterii, a także z potencjalnymi zakłóceniami sygnału, co może wpływać na wydajność w dynamicznych sytuacjach, takich jak gry komputerowe.

  Klawiatura – sposób działania

  Wpływ na wygodę użytkowania klawiatury w dużej mierze ma budowa oraz sposób jej działania. Szczególną rolę odgrywa typ klawiszy oraz mechanizm ich działania. Wybierając klawiaturę, warto zwrócić uwagę na ten aspekt, ponieważ każda technologia ma swoje wady i zalety.

  Pod tym względem klawiatury dzielimy na:

  Klawiatury membranowe - są powszechne i niedrogie. Posiadają płaską membranę umieszczoną pod klawiszami. Gdy membrana jest wciśnięta, sygnał elektryczny zostaje wysłany do komputera. Klawiatury membranowe są ciche, co czyni je idealnym wyborem do używania w biurach i miejscach, gdzie powinna być zachowana cisza.

  Klawiatury mechaniczne - to znacznie trwalszy, a zarazem droższy rodzaj klawiatur komputerowych, wybierany przede wszystkim przez graczy. Każdy klawisz posiada dedykowany przełącznik, dzięki któremu klawisze są sprężyste i nie trzeba ich wciskać do samego końca. Taka konstrukcja zwiększa komfort użytkowania, jednak generuje więcej hałasu niż w przypadku konstrukcji membranowej. 

  Klawiatury hybrydowe - łączą elementy gumowe z mechanicznymi przełącznikami. Dzięki temu są sprężyste i jednocześnie działają cicho, stanowiąc kompromis między klawiaturami membranowymi a mechanicznymi.

  Klawiatura bezprzewodowa – którą wybrać?

  Wybierając klawiaturę bezprzewodową warto zastanowić się nad metodą jej połączenia z urządzeniem docelowym. Na rynku dostępne są klawiatury wykorzystujące technologię Bluetooth oraz te działające na falach radiowych. Jeśli komputer jest wyposażony w moduł Bluetooth, warto wybrać ten sposób łączności. Bluetooth zajmuje jedno łącze, ale oferuje lepszy zasięg w porównaniu do modeli radiowych, co jest istotne dla niezawodnej łączności. Z kolei klawiatury radiowe, mimo że nie wymagają użycia portu, mogą pochwalić się nieco dłuższym czasem pracy na jednym ładowaniu.

  Inną ważną kwestią na którą warto zwrócić uwagę przed zakupem klawiatury bezprzewodowej, jest jej wielkość. Najlepiej przetestować osobiście, czy bardziej odpowiada nam duża klawiatura z większymi przyciskami, czy małe urządzenie. Klawiatury gamingowe z reguły są większe i posiadają ergonomicznie rozmieszczone klawisze i dodatkowe funkcje, aby zapewnić wygodę podczas długich sesji grania. Natomiast klawiatury przeznaczone do tabletu czy telewizora mogą być mniejsze, co zwiększa komfort użytkowania w różnych miejscach.

  Podświetlenie to niezwykle ważny element klawiatury bezprzewodowej, zwłaszcza gdy ma być używana z dala od źródła światła monitora czy telewizora. Jeśli planujesz często korzystać z klawiatury wieczorami, warto zainwestować w model z podświetleniem, które eliminuje konieczność używania dodatkowego źródła światła. Trzeba jednak pamiętać, że podświetlenie wpływa na szybsze zużycie akumulatora.

  Zachęcamy do sprawdzenia naszej bogatej oferty klawiatur komputerowych oraz myszek i podkładek pod myszki.

 • Podkładki pod mysz
 • Tablety graficzne

  Tablet graficzny, znany także jako tablet rysunkowy, pad graficzny czy cyfrowy notatnik, to urządzenie wejściowe pozwalające użytkownikom rysować obrazy i grafiki na komputerze tak, jak robią to na tradycyjnym papierze, przy użyciu pióra lub rysika. Działa poprzez bezpośrednie przeniesienie ruchów rysika na cyfrową płaszczyznę, co umożliwia tworzenie cyfrowych dzieł sztuki, projektów graficznych, edycję zdjęć, a nawet pisanie ręczne.

  Tablet graficzny - budowa

  Tablety graficzne składają się z płaskiej powierzchni roboczej i rysika, który zazwyczaj jest bezprzewodowy i nie wymaga baterii (w przypadku rysików działających na zasadzie rezonansu elektromagnetycznego). Niektóre modele wyposażone są również w dodatkowe funkcje, takie jak przyciski programowalne na rysiku i na samej powierzchni tabletu, które mogą być dostosowane do szybkiego dostępu do różnych narzędzi i funkcji w oprogramowaniu. Tablety graficzne różnią się rozmiarami, rozdzielczością, poziomem czułości na nacisk rysika oraz innymi funkcjami, takimi jak rozpoznawanie kąta nachylenia rysika. Są one używane przez grafików, artystów, projektantów, architektów oraz hobbystów do różnorodnych zastosowań kreatywnych i profesjonalnych. 

  Tablet graficzny – zasada działania

  Tablet graficzny łączy się z komputerem lub laptopem poprzez połączenie przewodowe lub bezprzewodowe. Dla tych, którzy cenią mobilność i wolność działania, idealnym wyborem będzie tablet graficzny wyposażony w własny wyświetlacz, umożliwiający bezpośrednie obserwowanie efektów pracy na ekranie urządzenia.

  Zestaw składający się z podkładki i rysika tabletu graficznego można porównać do tradycyjnego zestawu kartki papieru lub płótna i narzędzia do malowania. W zależności od używanego oprogramowania, rysik może pełnić funkcję różnych narzędzi takich jak pędzel, kredka, ołówek czy kreda. Doświadczeni użytkownicy często posiadają kilka specjalistycznych rysików, dostosowanych do imitowania konkretnych narzędzi malarskich.

  Różnica między tradycyjnymi technikami a pracą na tablecie graficznym tkwi w nieograniczonych możliwościach korekty, zmiany kolorów, wymazywania i przemieszczania elementów dzieła, co otwiera przed grafikami drzwi do nieskończonej przestrzeni kreatywnej, ograniczonej jedynie ich wyobraźnią.

  Rodzaje tabletów graficznych

  Pierwszy typ to "klasyczny tablet graficzny", znany również jako pad graficzny. Jest to urządzenie składające się z podkładki z czułą na dotyk powierzchnią roboczą, która odwzorowuje proporcje ekranu monitora. Wyposażony jest zazwyczaj w dwa przyciski symulujące kliknięcia lewym i prawym przyciskiem myszy oraz w rysik. Użytkownik rysując na padzie, widzi efekt swojej pracy na ekranie komputera, do którego tablet jest podłączony.

  Drugi typ to interaktywny ekran piórkowy z wyświetlaczem LCD, inaczej tablet graficzny z wyświetlaczem. Łączy on funkcjonalność klasycznego tabletu graficznego i monitora dotykowego, co umożliwia bezpośrednią pracę na cyfrowym płótnie. Dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi, każda akcja wykonana rysikiem jest natychmiastowo widoczna na ekranie urządzenia, co znacząco ułatwia i przyśpiesza proces twórczy.

  Tablety graficzne można również klasyfikować według ich przeznaczenia, uwzględniając specyficzne potrzeby różnych użytkowników:

  • Dla dzieci - proste w obsłudze, z dużym ekranem i ograniczoną funkcjonalnością, zachęcające do kreatywnej zabawy.
  • Dla początkujących - charakteryzujące się intuicyjną obsługą i podstawowymi funkcjami, idealne do nauki i eksploracji.
  • Do projektowania - oferujące wysoką czułość na nacisk, dodatkowe przyciski funkcyjne i zaawansowane opcje współpracy z profesjonalnym oprogramowaniem projektowym.
  • Do pisania - z funkcją rozpoznawania pisma ręcznego, poręczne i lekkie, umożliwiające notowanie i pisania bezpośrednio na ekranie.

  Rysik w tablecie graficznym

  Jednym z ważniejszych elementów wpływającym na jakość użytkowania tabletu graficznego jest dołączony do niego rysik, którego właściwości i funkcje znacząco podnoszą komfort pracy. W odróżnieniu od tradycyjnej myszy komputerowej, specjalne piórko oferuje możliwości znacznie przekraczające standardowe narzędzia, działając na zasadzie pola elektromagnetycznego i umożliwiając sterowanie kursorem bez konieczności dotykania ekranu tabletu. Wśród najważniejszych cech wskaźnika wyróżnić można:

  • Czułość na nacisk - im wyższa czułość rysika, tym bardziej naturalne staje się rysowanie i malowanie. Skala czułości, gdzie wartości 4096 i 8192 oznaczają odpowiednio średnią i wysoką czułość, pokazuje, że piórko o wyższej wartości będzie idealne dla profesjonalistów, podczas gdy model o średniej czułości zaspokoi potrzeby fotografów skupiających się na edycji zdjęć.
  • Rozpoznawanie kąta nachylenia - funkcja ta umożliwia tworzenie linii o zróżnicowanej intensywności, co jest szczególnie cenione przez rysowników i malarzy, oferując większą swobodę w kreacji artystycznej.
  • Wysokość odczytu - określa maksymalną odległość rysika od tabletu, w której jest on jeszcze w stanie prawidłowo funkcjonować.
  • Nacisk końcówki - dzięki tej funkcji użytkownik może rysować linie o różnej grubości, zależnej od siły przyłożenia rysika do tabletu, co imituje pracę z tradycyjnymi narzędziami takimi jak ołówek czy pędzel.

  Dodatkowe funkcje piórka, takie jak automatyczne rozpoznawanie zamiarów użytkownika (np. użycie gumki po obróceniu rysika) wzbogacają interakcję i otwierają przed twórcami nowe możliwości ekspresji. Tablet graficzny w połączeniu z rysikiem tworzy spójny system, oferujący szereg zaawansowanych opcji, które wspierają proces twórczy na wielu poziomach.

  Profesjonalne tablety graficzne

  Profesjonalny tablet graficzny to zaawansowane narzędzie zaprojektowane z myślą o spełnieniu wymagań zawodowych artystów i projektantów. Urządzenie to wyposażone jest w gęstą siatkę czujników, które precyzyjnie rejestrują kontakt z dedykowanym stylusem lub piórem. Charakterystyczną cechą profesjonalnych tabletów jest wyjątkowo wysoka czułość na nacisk, sięgająca nawet do 8192 poziomów, umożliwiająca tworzenie linii o zróżnicowanej grubości w zależności od wywieranej siły. Dodatkowo, tablet charakteryzuje się wysoką rozdzielczością, mierzoną w liniach na cal (LPI), co przekłada się na zdolność do oddania najdrobniejszych detali.

  Profesjonalne modele wyróżniają się również obszerniejszą powierzchnią roboczą, zapewniając artystom więcej miejsca do wyrażania swojej kreatywności. Kompatybilność z szerokim spektrum profesjonalnego oprogramowania do rysowania i edycji grafiki, takiego jak Adobe Photoshop, Illustrator czy Corel Painter, rozszerza możliwości twórcze, czyniąc te tablety niezastąpionymi narzędziami w procesie projektowania.

 • Czytniki kodów kreskowych

  Czytnik kodów kreskowych, znany również jako skaner kodów kreskowych, to urządzenie elektroniczne służące do odczytywania i przekazywania informacji zawartych w kodzie kreskowym. Urządzenie to skanuje kod za pomocą wiązki światła (zazwyczaj laserowej lub LED) i interpretuje odbite od kodu światło jako dane, które następnie są przekształcane na czytelny format cyfrowy. Te dane mogą być wykorzystane do różnych celów, takich jak identyfikacja produktu, sprawdzanie ceny, zarządzanie zapasami lub śledzenie przesyłek.

  Rodzaje skanerów kodów kreskowych

  Czytniki kodów kreskowych możemy podzielić na:

  1. Czytniki przewodowe - są podłączone bezpośrednio do komputera lub innego urządzenia poprzez kabel. Są idealne do stacjonarnego użytku, np. na kasach sklepowych czy stanowiskach pracy, gdzie nie ma potrzeby mobilności.
  2. Czytniki bezprzewodowe - pozwalają na większą swobodę ruchu, ponieważ komunikują się z komputerem za pomocą technologii bezprzewodowej, takiej jak Bluetooth lub Wi-Fi. Są użyteczne w magazynach, sklepach, czy na dużych przestrzeniach handlowych.
  3. Czytniki ręczne - to przenośne urządzenia, które użytkownik trzyma w ręce podczas skanowania. Mogą być zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe. Są wszechstronne i łatwe w obsłudze.
  4. Czytniki stacjonarne - są zaprojektowane do stałego montażu na miejscu, np. na taśmach produkcyjnych, przy kasach lub bramkach wejściowych. Automatycznie skanują kody przechodzące przez ich pole widzenia.
  5. Czytniki z ręcznym wyzwalaczem - są to ręczne urządzenia, które aktywują skanowanie kodu po naciśnięciu przycisku przez użytkownika. Zapewniają kontrolę nad procesem skanowania.
  6. Czytniki do wbudowania (OEM) - przeznaczone do integracji z większymi systemami, takimi jak kioski informacyjne, maszyny do sprzedaży biletów czy inne urządzenia automatyczne.
  7. Czytniki obrazowe (imager) - skanują kody za pomocą kamery i zaawansowanego przetwarzania obrazu, umożliwiając odczyt kodów 1D i 2D z ekranów urządzeń mobilnych oraz papieru. Są bardziej wszechstronne niż tradycyjne skanery laserowe.
  8. Czytniki laserowe - używają cienkiej wiązki lasera do skanowania kodów kreskowych 1D. Są szybkie i dokładne, ale ograniczone do odczytu kodów jednowymiarowych.
  9. Czytniki CCD (Charge-Coupled Device) - znane również jako skanery LED, używają dużej ilości małych świateł LED do oświetlenia kodu i odczytu jego odbicia. Dobrze radzą sobie z odczytem kodów z bliskich odległości.

  Czytniki kodów kreskowych – zasada działania

  Skaner kodów kreskowych działa na zasadzie emisji wiązki światła skierowanej na kod kreskowy. Światło to, odbijając się od przerw między czarnymi paskami kodu, jest następnie odbierane przez skaner. Odbite światło trafia na lustro umieszczone w urządzeniu, które kieruje je dalej na fotodetektor zlokalizowany na płycie głównej skanera. Fotodetektor przetwarza sygnał świetlny na elektryczny, umożliwiając dekodowanie informacji zawartych w kodzie kreskowym.

  Zakodowane w ten sposób dane mogą odnosić się do różnorodnych informacji — od nazwy, rodzaju, ceny produktu, po szczegółowe dane o osobie, której kod jest przypisany. Dzięki temu, skanery kodów kreskowych znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach, umożliwiając szybką i efektywną identyfikację i zarządzanie danymi.

  Jaki czytnik kodów kreskowych wybrać?

  Wybór odpowiedniego czytnika zależy od specyficznych wymagań i warunków pracy. W niektórych przypadkach najlepiej sprawdzi się prosty czytnik przewodowy, idealny do zastosowań biurowych lub przy kasie, gdzie mobilność nie jest kluczowa. W innych sytuacjach preferowane mogą być czytniki bezprzewodowe, które oferują większą swobodę ruchów i są idealne do pracy w magazynach czy na dużych przestrzeniach. Wytrzymałe skanery kodów QR bezprzewodowe są nieocenione w warunkach, gdzie urządzenie może być narażone na upadki, uderzenia czy trudne warunki atmosferyczne. Natomiast skanery do zabudowy to doskonałe rozwiązanie dla środowisk, gdzie wymagana jest automatyzacja skanowania bez konieczności interakcji z pracownikiem, np. na liniach produkcyjnych lub w systemach kontroli dostępu.

  Zastosowanie skanerów kodów kreskowych

  Czytniki kodów kreskowych znajdują zastosowanie w wielu sektorach, w tym w handlu detalicznym, logistyce, przemyśle, opiece zdrowotnej i wielu innych, gdzie konieczna jest szybka i dokładna identyfikacja przedmiotów. Urządzenia te mogą być przewodowe lub bezprzewodowe, ręczne lub stacjonarne, w zależności od potrzeb użytkowania. Niektóre nowoczesne czytniki są również w stanie odczytywać kody dwuwymiarowe, takie jak QR czy Datamatrix, co dodatkowo rozszerza ich funkcjonalność.

  Czytniki kodów kreskowych w sklepie Infomech

  Czytniki kodów dostępne w naszej ofercie to zaawansowane urządzenia umożliwiające skanowanie zarówno kodów jednowymiarowych (1D), takich jak tradycyjne kody kreskowe, jak i kodów dwuwymiarowych (2D), w tym popularnych kodów QR. Są one zaprojektowane do łatwego i szybkiego odczytywania informacji zakodowanych w tych formatach, co znacząco usprawnia procesy pracy w miejscach takich jak magazyny, centra logistyczne, sklepy, biura czy inne przestrzenie, gdzie codziennie skanuje się dużą liczbę kodów.

  Niezależnie od wybranego modelu, nasze czytniki kodów kreskowych oferują nie tylko prostotę użytkowania, ale również szybkość i dokładność odczytu, co przekłada się na zwiększenie efektywności pracy i optymalizację procesów biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, aby znaleźć czytnik, który najlepiej spełni oczekiwania Twojej firmy.

Aktywne filtry

DELL KM3322W klawiatura Dołączona myszka Biuro RF Wireless QWERTY UK międzynarodowy Czarny

DELL KM3322W. Rozmiar klawiatury: Pełnowymiarowy (100%). Styl klawiatury: Prosty. Technologia łączności: Bezprzewodowy, Interfejs urządzenia: RF Wireless, Układ klawiatury: QWERTY, Rekomendowane użycie: Biuro. Kolor produktu: Czarny. Dołączona myszka
112,99 zł
Produkt dostępny
112,99 zł

DELL KM3322W. Rozmiar klawiatury: Pełnowymiarowy (100%). Styl klawiatury: Prosty. Technologia łączności: Bezprzewodowy, Interfejs urządzenia: RF Wireless, Układ klawiatury: QWERTY, Rekomendowane użycie: Biuro. Kolor produktu: Czarny. Dołączona myszka

DELL KB212-B klawiatura Uniwersalne USB Angielski Czarny

DELL KB212-B. Rozmiar klawiatury: Pełnowymiarowy (100%). Styl klawiatury: Prosty. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs urządzenia: USB, Ilość klawiszy: 104, Rekomendowane użycie: Uniwersalne. Kolor produktu: Czarny
322,99 zł
Produkt dostępny
322,99 zł

DELL KB212-B. Rozmiar klawiatury: Pełnowymiarowy (100%). Styl klawiatury: Prosty. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs urządzenia: USB, Ilość klawiszy: 104, Rekomendowane użycie: Uniwersalne. Kolor produktu: Czarny

CHERRY G80-3000N RGB klawiatura USB QWERTY Skandynawia Czarny

CHERRY G80-3000N RGB. Interfejs urządzenia: USB, Typ klawiatury: Mechaniczna, Układ klawiatury: QWERTY, Ilość klawiszy: 109. Typ podświetlacza: RGB LED. Długość kabla: 1,8 m. Rekomendowane użycie: Uniwersalne. Kolor produktu: Czarny
632,99 zł
Produkt dostępny
632,99 zł

CHERRY G80-3000N RGB. Interfejs urządzenia: USB, Typ klawiatury: Mechaniczna, Układ klawiatury: QWERTY, Ilość klawiszy: 109. Typ podświetlacza: RGB LED. Długość kabla: 1,8 m. Rekomendowane użycie: Uniwersalne. Kolor produktu: Czarny

ASUS ROG STRIX SCOPE II klawiatura Gaming USB AZERTY Francuski Czarny

ASUS ROG STRIX SCOPE II. Rozmiar klawiatury: Pełnowymiarowy (100%). Styl klawiatury: Prosty. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs urządzenia: USB, Typ klawiatury: Opto-mechaniczny przełącznik kluczykowy, Układ klawiatury: AZERTY. Typ podświetlacza: RGB LED, Podstawka na nadgarstek. Długość kabla: 2 m. Rekomendowane użycie: Gaming. Kolor produktu: Czarny
903,99 zł
Produkt dostępny
903,99 zł

ASUS ROG STRIX SCOPE II. Rozmiar klawiatury: Pełnowymiarowy (100%). Styl klawiatury: Prosty. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs urządzenia: USB, Typ klawiatury: Opto-mechaniczny przełącznik kluczykowy, Układ klawiatury: AZERTY. Typ podświetlacza: RGB LED, Podstawka na nadgarstek. Długość kabla: 2 m. Rekomendowane użycie: Gaming. Kolor produktu:...

ASUS ROG Azoth klawiatura Gaming USB + RF Wireless + Bluetooth Biały

ASUS ROG Azoth. Rozmiar klawiatury: 75%. Styl klawiatury: Prosty. Technologia łączności: Przewodowy i Bezprzewodowy, Interfejs urządzenia: USB + RF Wireless + Bluetooth, Typ klawiatury: Mechaniczna. Typ podświetlacza: RGB LED. Długość kabla: 2 m. Rekomendowane użycie: Gaming. Kolor produktu: Biały
1 527,00 zł
Produkt dostępny
1 527,00 zł

ASUS ROG Azoth. Rozmiar klawiatury: 75%. Styl klawiatury: Prosty. Technologia łączności: Przewodowy i Bezprzewodowy, Interfejs urządzenia: USB + RF Wireless + Bluetooth, Typ klawiatury: Mechaniczna. Typ podświetlacza: RGB LED. Długość kabla: 2 m. Rekomendowane użycie: Gaming. Kolor produktu: Biały

Microsoft Wireless Desktop 850 klawiatura Dołączona myszka RF Wireless QWERTY Skandynawia Czarny

Microsoft Wireless Desktop 850. Rozmiar klawiatury: Pełnowymiarowy (100%). Styl klawiatury: Prosty. Technologia łączności: Bezprzewodowy, Interfejs urządzenia: RF Wireless, Układ klawiatury: QWERTY, Ilość klawiszy: 105. Kolor produktu: Czarny. Dołączona myszka
268,99 zł
Produkt dostępny
268,99 zł

Microsoft Wireless Desktop 850. Rozmiar klawiatury: Pełnowymiarowy (100%). Styl klawiatury: Prosty. Technologia łączności: Bezprzewodowy, Interfejs urządzenia: RF Wireless, Układ klawiatury: QWERTY, Ilość klawiszy: 105. Kolor produktu: Czarny. Dołączona myszka

Logitech Keys-To-Go 2 klawiatura Uniwersalne Bluetooth QWERTY Amerykański międzynarodowy Grafitowy

Logitech Keys-To-Go 2. Rozmiar klawiatury: Mini. Styl klawiatury: Prosty. Technologia łączności: Bezprzewodowy, Interfejs urządzenia: Bluetooth, Typ klawiatury: Przełącznik nożycowy, Układ klawiatury: QWERTY, Rekomendowane użycie: Uniwersalne. Kolor produktu: Grafitowy
394,99 zł
Produkt dostępny
394,99 zł

Logitech Keys-To-Go 2. Rozmiar klawiatury: Mini. Styl klawiatury: Prosty. Technologia łączności: Bezprzewodowy, Interfejs urządzenia: Bluetooth, Typ klawiatury: Przełącznik nożycowy, Układ klawiatury: QWERTY, Rekomendowane użycie: Uniwersalne. Kolor produktu: Grafitowy

Logitech Keys-To-Go 2 klawiatura Uniwersalne Bluetooth QWERTY Amerykański międzynarodowy Biały

Logitech Keys-To-Go 2. Rozmiar klawiatury: Mini. Styl klawiatury: Prosty. Technologia łączności: Bezprzewodowy, Interfejs urządzenia: Bluetooth, Typ klawiatury: Przełącznik nożycowy, Układ klawiatury: QWERTY, Rekomendowane użycie: Uniwersalne. Kolor produktu: Biały
394,99 zł
Produkt dostępny
394,99 zł

Logitech Keys-To-Go 2. Rozmiar klawiatury: Mini. Styl klawiatury: Prosty. Technologia łączności: Bezprzewodowy, Interfejs urządzenia: Bluetooth, Typ klawiatury: Przełącznik nożycowy, Układ klawiatury: QWERTY, Rekomendowane użycie: Uniwersalne. Kolor produktu: Biały

Logitech MX Keys S for Mac klawiatura Biuro RF Wireless + Bluetooth QWERTY Amerykański międzynarodowy Aluminium, Biały

Logitech MX Keys S for Mac. Rozmiar klawiatury: Pełnowymiarowy (100%). Styl klawiatury: Prosty. Technologia łączności: Bezprzewodowy, Interfejs urządzenia: RF Wireless + Bluetooth, Typ klawiatury: Przełącznik nożycowy, Układ klawiatury: QWERTY. Typ podświetlacza: LED. Rekomendowane użycie: Biuro. Kolor produktu: Aluminium, Biały
519,99 zł
Produkt dostępny
519,99 zł

Logitech MX Keys S for Mac. Rozmiar klawiatury: Pełnowymiarowy (100%). Styl klawiatury: Prosty. Technologia łączności: Bezprzewodowy, Interfejs urządzenia: RF Wireless + Bluetooth, Typ klawiatury: Przełącznik nożycowy, Układ klawiatury: QWERTY. Typ podświetlacza: LED. Rekomendowane użycie: Biuro. Kolor produktu: Aluminium, Biały

Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated Keyboard klawiatura RF Wireless + Bluetooth QWERTY Skandynawia Szary

Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated Keyboard. Rozmiar klawiatury: Mini. Styl klawiatury: Prosty. Interfejs urządzenia: RF Wireless + Bluetooth, Typ klawiatury: Przełącznik nożycowy, Układ klawiatury: QWERTY, Rekomendowane użycie: Uniwersalne. Kolor produktu: Szary
527,99 zł
Produkt dostępny
527,99 zł

Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated Keyboard. Rozmiar klawiatury: Mini. Styl klawiatury: Prosty. Interfejs urządzenia: RF Wireless + Bluetooth, Typ klawiatury: Przełącznik nożycowy, Układ klawiatury: QWERTY, Rekomendowane użycie: Uniwersalne. Kolor produktu: Szary

Logitech MK470 klawiatura Dołączona myszka RF Wireless QWERTY Skandynawia Biały

Logitech MK470. Rozmiar klawiatury: Pełnowymiarowy (100%). Styl klawiatury: Prosty. Interfejs urządzenia: RF Wireless, Układ klawiatury: QWERTY, Rekomendowane użycie: Uniwersalne. Kolor produktu: Biały. Dołączona myszka
287,99 zł
Produkt dostępny
287,99 zł

Logitech MK470. Rozmiar klawiatury: Pełnowymiarowy (100%). Styl klawiatury: Prosty. Interfejs urządzenia: RF Wireless, Układ klawiatury: QWERTY, Rekomendowane użycie: Uniwersalne. Kolor produktu: Biały. Dołączona myszka

HP 911502-091 klawiatura Biuro USB Norweski Czarny

HP 911502-091. Rozmiar klawiatury: Pełnowymiarowy (100%). Styl klawiatury: Prosty. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs urządzenia: USB, Typ klawiatury: Mechaniczna. Długość kabla: 1,8 m. Rekomendowane użycie: Biuro. Kolor produktu: Czarny
194,99 zł
Produkt dostępny
194,99 zł

HP 911502-091. Rozmiar klawiatury: Pełnowymiarowy (100%). Styl klawiatury: Prosty. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs urządzenia: USB, Typ klawiatury: Mechaniczna. Długość kabla: 1,8 m. Rekomendowane użycie: Biuro. Kolor produktu: Czarny

 
group_work Zgoda na pliki cookie