Audio

Podkategorie

 • Słuchawki

  Poranna jazda rowerem lub jogging po miejskich ulicach – dzięki słuchawkom każda z tych aktywności będzie jeszcze lepsza. Te niewielkie urządzenia są nieocenione również podczas podróży pociągiem czy tramwajem, zwłaszcza gdy pragniesz uniknąć niezręcznych spojrzeń innych pasażerów. Bogaty wybór modeli pozwala na łatwe dopasowanie słuchawek do indywidualnych potrzeb, jednocześnie gwarantując doskonałą jakość dźwięku.

  Słuchawki nauszne

  Słuchawki nauszne można podzielić na trzy główne typy: otwarte, zamknięte i półotwarte, co wynika z konstrukcji obudowy głośników. Słuchawki zamknięte charakteryzują się szczelnie zabudowaną muszlą, co izoluje zarówno hałasy zewnętrzne, jak i dźwięki wydobywające się ze słuchawek. Taka konstrukcja zapewnia skuteczne tłumienie dźwięków otoczenia, co sprawia, że nawet przy niższych poziomach głośności muzyka jest dobrze słyszalna. Dzięki temu, słuchawki zamknięte są idealne do użytku w głośnym otoczeniu, na przykład w autobusie czy pociągu, i nie przeszkadzają osobom znajdującym się w pobliżu.

  Jednak zamknięta konstrukcja może być mniej komfortowa przy długotrwałym noszeniu, ponieważ brak wentylacji powoduje pocenie się uszu i ich zmęczenie. Problemu tego nie mają słuchawki otwarte, które posiadają siateczkę lub grill na głośnikach. Dzięki perforacjom zapewniają one swobodny przepływ powietrza, co zwiększa komfort noszenia i pozwala na wielogodzinne słuchanie muzyki. Niestety, dźwięk z takich słuchawek jest słyszalny dla osób wokół, co może być problematyczne w miejscach publicznych.

  Wybór między słuchawkami otwartymi a zamkniętymi powinien zależeć od ich przeznaczenia. Słuchawki zamknięte są lepsze do słuchania muzyki w hałaśliwym otoczeniu, podczas gdy otwarte idealnie sprawdzają się w domowych warunkach, gdzie komfort i jakość dźwięku są priorytetem. Dla osób poszukujących kompromisu, słuchawki półotwarte mogą być idealnym rozwiązaniem. Łączą one cechy obu typów – oferują umiarkowaną izolację dźwięków i lepszy komfort dzięki częściowej wentylacji. Choć mogą nie dostarczać tak głębokiego basu jak słuchawki zamknięte, zapewniają bardziej naturalne brzmienie i wygodę podczas długotrwałego użytkowania.

  Słuchawki douszne

  Największą zaletą słuchawek dousznych jest ich funkcjonalność. Dzięki kompaktowym rozmiarom bez trudu mieszczą się w kieszeni, co czyni je idealnym wyborem do codziennego użytku. Są lekkie i wygodne, co sprawia, że doskonale sprawdzają się w podróży, podczas jazdy autobusem czy w pracy biurowej. Choć mogą nie spełniać oczekiwań najbardziej wymagających graczy i melomanów, to dla większości użytkowników poszukujących uniwersalnych słuchawek będą świetnym rozwiązaniem do słuchania muzyki, oglądania filmów czy prowadzenia rozmów.

  Ich konstrukcja umożliwia swobodny przepływ powietrza, co zapobiega uczuciu zatkanego ucha i minimalizuje pocenie się małżowin usznych, co często jest problemem przy słuchawkach z pełną obudową. Dodatkowo, większość modeli jest zaprojektowana z myślą o anatomicznej budowie ucha, co zapewnia komfort noszenia nawet przez dłuższy czas. Dzięki tym cechom, słuchawki douszne są wszechstronne i praktyczne, spełniając potrzeby wielu użytkowników w różnych sytuacjach.

  Słuchawki gamingowe – dla graczy

  Granie w gry potrafi wciągnąć na wiele godzin, dlatego wygodne słuchawki gamingowe to must have. Słuchawki gamingowe powinny być zaprojektowane tak, aby nie uciskały głowy ani uszu, a coraz większą popularność zdobywają modele wokółuszne z zamkniętą konstrukcją, która doskonale izoluje od hałasu zewnętrznego. Systemy eliminacji szumów, zarówno aktywne, jak i pasywne, dodatkowo poprawiają jakość dźwięku i zwiększają komfort użytkowania.

  Pałąk słuchawek powinien być solidny i elastyczny jednocześnie, co zapewnia ich trwałość i wygodę podczas długich sesji gamingowych. Wybierając słuchawki, warto również zwrócić uwagę na ich ergonomię i materiał, z jakiego są wykonane, aby zminimalizować ryzyko dyskomfortu podczas wielogodzinnego użytkowania. Dzięki odpowiednio dobranym słuchawkom, każda rozgrywka stanie się bardziej immersyjna i przyjemna.

  Przy wyborze słuchawek gamingowych warto zwrócić uwagę na ich parametry techniczne. Optymalne pasmo przenoszenia powinno wynosić od 20 do 20 000 Hz, jednak dla osób z nietypowymi potrzebami, takimi jak niedosłuch czy nadwrażliwość, polecane są modele o szerszym zakresie, na przykład od 5 do 30 000 Hz. Dynamika słuchawek, czyli głośność poszczególnych dźwięków, powinna mieścić się w przedziale od 89 do 120 dB SPL – im wyższa wartość, tym głośniej można odtwarzać dźwięk bez zniekształceń.

  Waga słuchawek jest równie ważna. Zbyt ciężkie modele mogą powodować dyskomfort, dlatego warto wybierać te ważące około 300-320 g, które zapewnią wygodę użytkowania. Ważnym parametrem jest również impedancja, wyrażana w omach (Ω). Wyższa impedancja, minimalnie 30 Ω, oznacza większą odporność na szumy i lepszą jakość dźwięku. Dla graczy, którzy często biorą udział w rozgrywkach sieciowych, istotnym elementem będzie mikrofon. Słuchawki z wbudowanym mikrofonem ułatwią komunikację z innymi graczami, co może być decydujące w trakcie intensywnych sesji.

  W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór słuchawek gamingowych, które spełnią wszelkie oczekiwania. Wybierz model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i ciesz się komfortem oraz doskonałą jakością dźwięku podczas każdej rozgrywki!

  Słuchawki z mikrofonem

  Słuchawki z mikrofonem mogą być wykorzystywane w różnych sytuacjach. Idealnie nadają się dla graczy, do rozmów przez Internet, telekonferencji oraz nagrywania audio. Podczas gry komputerowej, słuchawki z mikrofonem umożliwiają komunikację z innymi graczami, co jest niezbędne dla skutecznej koordynacji zespołowej. W kontekście rozmów internetowych czy telekonferencji, takie słuchawki z mikrofonem zapewniają wygodną i efektywną komunikację, zarówno w celach biznesowych, jak i podczas rozmów z rodziną czy przyjaciółmi. Dla osób nagrywających audio, takich jak podcasterzy czy muzycy, słuchawki z mikrofonem muszą gwarantować wysoką jakość dźwięku. Precyzyjne odwzorowanie głosu i minimalizacja szumów to cechy, które są niezbędne w tego typu działalności. Niezależnie od zastosowania, słuchawki z mikrofonem łączą funkcjonalność z komfortem, sprawiając, że komunikacja i nagrywanie stają się prostsze i bardziej efektywne.

  Słuchawki bezprzewodowe i przewodowe

  Wybór między słuchawkami bezprzewodowymi a przewodowymi zależy od kilku czynników, które warto wziąć pod uwagę przed zakupem. Oba rodzaje mają swoje unikalne zalety i sprawdzą się idealne w różnych sytuacjach.

  Słuchawki bezprzewodowe

  Słuchawki bezprzewodowe oferują wygodę i swobodę ruchu, co czyni je doskonałym wyborem dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Dzięki technologii Bluetooth możemy połączyć je z wieloma urządzeniami, takimi jak smartfon, tablet czy komputer, bez konieczności używania kabli. Są idealne na siłownię, do biegania czy podczas podróży, ponieważ brak przewodów minimalizuje ryzyko zaplątania się i zwiększa komfort użytkowania.

  Nowoczesne modele słuchawek bezprzewodowych zapewniają także dobrą jakość dźwięku i często są wyposażone w funkcje redukcji szumów, co pozwala na lepsze doznania audio nawet w hałaśliwym otoczeniu. Jednak warto pamiętać, że słuchawki bezprzewodowe wymagają regularnego ładowania, a ich czas pracy na baterii może się różnić w zależności od modelu.

  Słuchawki przewodowe

  Słuchawki przewodowe, z kolei, są cenione za niezawodność i stabilność połączenia. Nie musisz martwić się o baterię, co czyni je doskonałym wyborem do długotrwałego użytku, na przykład podczas pracy w biurze czy w domu. Słuchawki przewodowe często oferują lepszą jakość dźwięku, co jest istotne dla audiofilów oraz osób zajmujących się profesjonalnym nagrywaniem dźwięku.

  Dzięki bezpośredniemu połączeniu przewodowemu, unikasz problemów z opóźnieniami czy przerywaniem sygnału, co może być istotne podczas grania w gry komputerowe czy oglądania filmów. Słuchawki przewodowe są również zazwyczaj lżejsze i mogą być wygodniejsze do noszenia przez dłuższy czas.

  Decyzja między słuchawkami bezprzewodowymi a przewodowymi powinna zależeć przede wszystkim od Naszych potrzeb i stylu życia. Jeśli cenimy sobie mobilność i brak kabli, wybierzmy słuchawki bezprzewodowe. Jeśli natomiast priorytetem jest dla Nas niezawodność i jakość dźwięku, słuchawki przewodowe będą lepszym wyborem. Warto przemyśleć, jak i gdzie najczęściej będziemy używać swoich słuchawek, aby dokonać najlepszego wyboru. Zachęcamy również do sprawdzenia naszej bogatej oferty mikrofonów, głośników komputerowych oraz kamer internetowych.

 • Mikrofony

  Mikrofony do komputera stacjonarnego, laptopa

  Podobnie jak kamerki internetowe i słuchawki, mikrofony komputerowe są niezastąpione podczas wideokonferencji w pracy czy w szkole. Ponadto, są one nieodłącznym elementem dla każdego wideoblogera.

  Mikrofony komputerowe możemy podzielić na dynamiczne i pojemnościowe, co wpływa na charakterystykę i jakość nagrywanego dźwięku. Przed zakupem warto również zwrócić uwagę na to, czy mikrofon jest wielko- czy małomembranowy, co ma szczególne znaczenie dla osób planujących nagrywanie muzyki. Mikrofony wielkomembranowe lepiej oddają dźwięki niskie, takie jak basy, natomiast małomembranowe są bardziej precyzyjne w rejestrowaniu wysokich tonów, na przykład partii smyczkowych.

  Pojemnościowe mikrofony charakteryzują się wysoką czułością, co czyni je idealnymi do użytku w studio nagraniowym. Wymagają jednak stałego źródła zasilania, co oznacza konieczność posiadania dodatkowego sprzętu, takiego jak mikser czy interfejs audio z zasilaniem fantomowym.

  Dynamiczne mikrofony są wygodniejsze w użyciu ze względu na brak potrzeby zasilania. Można je łatwo podłączyć do standardowych złącz, takich jak USB. Wystarczy podłączyć mikrofon USB do komputera lub innego urządzenia rejestrującego dźwięk.

  Ten typ mikrofonu jest także mniej czuły na głośne dźwięki i bardziej odporny na warunki atmosferyczne, co czyni go idealnym do nagrywania na zewnątrz, na przykład w ogrodzie. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno do użytku biurkowego, jak i do nagrywania poza studiem.

  Ceny mikrofonów do komputera różnią się w zależności od rodzaju. Mikrofony pojemnościowe są zazwyczaj droższe niż dynamiczne, co wynika z ich zaawansowanej technologii i wyższej czułości.

  Mikrofony do aparatów fotograficznych, kamer

  Podczas filmowania warto zadbać nie tylko o doskonałe ujęcia i odpowiednie oświetlenie, ale również o wysoką jakość dźwięku. Wbudowane mikrofony w większości kamer i aparatów fotograficznych często nie spełniają oczekiwań, zbierając niepożądane dźwięki z otoczenia. Efekt końcowy bywa przez to niezadowalający. Skutecznym rozwiązaniem, które znacząco poprawi jakość dźwięku, jest zakup zewnętrznego mikrofonu.

  Najpopularniejszym wyborem są mikrofony montowane bezpośrednio na kamerę lub aparat fotograficzny. Jak działają? Tego typu mikrofony rejestrują dźwięk kierunkowo, skupiając się głównie na tym, co dzieje się przed obiektywem. Dzięki temu dźwięk jest czystszy, z mniejszą ilością szumów i łatwiejszy do obróbki w postprodukcji. Innym często wybieranym rodzajem mikrofonu jest mikrofon krawatowy, idealny do nagrywania mowy. Montuje się go blisko źródła dźwięku, co pozwala na uzyskanie wyjątkowo dobrej jakości nagrania.

  Dobrym rozwiązaniem może być kierunkowy mikrofon do aparatu, znany również jako mikrofon kardioidalny. Na rynku dostępne są różne jego warianty, w tym modele subkardioidalne, które łączą cechy mikrofonów kierunkowych i dookólnych. Oznacza to, że potrafią rejestrować dźwięki z różnych stron, ale najlepiej radzą sobie z tymi dochodzącymi z przodu. Taka konstrukcja zapewnia dobrą separację dźwięku od szumów tła.

  Wiele modeli posiada wbudowany przełącznik, który pozwala na regulację kąta rejestrowania dźwięku, na przykład z 90 do 120 stopni. Najbardziej zaawansowane pod względem kierunkowości są mikrofony typu „shotgun”. To idealny wybór, jeśli często nagrywasz w terenie i zależy Ci na precyzyjnym rejestrowaniu dźwięków z wąskiego obszaru.

  W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór mikrofonów od renomowanych producentów, takich jak Rode, Azden czy Aputure. Dzięki nim Twoje nagrania będą brzmiały profesjonalnie, niezależnie od warunków.

  Mikrofony konferencyjne

  Mikrofony konferencyjne są nieodłącznym elementem szkoleń oraz różnych wydarzeń z udziałem publiczności. Żaden ważny event nie może się bez nich obejść. Wystąpienia przed większym gronem osób często wiążą się z nerwowością oraz trudnościami w utrzymaniu wyrazistości głosu. Aby być dobrze słyszanym, nie wystarczy jedynie dobra akustyka pomieszczenia ani głośne mówienie. Potrzebny jest odpowiedni sprzęt, który zapewni, że wszelkie przekazywane informacje dotrą do całej zgromadzonej publiczności. Dzięki mikrofonowi konferencyjnemu mówca nie musi nadwyrężać swojego głosu, próbując przebić się przez szmery i inne dźwięki w sali.

  Mikrofony przewodowe i bezprzewodowe

  Mikrofony przewodowe

  Mikrofony przewodowe są doskonałym wyborem do systemów instalacyjnych, gdzie będą montowane na stałe, na przykład w salach konferencyjnych, gdzie każde miejsce ma przypisane stanowisko mikrofonowe. Są również idealne do systemów rozgłoszeniowych, gdzie stanowisko spikerskie znajduje się blisko jednostki centralnej. Jedną z największych zalet mikrofonów przewodowych jest brak konieczności ich ładowania. Nie musisz martwić się o stan baterii, co jest szczególnie ważne w przypadku intensywnego użytkowania. Ponadto, mikrofony przewodowe eliminują problemy związane z łącznością bezprzewodową, takie jak konieczność wyszukiwania wolnych pasm częstotliwości czy ochrona przed zakłóceniami. Dzięki temu są one bardziej niezawodne i zapewniają stabilną jakość dźwięku.

  Mikrofony bezprzewodowe

  Mikrofony bezprzewodowe są idealnym rozwiązaniem w dużych salach konferencyjnych, podczas prezentacji, wykładów oraz wszelkiego rodzaju wydarzeń na żywo, gdzie prelegent musi swobodnie poruszać się po scenie. Jedną z głównych zalet mikrofonów bezprzewodowych jest brak ograniczeń związanych z przewodami, co pozwala na większą swobodę ruchów. Użytkownicy nie są ograniczeni długością kabla, co znacząco zwiększa komfort i wygodę podczas korzystania z mikrofonu. Mikrofony bezprzewodowe wykorzystują zaawansowane technologie transmisji, co minimalizuje ryzyko zakłóceń i zapewnia wysoką jakość dźwięku. Współczesne modele często wyposażone są w funkcje automatycznego wyszukiwania wolnych pasm częstotliwości, co upraszcza proces konfiguracji i gwarantuje stabilne połączenie. Warto jednak pamiętać o regularnym ładowaniu baterii, aby uniknąć przerw w działaniu. Nowoczesne mikrofony bezprzewodowe zazwyczaj oferują długi czas pracy na jednym ładowaniu, co czyni je niezawodnymi podczas długotrwałych wydarzeń.

 • Głośniki komputerowe

  W dzisiejszych czasach praca i nauka przy komputerze stały się codziennością. Oprócz przeglądania internetu, wielu z nas lubi od czasu do czasu zagrać w grę, posłuchać ulubionej muzyki czy obejrzeć film. Niestety, większość komputerów stacjonarnych nie posiada wbudowanych głośników, a te zamontowane w monitorach często nie spełniają naszych oczekiwań pod względem jakości dźwięku. Podobnie jest z laptopami, których wbudowane głośniki często nie oferują zadowalającego brzmienia. Na szczęście, dobre głośniki do komputera mogą znacząco poprawić jakość dźwięku. Dzięki odpowiednim parametrom, takie głośniki zapewniają czysty i wyraźny dźwięk bez zakłóceń. 

  Głośniki komputerowe Bluetooth 

  Jednym z typów głośników, które oferujemy, są nowoczesne głośniki Bluetooth. Technologia Bluetooth umożliwia bezprzewodowe przesyłanie dźwięku, zapewniając doskonałą jakość bez konieczności użycia kabli. Bezprzewodowe głośniki łączą się bezproblemowo z różnymi urządzeniami audio. Jak są zasilane? Głośniki te działają na baterie (akumulatory), które można ładować lub wymieniać, w zależności od modelu. W przypadku domowych głośników bezprzewodowych, podłączysz je do zasilania w taki sam sposób, jak tradycyjne głośniki stacjonarne. Przenośne głośniki oferują wygodę użytkowania w różnych miejscach – na wycieczce, w parku, czy podczas relaksu na plaży. Nie jesteś pewien, które głośniki komputerowe będą dla Ciebie najlepsze? Skontaktuj się z naszym zespołem, a pomożemy Ci wybrać idealne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

  Jakie głośniki do komputera wybrać?

  Wybór odpowiednich głośników do komputera może znacząco wpłynąć na komfort korzystania z multimediów oraz pracy. W zależności od Twoich potrzeb, dostępnych jest kilka opcji, które warto rozważyć przed podjęciem decyzji.

  Przede wszystkim, zastanów się, do czego głównie będziesz używać głośników. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości dźwięku podczas oglądania filmów i grania w gry, dobrym wyborem będą głośniki 2.1, które składają się z dwóch głośników satelitarnych i subwoofera. Taki zestaw zapewni Ci głębokie basy oraz wyraźne tony średnie i wysokie, co znacznie wzbogaci wrażenia audio.

  Jeżeli natomiast często słuchasz muzyki lub pracujesz z dźwiękiem, warto rozważyć zakup głośników 2.0, które składają się z dwóch głośników bez subwoofera. Głośniki 2.0 oferują zbalansowany dźwięk, idealny do słuchania muzyki, a także do zadań, które wymagają precyzyjnego odwzorowania audio.

  Dla osób, które cenią sobie minimalizm i porządek na biurku, idealnym rozwiązaniem mogą być głośniki Bluetooth. Dzięki bezprzewodowej technologii, możesz cieszyć się dźwiękiem bez plątaniny kabli, a dodatkowo zyskujesz możliwość swobodnego przemieszczania głośników w obrębie pomieszczenia. To świetna opcja dla osób, które korzystają z komputera w różnych miejscach domu.

  Głośniki 5.1 to zaawansowane systemy audio, oferujące moc subwoofera do 240 W i moc głośników wynoszącą 60 W. Zazwyczaj wyposażone są w pilot zdalnego sterowania oraz przewodowy kontroler, co ułatwia obsługę. Zestaw składa się z pięciu głośników głównych i jednego subwoofera. Dwa głośniki umieszcza się z przodu, dwa z tyłu, głośnik centralny lokalizuje się z przodu na wysokości uszu słuchacza, natomiast subwoofer najlepiej umieścić pod biurkiem. Ważne jest, aby pamiętać, że systemy 5.1 wymagają odpowiedniej ilości przestrzeni.

  Głośniki komputerowe 5.1 funkcjonują jak mini zestaw kina domowego, zapewniając bogate doznania dźwiękowe. Dzięki nim możesz cieszyć się pełnym efektem przestrzennego dźwięku, który podniesie jakość oglądanych filmów, grania w gry oraz słuchania muzyki na zupełnie nowy poziom.

  Warto również zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, które mogą być przydatne. Niektóre zestawy głośnikowe oferują wbudowane wzmacniacze, regulację tonów czy możliwość podłączenia słuchawek. Dla użytkowników, którzy prowadzą wideokonferencje, interesującym wyborem mogą być głośniki z wbudowanym mikrofonem, co poprawi jakość rozmów.

  Głośniki komputerowe w sklepie Cybermech

  W Cybermech doskonale rozumiemy, jak ważny jest dla naszych klientów szeroki wybór produktów, dlatego starannie dobieramy asortyment, aby sprostać ich oczekiwaniom. W naszej ofercie znajdziesz produkty renomowanych marek, które cieszą się uznaniem na rynku. Szczególnie polecamy głośniki komputerowe Creative, które charakteryzują się solidną konstrukcją i atrakcyjną ceną. Głośniki Creative to doskonały wybór dla osób, które cenią trwałość i klasyczne rozwiązania. W naszej ofercie znajdziesz również głośniki od znanych marek takich jak JBL i Logitech, które zdobyły popularność dzięki swojej niezawodności i wysokiej jakości dźwięku. Zachęcamy do zakupów online – gwarantujemy szybką dostawę, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się nowymi głośnikami. Sprawdź również nasza karty dźwiękowe,słuchawki oraz mikrofony.

 • Zestawy głośników
 • Kamery internetowe

  Kamery internetowe stanowią nieodłączny element podczas wideorozmów na komputerach stacjonarnych, umożliwiając widoczność dla rozmówcy. Są one niezwykle przydatne nie tylko podczas prywatnych rozmów, ale również w kontekście zawodowym, znajdując zastosowanie w rozmowach rekrutacyjnych czy wideokonferencjach w firmach. Ich zalety doceniają także twórcy internetowi, tacy jak vlogerzy, którzy za ich pomocą nagrywają i udostępniają swoje materiały wideo w sieci. Ponadto, kamery internetowe mogą być używane do monitorowania mieszkania – pozostawiając włączony komputer z kamerą, można na bieżąco sprawdzać stan bezpieczeństwa domu, nawet będąc poza nim.

  Jaką kamerkę internetową wybrać?

  Rynek kamer internetowych jest obecnie bardzo zróżnicowany. Oferowane modele różnią się rozdzielczością matryc, zaczynając od HD, przez FullHD, aż po 4K z technologią HDR. Niektóre kamery są kompatybilne z zaawansowanym oprogramowaniem, takim jak Windows Hello. Jeśli planujesz prowadzenie rozmów biznesowych, uczestnictwo w zajęciach online czy streamowanie, warto zainwestować w urządzenie o rozdzielczości co najmniej FullHD lub 4K. Ważnym parametrem jest również płynność obrazu, która powinna wynosić minimum 30 klatek na sekundę, aby zapewnić wyraźny i stabilny obraz. Wśród czołowych producentów kamer internetowych, których produkty spełniają te kryteria, znajdują się Logitech, Microsoft, Razer i Trust.

  Kamera internetowa dla vlogera i youtubera

  Popularność vlogerów rośnie dzięki ich treściom, które publikują w internecie. Profesjonalna jakość ich materiałów sprawia, że platforma YouTube staje się poważnym konkurentem dla tradycyjnych mediów telewizyjnych. Aby tworzyć filmy na równie wysokim poziomie, konieczne musisz zwrócić uwagę na rozdzielczość kamery oraz liczbę klatek na sekundę. Do profesjonalnego nagrywania niezbędne jest minimum FullHD, czyli 1920×1080 pikseli. Płynność obrazu, która wpływa na odbiór wideo, zależy od liczby klatek generowanych na sekundę. Optymalnym wynikiem jest 60 kl./s przy rozdzielczości 1080p, co gwarantuje ostre, pełne żywych kolorów i realistyczne wideo. Ważnym elementem jest także obecność diod LED w kamerze internetowej. Regulowana intensywność oświetlenia pozwoli na odpowiednie doświetlenie postaci, co pozytywnie wpłynie na ogólną prezencję w nagraniach.

  Sposoby podłączenia kamer internetowych

  Najbardziej popularne są kamery przewodowe, które łączą się z komputerem przez tradycyjny port USB lub nowszy USB-C. Tego typu kamery zazwyczaj charakteryzują się kompaktową i lekką obudową, co wynika z braku konieczności montażu akumulatora. Kamera z portem USB może również współpracować ze smartfonem wyposażonym w funkcję USB OTG (On The Go).

  Alternatywą dla kamer przewodowych są modele bezprzewodowe, często spotykane w wyższej półce cenowej. Połączenie bezprzewodowe może być realizowane za pomocą Bluetooth lub Wi-Fi. Bluetooth wyróżnia się prostotą konfiguracji i intuicyjną współpracą z komputerem. Z kolei kamery internetowe Wi-Fi oferują bardziej zaawansowane możliwości konfiguracji, co jest idealne dla użytkowników obeznanych z obsługą urządzeń sieciowych.

  Zachęcamy również do sprawdzenia bogatej oferty głośników komputerowych, mikrofonów, oraz słuchawek

Jest 3442 produktów.

Pokazano 1-12 z 3442 pozycji

Aktywne filtry

Edifier M1360 8,5 W Czarny 2.1 kan.

Edifier M1360. Kanały wyjścia audio: 2.1 kan., Moc wyjściowa (RMS): 8,5 W, Rekomendowane użycie: PC. Typ urządzenia wzmacniacza: Wzmacniacz, Rozmiar wzmacniacza: Wbudowany, Współczynnik zawartości harmonicznych: 10%. Moc satelit rms: 4 W, Pasmo przenoszenia głośnika satelit.: 150 - 20000 Hz, Impedancja głośnika satelitarnego: 4 Ω. Moc RMS głośnika niskotonowego: 4,5 W, Impedancja subwoofera: 6 Ω, Średnica głośnika niskotonowego (imperialny): 10,2 cm (4"). Źródło zasilania: Prąd przemienny

Edifier M1360. Kanały wyjścia audio: 2.1 kan., Moc wyjściowa (RMS): 8,5 W, Rekomendowane użycie: PC. Typ urządzenia wzmacniacza: Wzmacniacz, Rozmiar wzmacniacza: Wbudowany, Współczynnik zawartości harmonicznych: 10%. Moc satelit rms: 4 W, Pasmo przenoszenia głośnika satelit.: 150 - 20000 Hz, Impedancja głośnika satelitarnego: 4 Ω. Moc RMS głośnika...

GENESIS Helium 600 60 W Czarny, Czerwony 2.1 kan.

GENESIS Helium 600. Kanały wyjścia audio: 2.1 kan., Moc wyjściowa (RMS): 60 W, Rekomendowane użycie: PC/notebook. Typ interfejsu wyjściowego wzmacniacza/odbiornika: RCA, Typ interfejsu wejściowego wzmacniacza/odbiornika: 3.5 mm jack. Typ głośnika satelitarnego: 2-drożny, Moc satelit rms: 30 W, Średnica satelitarnego głośnika wysokotonowego: 7,62 cm (3"). Typ głośnika niskotonowego: Subwoofer aktywny, Moc RMS głośnika niskotonowego: 30 W, Średnica głośnika niskotonowego (imperialny): 16,5 cm (6.5"). Źródło zasilania: Prąd przemienny, Napięcie wejściowe AC: 220-240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz

GENESIS Helium 600. Kanały wyjścia audio: 2.1 kan., Moc wyjściowa (RMS): 60 W, Rekomendowane użycie: PC/notebook. Typ interfejsu wyjściowego wzmacniacza/odbiornika: RCA, Typ interfejsu wejściowego wzmacniacza/odbiornika: 3.5 mm jack. Typ głośnika satelitarnego: 2-drożny, Moc satelit rms: 30 W, Średnica satelitarnego głośnika wysokotonowego: 7,62 cm (3")....

Trust GXT 611 Wezz 6 W Czarny 2.0 kan.

Trust GXT 611 Wezz. Kanały wyjścia audio: 2.0 kan., Moc wyjściowa (RMS): 6 W, Rekomendowane użycie: PC/notebook. Typ urządzenia wzmacniacza: Wzmacniacz, Rozmiar wzmacniacza: Wbudowany. Moc satelit rms: 3 W. Źródło zasilania: USB. Szerokość produktu: 87 mm, Głębokość produktu: 95 mm, Wysokość produktu: 165 mm

Trust GXT 611 Wezz. Kanały wyjścia audio: 2.0 kan., Moc wyjściowa (RMS): 6 W, Rekomendowane użycie: PC/notebook. Typ urządzenia wzmacniacza: Wzmacniacz, Rozmiar wzmacniacza: Wbudowany. Moc satelit rms: 3 W. Źródło zasilania: USB. Szerokość produktu: 87 mm, Głębokość produktu: 95 mm, Wysokość produktu: 165 mm

GENESIS Helium 610BT zestaw głośników 60 W Zestaw głośnikowy jednostka Czarny, Czerwony 2.1 kan. Bluetooth

GENESIS Helium 610BT. Kanały wyjścia audio: 2.1 kan., Moc wyjściowa (RMS): 60 W, Rekomendowane użycie: Zestaw głośnikowy jednostka. Wymiary subwoofera (szerokość x wysokość x głębokość): 250 x 255 x 260 mm. Napięcie wejściowe AC: 230 V. Technologia łączności: Przewodowy i Bezprzewodowy, Wtyk słuchawek: 3.5mm / Bluetooth. Rodzaj opakowania: Pudełko

GENESIS Helium 610BT. Kanały wyjścia audio: 2.1 kan., Moc wyjściowa (RMS): 60 W, Rekomendowane użycie: Zestaw głośnikowy jednostka. Wymiary subwoofera (szerokość x wysokość x głębokość): 250 x 255 x 260 mm. Napięcie wejściowe AC: 230 V. Technologia łączności: Przewodowy i Bezprzewodowy, Wtyk słuchawek: 3.5mm / Bluetooth. Rodzaj opakowania: Pudełko

Jamo S 807 HCS zestaw głośników Kino domowe Czarny 5.0 kan. 120 W

Jamo S 807 HCS. Kanały wyjścia audio: 5.0 kan., Rekomendowane użycie: Kino domowe, Kolor produktu: Czarny. Moc satelit rms: 120 W, Pasmo przenoszenia głośnika satelit.: 76 - 26000 Hz, Impedancja głośnika satelitarnego: 8 Ω. Moc RMS głośników przednich: 200 W, Zakres częstotliwości głośników przednich: 42 - 26000 Hz, Impedancja głośników przednich: 8 Ω. Moc głośnika centralnego: 120 W, Zakres częstotl. kanału centralnego: 71 - 26000 Hz, Średnica centralnego głośnika wysokotonowego: 2,54 cm (1"). Źródło zasilania: Prąd przemienny

Jamo S 807 HCS. Kanały wyjścia audio: 5.0 kan., Rekomendowane użycie: Kino domowe, Kolor produktu: Czarny. Moc satelit rms: 120 W, Pasmo przenoszenia głośnika satelit.: 76 - 26000 Hz, Impedancja głośnika satelitarnego: 8 Ω. Moc RMS głośników przednich: 200 W, Zakres częstotliwości głośników przednich: 42 - 26000 Hz, Impedancja głośników przednich: 8 Ω....

Edifier G2000 zestaw głośników 32 W PC/Laptop Biały Bluetooth

Edifier G2000. Moc wyjściowa (RMS): 32 W, Rekomendowane użycie: PC/Laptop, Kolor produktu: Biały. Moc satelit rms: 32 W, Pasmo przenoszenia głośnika satelit.: 98 - 20000 Hz, Średnica satelitarnego głośnika średniotonowego: 6,98 cm (2.75"). Technologia łączności: Przewodowy i Bezprzewodowy

Edifier G2000. Moc wyjściowa (RMS): 32 W, Rekomendowane użycie: PC/Laptop, Kolor produktu: Biały. Moc satelit rms: 32 W, Pasmo przenoszenia głośnika satelit.: 98 - 20000 Hz, Średnica satelitarnego głośnika średniotonowego: 6,98 cm (2.75"). Technologia łączności: Przewodowy i Bezprzewodowy

Edifier G2000 zestaw głośników 32 W PC/Laptop Czarny Bluetooth

Edifier G2000. Moc wyjściowa (RMS): 32 W, Rekomendowane użycie: PC/Laptop, Kolor produktu: Czarny. Moc satelit rms: 32 W, Pasmo przenoszenia głośnika satelit.: 98 - 20000 Hz, Średnica satelitarnego głośnika średniotonowego: 6,98 cm (2.75"). Technologia łączności: Przewodowy i Bezprzewodowy

Edifier G2000. Moc wyjściowa (RMS): 32 W, Rekomendowane użycie: PC/Laptop, Kolor produktu: Czarny. Moc satelit rms: 32 W, Pasmo przenoszenia głośnika satelit.: 98 - 20000 Hz, Średnica satelitarnego głośnika średniotonowego: 6,98 cm (2.75"). Technologia łączności: Przewodowy i Bezprzewodowy

Edifier R1280DB zestaw głośników 42 W Uniwersalne Czarny Bluetooth

Edifier R1280DB. Moc wyjściowa (RMS): 42 W, Rekomendowane użycie: Uniwersalne, Kolor produktu: Czarny. Stosunek sygnału do szumu: 85 dB. Zakres częstotl. kanału centralnego: 55 - 20000 Hz, Średnica centralnego głośnika wysokotonowego: 33 cm (13"), Średnica centralnego głośnika średniotonowego: 2,95 m (116"). Szerokość produktu: 146,1 mm, Głębokość produktu: 177,8 mm, Wysokość produktu: 228,6 mm. Technologia łączności: Przewodowy i Bezprzewodowy

Edifier R1280DB. Moc wyjściowa (RMS): 42 W, Rekomendowane użycie: Uniwersalne, Kolor produktu: Czarny. Stosunek sygnału do szumu: 85 dB. Zakres częstotl. kanału centralnego: 55 - 20000 Hz, Średnica centralnego głośnika wysokotonowego: 33 cm (13"), Średnica centralnego głośnika średniotonowego: 2,95 m (116"). Szerokość produktu: 146,1 mm, Głębokość...

Edifier S350DB zestaw głośników 150 W Uniwersalne Czarny, Drewno 2.1 kan. 80 W Bluetooth

Edifier S350DB. Kanały wyjścia audio: 2.1 kan., Moc wyjściowa (RMS): 150 W, Rekomendowane użycie: Uniwersalne. Typ urządzenia wzmacniacza: Wzmacniacz, Rozmiar wzmacniacza: Wbudowany, Zakres częstotliwości wzmacniacza: 30 - 20000 Hz. Moc satelit rms: 80 W, Pasmo przenoszenia głośnika satelit.: 160 - 20000 Hz, Średnica satelitarnego głośnika wysokotonowego: 1,91 cm (0.75"). Moc RMS głośnika niskotonowego: 70 W, Pasmo przenoszenia subwoofera: 40 - 160 Hz, Wymiary subwoofera (SxGxW): 265 x 298 x 312 mm. Źródło zasilania: Prąd przemienny, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz

Edifier S350DB. Kanały wyjścia audio: 2.1 kan., Moc wyjściowa (RMS): 150 W, Rekomendowane użycie: Uniwersalne. Typ urządzenia wzmacniacza: Wzmacniacz, Rozmiar wzmacniacza: Wbudowany, Zakres częstotliwości wzmacniacza: 30 - 20000 Hz. Moc satelit rms: 80 W, Pasmo przenoszenia głośnika satelit.: 160 - 20000 Hz, Średnica satelitarnego głośnika wysokotonowego:...

Edifier C2XD zestaw głośników 53 W PC Czarny 2.1 kan. 2-drożny 18 W

Edifier C2XD. Kanały wyjścia audio: 2.1 kan., Moc wyjściowa (RMS): 53 W, Rekomendowane użycie: PC. Typ urządzenia wzmacniacza: Wzmacniacz, Rozmiar wzmacniacza: Wolnostojący, Współczynnik zawartości harmonicznych: 10%. Typ głośnika satelitarnego: 2-drożny, Moc satelit rms: 18 W, Wymiary głośnika satelitarnego (SxGxW): 130 x 180 x 90 mm. Typ głośnika niskotonowego: Subwoofer pasywny, Moc RMS głośnika niskotonowego: 35 W, Wymiary subwoofera (SxGxW): 288 x 242 x 232 mm. Źródło zasilania: Prąd przemienny

Edifier C2XD. Kanały wyjścia audio: 2.1 kan., Moc wyjściowa (RMS): 53 W, Rekomendowane użycie: PC. Typ urządzenia wzmacniacza: Wzmacniacz, Rozmiar wzmacniacza: Wolnostojący, Współczynnik zawartości harmonicznych: 10%. Typ głośnika satelitarnego: 2-drożny, Moc satelit rms: 18 W, Wymiary głośnika satelitarnego (SxGxW): 130 x 180 x 90 mm. Typ głośnika...

Razer Nommo Pro zestaw głośników PC/Laptop Czarny 2.1 kan. Bluetooth

Razer Nommo Pro. Kanały wyjścia audio: 2.1 kan., Rekomendowane użycie: PC/Laptop, Kolor produktu: Czarny. Średnica satelitarnego głośnika wysokotonowego: 2,03 cm (0.8"). Źródło zasilania: Prąd przemienny. Waga produktu: 15,5 kg. Przewody: Audio (3.5mm)

Razer Nommo Pro. Kanały wyjścia audio: 2.1 kan., Rekomendowane użycie: PC/Laptop, Kolor produktu: Czarny. Średnica satelitarnego głośnika wysokotonowego: 2,03 cm (0.8"). Źródło zasilania: Prąd przemienny. Waga produktu: 15,5 kg. Przewody: Audio (3.5mm)

Wavemaster MX3+ BT zestaw głośników Uniwersalne Czarny 2.1 kan. 20 W Bluetooth

Wavemaster MX3+ BT. Kanały wyjścia audio: 2.1 kan., Rekomendowane użycie: Uniwersalne, Kolor produktu: Czarny. Rozmiar wzmacniacza: Wbudowany, Wymiary wzmacniacza (S x G x W): 70 x 70 x 35 mm. Moc satelit rms: 20 W, Pasmo przenoszenia głośnika satelit.: 150 - 20000 Hz, Wymiary głośnika satelitarnego (SxGxW): 82 x 98 x 178 mm. Moc RMS głośnika niskotonowego: 30 W, Pasmo przenoszenia subwoofera: 30 - 150 Hz, Wymiary subwoofera (SxGxW): 180 x 265 x 280 mm. Źródło zasilania: Prąd przemienny, Napięcie wejściowe AC: 100-240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz

Wavemaster MX3+ BT. Kanały wyjścia audio: 2.1 kan., Rekomendowane użycie: Uniwersalne, Kolor produktu: Czarny. Rozmiar wzmacniacza: Wbudowany, Wymiary wzmacniacza (S x G x W): 70 x 70 x 35 mm. Moc satelit rms: 20 W, Pasmo przenoszenia głośnika satelit.: 150 - 20000 Hz, Wymiary głośnika satelitarnego (SxGxW): 82 x 98 x 178 mm. Moc RMS głośnika...

 
group_work Zgoda na pliki cookie