Serwery

Podkategorie

 • Serwery Fujitsu

  Fujitsu jest jednym z czołowych producentów sprzętu komputerowego na świecie, z bogatą ofertą obejmującą różnorodne rozwiązania biznesowe, w tym zaawansowane maszyny serwerowe. Firma ta, z ponad siedemdziesięcioletnim doświadczeniem, nieustannie wprowadza innowacje, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby rynku technologicznego.

  Serwery Fujitsu są zaprojektowane z myślą o wysokiej wydajności, niezawodności i elastyczności, aby sprostać wymaganiom różnorodnych zastosowań biznesowych. W ofercie Fujitsu znajdują się serwery tower, serwery rack oraz rozwiązania chmurowe, które mogą być dostosowane do specyficznych potrzeb małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

  Serwery Tower Fujitsu - PRIMERGY TX

  Serwery tower Fujitsu, takie jak PRIMERGY TX, są idealne dla małych i średnich firm, które potrzebują niezawodnych i łatwych w zarządzaniu rozwiązań IT. Modele takie jak TX1320 M5 oferują kompaktowe rozmiary, które oszczędzają przestrzeń, jednocześnie zapewniając wysoką wydajność dzięki procesorom Intel Xeon z serii E-2300. Te serwery są również łatwe w rozbudowie, dzięki możliwości zwiększenia pamięci RAM do 128 GB i dodaniu różnych opcji magazynowania danych.

  Fujitsu PRIMERGY TX1320 M5 - to najmniejszy model w serii, zamknięty w kompaktowej obudowie, która pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Mimo niewielkich rozmiarów, serwer ten oferuje wysoką wydajność. Jego sercem jest procesor Intel Xeon z serii E-2300, który w zależności od wersji, może posiadać nawet 8 rdzeni fizycznych i obsługiwać 16 wątków. Dzięki czterem slotom na pamięć RAM, możliwa jest rozbudowa do 128 GB. Wewnątrz obudowy można zamontować dwa dyski SATA 3,5 cala, a dodatkowo dostępny jest kontroler RAID oraz dwuportowa karta sieciowa 1GbE. Wszystko to w obudowie o wymiarach 98x400x300 mm.

  Fujitsu PRIMERGY TX1330 M4 i M5 - to centralne elementy oferty, technologicznie zbliżone do mniejszych modeli serii 1320. Wyposażone są w procesor Intel Xeon z rodziny E-2300 oraz do 128 GB pamięci DDR4 typu ECC. Większa obudowa modelu TX1330 pozwala na znacznie większe możliwości rozbudowy. Serwer oferuje cztery pełnowymiarowe złącza PCI-Express w wersji 3.0 i 4.0 oraz możliwość zamontowania 12 standardowych dysków 3,5 cala lub nawet 24 dysków 2,5 cala.

  Fujitsu PRIMERGY TX2550 M5 - jest na szczycie hierarchii modeli tower. Ten serwer nie zna kompromisów – obsługuje do dwóch procesorów Intel Xeon Scalable z rodzin Bronze, Silver lub Gold. Możliwa jest konfiguracja pamięci RAM DDR4 ECC od 8 GB do 1,5 TB, a także osiem slotów PCI-Express i redundantne zasilanie. Dzięki temu można skonfigurować prawdziwego giganta, wyposażonego nawet w 48 rdzeni fizycznych (2x procesor Intel Xeon Gold 6252), którego obudowa zmieści się pod biurkiem.

  Serwery Rack Fujitsu - PRIMERGY RX

  Serwery rack Fujitsu, takie jak PRIMERGY RX, są przeznaczone dla bardziej zaawansowanych zastosowań i większych przedsiębiorstw, które wymagają większej mocy obliczeniowej i elastyczności w zarządzaniu zasobami. Modele takie jak RX2530 M6 oferują kompaktowe rozmiary 1U, jednocześnie umożliwiając instalację dwóch procesorów Intel Xeon Scalable trzeciej generacji i do 10 TB pamięci operacyjnej. Dzięki temu idealnie nadają się do środowisk, gdzie przestrzeń jest ograniczona, ale wymagania dotyczące wydajności są wysokie.

  Fujitsu PRIMERGY RX 1330 M5 – te urządzenia w kompaktowych obudowach o wysokości 1U są odpowiednikiem rodziny TX1330. Ta sama platforma procesorowa, podobne możliwości rozbudowy i wydajność. To idealne połączenie wydajności i ceny, przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw.

  Fujitsu PRIMERGY RX2520 M5 – pełnowymiarowy serwer w obudowie rack 2U, który w zależności od konfiguracji może pomieścić nawet 24 2,5-calowe dyski SAS lub SATA. Podobnie jak wersja tower, obsługuje do dwóch procesorów Intel Xeon Scalable, od 8 do 768 GB pamięci i 7 slotów PCI-Express do rozbudowy.

  Fujitsu PRIMERGY RX2530 M6 – jeśli potrzebujesz wydajnej, dwuprocesorowej maszyny, ale ogranicza Cię miejsce w szafie rack, RX2530 w obudowie o wysokości 1U będzie idealnym rozwiązaniem. Pomieści dwa procesory Intel Xeon Scalable trzeciej generacji i aż do 10 TB pamięci operacyjnej. Nowa generacja umożliwia również dodanie kart sieciowych w standardach 10, 25 i 100GbE.

  Fujitsu PRIMERGY RX2540 – ten model rozszerza możliwości mniejszych serii. W obudowie o wysokości 2U można pomieścić do 24 standardowych dysków 2,5 cala lub 64 najnowsze dyski SSD w formacie EDSFF. Obsługuje platformę Intel Xeon Scalable trzeciej generacji, do 12 TB pamięci operacyjnej i 7 slotów PCI-Express generacji czwartej. Dla tych, którzy poszukują bezkompromisowej wydajności, PRIMERGY RX2540 jest doskonałym wyborem.

 • Serwery Dell

  Serwery Dell są niekwestionowanym liderem w dziedzinie rozwiązań serwerowych, oferując klientom nie tylko zaawansowaną technologię, ale także kompleksowe wsparcie dostosowane do różnorodnych potrzeb biznesowych. To nie tylko sprzęt, lecz pełne rozwiązanie, które stanowi solidny fundament dla efektywnego funkcjonowania infrastruktury IT w każdej firmie. Serwery Dell wyróżniają się zaawansowanymi parametrami technicznymi oraz dużą skalowalnością. 

  Jedną z najważniejszych cech wyróżniających serwery Dell jest ich niezawodność. Oferowane przez markę Dell serwery przechodzą specjalistyczne testy, aby spełniać najwyższe standardy jakości. Dzięki temu serwery Dell są gotowe sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom, stanowiąc solidne podstawy dla operacji biznesowych. Serwery Dell oferują również bogaty wybór rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa danych. Wyposażone w zaawansowane mechanizmy zabezpieczające, serwery Dell gwarantują pełną ochronę przechowywanych danych.

  Serwery Dell typu Tower

  Serwery Dell typu Tower zostały stworzone z myślą o rozbudowie. Cechuje je znakomita relacja ceny do wydajności, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, jak również dla dużych korporacji, które potrzebują rozwiązań dla swoich biur w odległych lokalizacjach. W porównaniu do wcześniejszych generacji, serwery Dell oferują wyższą elastyczność, lepsze zabezpieczenia i zwiększoną wydajność.

  Ważnym elementem serwerów Tower Dell jest ich efektywność energetyczna. Zaawansowane technologie zastosowane w tych serwerach umożliwiają efektywne zarządzanie zużyciem energii, co przynosi oszczędności i wspiera zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa. Ochrona danych jest priorytetem serwerów Tower Dell. Wbudowane mechanizmy zabezpieczeń chronią przed utratą informacji oraz nieautoryzowanym dostępem, co jest niezwykle ważne w dobie narastających zagrożeń cybernetycznych.

  Serwery Tower Dell to nie tylko urządzenia, ale również kompleksowe rozwiązania dla firm, które chcą efektywnie zarządzać danymi. Dzięki zaawansowanym funkcjom administracyjnym kontrola nad infrastrukturą IT staje się prostsza, a jednocześnie umożliwia elastyczne dostosowanie do zmieniających się wymagań biznesowych. Dell, z długoletnią historią w branży technologii informatycznych, dostarcza innowacyjne serwery Tower, które wspierają rozwój przedsiębiorstw poprzez optymalizację procesów i poprawę wydajności aplikacji. Te inteligentne rozwiązania zostały zaprojektowane z myślą o wspieraniu wzrostu i efektywności operacyjnej firm.

  Serwery DELL typu Rack

  Serwery Dell typu Rack, montowane w szafach serwerowych RACK, gwarantują nie tylko potrzebną wydajność dla centrów danych, ale także szeroki wybór możliwości dotyczących zajmowanego miejsca, zasilania i chłodzenia. Są idealnym wyborem dla średnich przedsiębiorstw oraz dużych, złożonych środowisk centrów danych. Serwery te dostępne są w wersjach z 2 lub 4 wspornikami, co pozwala na efektywne zarządzanie przestrzenią. Dodatkowa pamięć masowa może być zapewniona dzięki zewnętrznym dyskom SCSI/SAS/SATA lub pamięci masowej fibre channel. Dell Rack jest uznawany za najlepsze rozwiązanie pod względem wydajności aplikacji, co sprawia, że jest niezastąpiony w najbardziej wymagających środowiskach IT.

  Serwery Rack Dell wyróżniają się zintegrowanymi rozwiązaniami chmurowymi, które umożliwiają sprawne przechowywanie i zarządzanie danymi w trybie online. Ta funkcjonalność jest szczególnie korzystna dla firm poszukujących elastyczności i mobilności, jakie oferuje chmura. Solidność serwerów Rack Dell wynika z ich precyzyjnej konstrukcji oraz surowych testów jakościowych, które przechodzą przed wprowadzeniem na rynek. Dzięki temu każdy model spełnia najwyższe standardy, zapewniając niezawodne działanie nawet przy dużym obciążeniu.

  Serwery Rack Dell to więcej niż tylko narzędzia pracy; to długoterminowa inwestycja w stabilność i efektywność operacyjną firmy. Decydując się na te serwery, klient zyskuje nie tylko sprzęt, ale także wsparcie w rozwijaniu infrastruktury IT, dopasowane do dynamicznych wymagań biznesowych. Integralną częścią oferty serwerów Rack Dell jest profesjonalna obsługa klienta. Użytkownicy mogą liczyć na kompleksowe wsparcie techniczne oraz doradztwo w zakresie optymalizacji infrastruktury IT. Dzięki takiemu indywidualnemu podejściu, korzystanie z serwerów Rack Dell jest intuicyjne i idealnie dopasowane do specyficznych potrzeb każdego klienta.

 • Serwery HPE

  Hewlett Packard Enterprise (HPE) od lat jest jednym z czołowych dostawców rozwiązań serwerowych, dostarczając narzędzia niezbędne do zaspokojenia dynamicznie zmieniających się potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Serwery HPE wyróżniają się na tle konkurencji dzięki zaawansowanej technologii, niezawodności i elastyczności, co czyni je idealnym wyborem zarówno dla małych firm, jak i dużych korporacji.

  Serwery HPE - wydajność i skalowalność

  Serwery HPE są zaprojektowane z myślą o maksymalnej wydajności i możliwości rozbudowy. Rodzina serwerów HPE ProLiant oferuje różnorodne modele, które pozwalają na dostosowanie do specyficznych wymagań obliczeniowych oraz skalowanie w miarę wzrostu potrzeb. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą efektywnie zarządzać swoimi zasobami IT, minimalizując jednocześnie koszty operacyjne. HPE stale wprowadza innowacje, aby sprostać wyzwaniom rynku. Jednym z przykładów jest HPE Synergy, rozwiązanie typu "Composable Infrastructure", które umożliwia dynamiczne alokowanie zasobów w zależności od bieżących potrzeb aplikacji. Takie podejście pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów oraz szybsze reagowanie na zmiany w środowisku IT.

  Serwery HPE - bezpieczeństwo i niezawodność

  W dobie rosnących zagrożeń cybernetycznych, bezpieczeństwo danych jest priorytetem dla każdej firmy. Serwery HPE oferują zaawansowane funkcje zabezpieczeń, takie jak Silicon Root of Trust, które chronią sprzęt przed atakami już na poziomie układów scalonych. Ponadto, serwery HPE są znane z niezawodności i długiego czasu bezawaryjnej pracy, co jest kluczowe dla zapewnienia ciągłości biznesowej. HPE nie tylko dostarcza wysokiej jakości rozwiązania technologiczne, ale także dba o środowisko. Serwery HPE są projektowane z myślą o energooszczędności i minimalizacji śladu węglowego. Inicjatywy takie jak HPE GreenLake umożliwiają przedsiębiorstwom korzystanie z modelu chmurowego, co dodatkowo przyczynia się do optymalizacji zużycia energii i zasobów.

  Serwery HPE - wsparcie i serwis

  Jednym z największych atutów HPE jest kompleksowe wsparcie techniczne i serwisowe. Klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc na każdym etapie użytkowania, od wdrożenia, przez konfigurację, aż po bieżącą obsługę. Dzięki temu firmy korzystające z serwerów HPE mogą skupić się na swojej podstawowej działalności, mając pewność, że ich infrastruktura IT jest w dobrych rękach.

  Podsumowując, serwery HPE to synonim nowoczesności, wydajności i niezawodności. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, zaawansowanym funkcjom zabezpieczeń oraz ekologicznemu podejściu, HPE jest idealnym wyborem dla firm poszukujących solidnej i skalowalnej infrastruktury serwerowej. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty serwerów Fujitsu, serwerów Dell, serwerów Lenovo oraz serwerów Synology.

 • Serwery Lenovo

  Serwery Lenovo są uznawane za jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań na rynku IT, oferując wyjątkową wydajność, niezawodność i skalowalność. Dzięki zaawansowanym technologiom i rygorystycznym testom jakości, serwery Lenovo spełniają najwyższe standardy, dostarczając solidne podstawy dla różnorodnych operacji biznesowych. Wieloletnie doświadczenie Lenovo w dziedzinie technologii informatycznych oraz zaangażowanie w badania i rozwój sprawiają, że serwery tej marki są wyborem dla firm, które cenią sobie niezawodność, wydajność i innowacyjność. Serwery Lenovo to nie tylko sprzęt, ale także strategiczny partner wspierający rozwój biznesu poprzez optymalizację procesów i usprawnienie działania aplikacji.

  Elastyczność dla różnorodnych wymagań biznesowych

  Jednym z najważniejszych atutów serwerów Lenovo jest ich elastyczność, która pozwala na łatwe dostosowanie infrastruktury IT do zmieniających się potrzeb przedsiębiorstw. Bez względu na to, czy jesteś właścicielem małej firmy, czy zarządzasz globalną korporacją, serwery Lenovo oferują szeroką gamę modeli, które mogą sprostać najbardziej wymagającym zastosowaniom.

  Profesjonalna obsługa klienta jest integralnym elementem oferty serwerów Lenovo. Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie techniczne oraz doradztwo w zakresie optymalizacji infrastruktury IT. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że korzystanie z serwerów Lenovo jest intuicyjne i dostosowane do specyficznych wymagań biznesowych.

  Niezawodność i wydajność na najwyższym poziomie

  Serwery Lenovo wyróżniają się także zaawansowanymi rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa danych. W obliczu narastających zagrożeń cybernetycznych, ochrona informacji jest priorytetem dla każdej organizacji. Serwery Lenovo są wyposażone w nowoczesne mechanizmy zabezpieczające, które gwarantują pełną ochronę przechowywanych danych. Innowacyjność Lenovo przejawia się również w efektywności energetycznej ich serwerów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, serwery te pozwalają na efektywne zarządzanie zasobami energetycznymi, co nie tylko obniża koszty operacyjne, ale także wspiera zrównoważony rozwój firmy.

 • Serwery Synology

Aktywne filtry

Fujitsu PRIMERGY RX2530 M6 serwer Rack (1U) Intel® Xeon Silver 4309Y 2,8 GHz 32 GB DDR4-SDRAM 900 W

Fujitsu PRIMERGY RX2530 M6. Typ procesora: Intel® Xeon Silver, Taktowanie procesora: 2,8 GHz, Model procesora: 4309Y. Pamięć wewnętrzna: 32 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR4-SDRAM. Napędy optyczne: DVD-RW. Zasilanie: 900 W. Obudowa: Rack (1U)
11 387,00 zł
Produkt dostępny
11 387,00 zł

Fujitsu PRIMERGY RX2530 M6. Typ procesora: Intel® Xeon Silver, Taktowanie procesora: 2,8 GHz, Model procesora: 4309Y. Pamięć wewnętrzna: 32 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR4-SDRAM. Napędy optyczne: DVD-RW. Zasilanie: 900 W. Obudowa: Rack (1U)

HPE ProLiant ML350 serwer Tower Intel® Xeon® Gold 5418Y 2 GHz 32 GB DDR5-SDRAM 1000 W

HPE ProLiant ML350. Typ procesora: Intel® Xeon® Gold, Taktowanie procesora: 2 GHz, Model procesora: 5418Y. Pamięć wewnętrzna: 32 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR5-SDRAM. Przewodowa sieć LAN. Zasilanie: 1000 W, Obsługa zasilania zapasowego (RPS). Obudowa: Tower
21 745,99 zł
Produkt dostępny
21 745,99 zł

HPE ProLiant ML350. Typ procesora: Intel® Xeon® Gold, Taktowanie procesora: 2 GHz, Model procesora: 5418Y. Pamięć wewnętrzna: 32 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR5-SDRAM. Przewodowa sieć LAN. Zasilanie: 1000 W, Obsługa zasilania zapasowego (RPS). Obudowa: Tower

Fujitsu PRIMERGY RX2540 M6 serwer Rack (2U) Intel® Xeon Silver 4309Y 2,8 GHz 32 GB DDR4-SDRAM

Fujitsu PRIMERGY RX2540 M6. Typ procesora: Intel® Xeon Silver, Taktowanie procesora: 2,8 GHz, Model procesora: 4309Y. Pamięć wewnętrzna: 32 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR4-SDRAM. Napędy optyczne: DVD-RW. Obudowa: Rack (2U)
12 030,99 zł
Produkt dostępny
12 030,99 zł

Fujitsu PRIMERGY RX2540 M6. Typ procesora: Intel® Xeon Silver, Taktowanie procesora: 2,8 GHz, Model procesora: 4309Y. Pamięć wewnętrzna: 32 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR4-SDRAM. Napędy optyczne: DVD-RW. Obudowa: Rack (2U)

HPE P55641-421 serwer Tower Intel® Xeon® Gold 5416S 2 GHz 32 GB DDR5-SDRAM 1000 W

HPE P55641-421. Typ procesora: Intel® Xeon® Gold, Taktowanie procesora: 2 GHz, Model procesora: 5416S. Pamięć wewnętrzna: 32 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR5-SDRAM. Zasilanie: 1000 W, Obsługa zasilania zapasowego (RPS). Obudowa: Tower
12 765,99 zł
Produkt dostępny
12 765,99 zł

HPE P55641-421. Typ procesora: Intel® Xeon® Gold, Taktowanie procesora: 2 GHz, Model procesora: 5416S. Pamięć wewnętrzna: 32 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR5-SDRAM. Zasilanie: 1000 W, Obsługa zasilania zapasowego (RPS). Obudowa: Tower

Lenovo ThinkSystem SR645 serwer Rack (1U) AMD EPYC 7203 2,8 GHz 32 GB DDR4-SDRAM 1100 W

Lenovo ThinkSystem SR645. Typ procesora: AMD EPYC, Taktowanie procesora: 2,8 GHz, Model procesora: 7203. Pamięć wewnętrzna: 32 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR4-SDRAM, Układ pamięci: 1 x 32 GB. Zasilanie: 1100 W, Obsługa zasilania zapasowego (RPS). Obudowa: Rack (1U)
11 316,98 zł
Produkt dostępny
11 316,98 zł

Lenovo ThinkSystem SR645. Typ procesora: AMD EPYC, Taktowanie procesora: 2,8 GHz, Model procesora: 7203. Pamięć wewnętrzna: 32 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR4-SDRAM, Układ pamięci: 1 x 32 GB. Zasilanie: 1100 W, Obsługa zasilania zapasowego (RPS). Obudowa: Rack (1U)

Fujitsu PRIMERGY TX2550 M7 serwer Tower Intel® Xeon® Gold 6334 3,6 GHz 32 GB DDR5-SDRAM 900 W

Fujitsu PRIMERGY TX2550 M7. Typ procesora: Intel® Xeon® Gold, Taktowanie procesora: 3,6 GHz, Model procesora: 6334. Pamięć wewnętrzna: 32 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR5-SDRAM, Układ pamięci: 1 x 32 GB. Rozmiar HDD: 2.5". Przewodowa sieć LAN. Zasilanie: 900 W. Obudowa: Tower
28 726,99 zł
Produkt dostępny
28 726,99 zł

Fujitsu PRIMERGY TX2550 M7. Typ procesora: Intel® Xeon® Gold, Taktowanie procesora: 3,6 GHz, Model procesora: 6334. Pamięć wewnętrzna: 32 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR5-SDRAM, Układ pamięci: 1 x 32 GB. Rozmiar HDD: 2.5". Przewodowa sieć LAN. Zasilanie: 900 W. Obudowa: Tower

Fujitsu PRIMERGY RX2540 M7 serwer Rack (2U) Intel® Xeon® Gold 6434 3,7 GHz 32 GB DDR5-SDRAM 1600 W

Fujitsu PRIMERGY RX2540 M7. Typ procesora: Intel® Xeon® Gold, Taktowanie procesora: 3,7 GHz, Model procesora: 6434. Pamięć wewnętrzna: 32 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR5-SDRAM, Układ pamięci: 1 x 32 GB. Rozmiar HDD: 2.5". Przewodowa sieć LAN. Zasilanie: 1600 W, Obsługa zasilania zapasowego (RPS). Obudowa: Rack (2U)
38 949,99 zł
Produkt dostępny
38 949,99 zł

Fujitsu PRIMERGY RX2540 M7. Typ procesora: Intel® Xeon® Gold, Taktowanie procesora: 3,7 GHz, Model procesora: 6434. Pamięć wewnętrzna: 32 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR5-SDRAM, Układ pamięci: 1 x 32 GB. Rozmiar HDD: 2.5". Przewodowa sieć LAN. Zasilanie: 1600 W, Obsługa zasilania zapasowego (RPS). Obudowa: Rack (2U)

DELL PowerEdge T150 serwer 2 TB Rack (4U) Intel Xeon E E-2314 2,8 GHz 16 GB DDR4-SDRAM

DELL PowerEdge T150. Typ procesora: Intel Xeon E, Taktowanie procesora: 2,8 GHz, Model procesora: E-2314. Pamięć wewnętrzna: 16 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR4-SDRAM, Układ pamięci: 1 x 16 GB. Całkowita pojemność przechowywania: 2 TB, Rozmiar HDD: 3.5", Interfejs HDD: SATA. Przewodowa sieć LAN, Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X). Obudowa: Rack (4U)
4 381,99 zł
Produkt dostępny
4 381,99 zł

DELL PowerEdge T150. Typ procesora: Intel Xeon E, Taktowanie procesora: 2,8 GHz, Model procesora: E-2314. Pamięć wewnętrzna: 16 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR4-SDRAM, Układ pamięci: 1 x 16 GB. Całkowita pojemność przechowywania: 2 TB, Rozmiar HDD: 3.5", Interfejs HDD: SATA. Przewodowa sieć LAN, Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X). Obudowa:...

DELL PowerEdge T150 serwer 1 TB Rack (4U) Intel Xeon E E-2314 2,8 GHz 8 GB DDR4-SDRAM

DELL PowerEdge T150. Typ procesora: Intel Xeon E, Taktowanie procesora: 2,8 GHz, Model procesora: E-2314. Pamięć wewnętrzna: 8 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR4-SDRAM, Układ pamięci: 1 x 8 GB. Całkowita pojemność przechowywania: 1 TB, Rozmiar HDD: 3.5", Interfejs HDD: SATA. Przewodowa sieć LAN, Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X). Obudowa: Rack (4U)
4 043,99 zł
Produkt dostępny
4 043,99 zł

DELL PowerEdge T150. Typ procesora: Intel Xeon E, Taktowanie procesora: 2,8 GHz, Model procesora: E-2314. Pamięć wewnętrzna: 8 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR4-SDRAM, Układ pamięci: 1 x 8 GB. Całkowita pojemność przechowywania: 1 TB, Rozmiar HDD: 3.5", Interfejs HDD: SATA. Przewodowa sieć LAN, Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X). Obudowa: Rack...

DELL PowerEdge R750XS serwer 480 GB Rack (2U) Intel® Xeon Silver 4314 2,4 GHz 16 GB DDR4-SDRAM 800 W

DELL PowerEdge R750XS. Typ procesora: Intel® Xeon Silver, Taktowanie procesora: 2,4 GHz, Model procesora: 4314. Pamięć wewnętrzna: 16 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR4-SDRAM, Układ pamięci: 1 x 16 GB. Całkowita pojemność przechowywania: 480 GB. Przewodowa sieć LAN, Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X). Zasilanie: 800 W, Obsługa zasilania zapasowego (RPS). Obudowa: Rack (2U)
16 232,99 zł
Produkt dostępny
16 232,99 zł

DELL PowerEdge R750XS. Typ procesora: Intel® Xeon Silver, Taktowanie procesora: 2,4 GHz, Model procesora: 4314. Pamięć wewnętrzna: 16 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR4-SDRAM, Układ pamięci: 1 x 16 GB. Całkowita pojemność przechowywania: 480 GB. Przewodowa sieć LAN, Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X). Zasilanie: 800 W, Obsługa zasilania...

HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus serwer Rack (1U) Intel® Xeon Silver 4309Y 2,8 GHz 32 GB DDR4-SDRAM 800 W

HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus. Typ procesora: Intel® Xeon Silver, Taktowanie procesora: 2,8 GHz, Model procesora: 4309Y. Pamięć wewnętrzna: 32 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR4-SDRAM, Układ pamięci: 1 x 32 GB. Przewodowa sieć LAN. Zasilanie: 800 W, Obsługa zasilania zapasowego (RPS). Obudowa: Rack (1U)
13 951,99 zł
Produkt dostępny
13 951,99 zł

HPE ProLiant DL360 Gen10 Plus. Typ procesora: Intel® Xeon Silver, Taktowanie procesora: 2,8 GHz, Model procesora: 4309Y. Pamięć wewnętrzna: 32 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR4-SDRAM, Układ pamięci: 1 x 32 GB. Przewodowa sieć LAN. Zasilanie: 800 W, Obsługa zasilania zapasowego (RPS). Obudowa: Rack (1U)

Fujitsu PRIMERGY TX2550 M7 serwer Tower Intel® Xeon® Gold 5415+ 2,9 GHz 32 GB DDR5-SDRAM 900 W

Fujitsu PRIMERGY TX2550 M7. Typ procesora: Intel® Xeon® Gold, Taktowanie procesora: 2,9 GHz, Model procesora: 5415+. Pamięć wewnętrzna: 32 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR5-SDRAM, Układ pamięci: 1 x 32 GB. Przewodowa sieć LAN. Zasilanie: 900 W. Obudowa: Tower
18 731,99 zł
Produkt dostępny
18 731,99 zł

Fujitsu PRIMERGY TX2550 M7. Typ procesora: Intel® Xeon® Gold, Taktowanie procesora: 2,9 GHz, Model procesora: 5415+. Pamięć wewnętrzna: 32 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR5-SDRAM, Układ pamięci: 1 x 32 GB. Przewodowa sieć LAN. Zasilanie: 900 W. Obudowa: Tower

 
group_work Zgoda na pliki cookie