Zasilanie gwarantowane

Podkategorie

 • Zasilacze UPS serwerowe

  Zasilacz UPS (Uninterruptible Power Supply), czyli zasilacz bezprzerwowy, jest urządzeniem niezbędnym do zapewnienia ciągłości zasilania w przypadku awarii lub niestabilności sieci elektrycznej. Jego podstawową funkcją jest dostarczanie awaryjnego zasilania w momencie zaniku napięcia z sieci, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa i nieprzerwanego działania urządzeń elektronicznych.

  Parametry napięcia dostarczanego do naszych domów często mogą być niestabilne, co oznacza, że wartość 230V nie jest stała i może ulegać wahaniom. W obszarach miejskich napięcie to może czasowo wzrosnąć do około 260V, a w niektórych sytuacjach spaść poniżej 200V. Takie wahania mogą negatywnie wpływać na działanie i żywotność sprzętu elektronicznego. UPS, zapewniając stabilność zasilania, chroni urządzenia przed skutkami tych nieregularności, gwarantując ich prawidłowe i bezpieczne działanie.

  Zasilacze awaryjne dostępne są w różnych rozmiarach obudów, co umożliwia ich integrację z różnymi systemami i warunkami pracy. Istnieją modele przeznaczone do montażu w szafach Rack, co jest szczególnie przydatne w serwerowniach i centrach danych, gdzie zachowanie ciągłości zasilania ma ogromne znaczenie. Ich kompaktowe wymiary pozwalają na efektywne zarządzanie przestrzenią, jednocześnie zapewniając niezawodność i bezpieczeństwo krytycznych systemów.

  Zasilacze UPS – zasada działania

  Zasilacze UPS posiada wbudowane akumulator, które zapewniają ciągłość zasilania podłączonych urządzeń o określonej mocy przez ustalony czas. Akumulatory te magazynują energię elektryczną pobieraną z sieci, aby w przypadku przerwy w dostawie prądu, UPS mógł wykorzystać zgromadzoną energię do zapewnienia awaryjnego zasilania. Dzięki temu użytkownik ma czas na bezpieczne wyłączenie sprzętu.

  Zasilacze UPS – dodatkowe funkcje

  Jedną z dodatkowych funkcji UPS-a jest regulacja i filtracja napięcia sieciowego, tak aby było ono akceptowalne dla podłączonych urządzeń elektronicznych. Najwyższej jakości zasilacze awaryjne potrafią dostarczać stabilne zasilanie niezależnie od warunków sieciowych. UPS-y skutecznie filtrują również przepięcia wynikające z wyładowań atmosferycznych. Zasilacz ten separuje galwanicznie zasilanie sieciowe od urządzeń elektrycznych, a do dyspozycji użytkownika są standardowe gniazda elektryczne lub gniazda typu IEC320. Zasilacze UPS często wyposażone są w porty USB lub RS232, umożliwiające zarządzanie urządzeniem za pomocą oprogramowania, a także automatyczne wyłączanie komputera w przypadku wykrycia zaniku zasilania.

  Zasilacze UPS – moc zasilacza

  Moc zasilacza UPS, wyrażona w VA (VoltAmperach), decyduje o liczbie urządzeń, które można podłączyć jednocześnie. Przykładowo, zasilacz o mocy 1000VA może zasilać urządzenia o obciążeniu od 500W do 800W, w zależności od specyfikacji producenta. Ważnym parametrem jest czas pracy na akumulatorach przy określonym obciążeniu. Zazwyczaj UPS-y przy maksymalnym obciążeniu mogą podtrzymywać zasilanie przez kilka minut. Dla dłuższego czasu podtrzymania, zaleca się zakup UPS-a o większej mocy lub dodatkowego modułu bateryjnego.

  Ważna jest również charakterystyka napięcia wyjściowego UPS-a. W przeciwieństwie do idealnej sinusoidy, jaką generuje sieć, tanie urządzenia często dostarczają napięcie o przebiegu prostokątnym, podczas gdy droższe modele zapewniają napięcie sinusoidalne. Kształt napięcia wyjściowego ma istotne znaczenie dla niektórych urządzeń podłączonych do UPS-a.

  Zasilacz UPS do serwerowni

  Wybierając zasilacz UPS do serwera, należy zwrócić uwagę na kilka ważnych parametrów, które wpływają na wydajność i bezpieczeństwo działania serwera. Oto najważniejsze z nich:

  1. Moc znamionowa i rzeczywista - moc znamionowa UPS-a określa maksymalną ilość energii, jaką zasilacz może dostarczyć. Natomiast moc rzeczywista (często wyrażona w watach) wskazuje, ile energii zasilacz jest w stanie faktycznie dostarczyć do podłączonych urządzeń. Te parametry determinują ilość i rodzaj urządzeń, które można podłączyć do UPS-a oraz ich łączne obciążenie.
  2. Czas podtrzymania - jest to ważny parametr, określający jak długo UPS będzie w stanie utrzymać działanie serwera w przypadku awarii zasilania. Czas podtrzymania zależy od pojemności akumulatorów w UPS-ie i obciążenia podłączonych urządzeń. Dłuższy czas podtrzymania zapewnia więcej czasu na bezpieczne wyłączenie serwera i uniknięcie utraty danych.
  3. Ilość i rodzaj gniazd wyjściowych - różne modele UPS-ów oferują różne rodzaje i ilości gniazd wyjściowych. Warto zwrócić uwagę na kompatybilność tych gniazd z urządzeniami, które mają być podłączone. Gniazda typu Schuko są standardowe, natomiast gniazda IEC C13 i IEC C19 są bardziej odpowiednie dla sprzętu serwerowego.
  4. Porty USB do komunikacji - porty USB w zasilaczu UPS pozwalają na połączenie z urządzeniami zewnętrznymi, co umożliwia monitorowanie stanu UPS-a i zarządzanie nim poprzez specjalne oprogramowanie. Umożliwiają również automatyczne bezpieczne wyłączanie serwera w przypadku awarii zasilania.

  Podsumowując, wybór odpowiedniego zasilacza UPS do serwera wymaga przemyślanej oceny mocy, czasu podtrzymania, rodzaju i ilości dostępnych gniazd wyjściowych oraz możliwości komunikacji z zewnętrznymi urządzeniami. Dobrze dobrany UPS zapewni stabilność pracy serwera oraz ochronę przed utratą danych w przypadku problemów z zasilaniem.

 • Akumulatory serwerowe
 • Listwy zasilające...

  Listwa zasilająca to urządzenie, które umożliwia podłączenie wielu urządzeń elektrycznych do jednego źródła zasilania. Zwykle składa się z szeregu gniazd elektrycznych umieszczonych w obudowie, do których można jednocześnie podłączyć różnorodne urządzenia, takie jak komputery, telewizory, sprzęt audio-video, i inne. Listwy zasilające często wyposażone są również w dodatkowe funkcje zwiększające bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, takie jak ochrona przeciwprzepięciowa, filtracja zakłóceń, czy obecność wyłącznika, umożliwiającego szybkie odłączenie zasilania.

  Ochrona przeciwprzepięciowa jest szczególnie ważna, ponieważ zapobiega uszkodzeniom sprzętu spowodowanym przez skoki napięcia w sieci elektrycznej. Dzięki listwie zasilającej, można bezpiecznie i efektywnie zarządzać zasilaniem wielu urządzeń, ograniczając bałagan związany z przewodami i zwiększając ochronę przed potencjalnymi zagrożeniami elektrycznymi.

  Rodzaje listew zasilających

  Listwy zasilające można podzielić na dwa główne typy. Pierwsza to listwa antyprzepięciowa, której główną funkcją jest natychmiastowe całkowite odłączenie zasilania w momencie wykrycia jakichkolwiek wahnięć napięcia. Dzięki temu urządzenie zapewnia ochronę podłączonych sprzętów przed potencjalnym uszkodzeniem. Drugi typ, listwa filtrująca, działa na zasadzie podobnej do listwy antyprzepięciowej, ale wykorzystuje do tego celu filtry, znane również jako bezpieczniki. W przypadku wystąpienia skoku napięcia, bezpieczniki te ulegają stopieniu, co skutecznie chroni podłączone urządzenia. Bezpieczniki te są łatwe do wymiany, co stanowi dodatkową zaletę tego rozwiązania.

  Na co zwrócić uwagę przy zakupie listwy zasilającej?

  Przy zakupie listwy zasilającej należy zwrócić uwagę na czas reakcji listwy zasilającej, który określa szybkość, z jaką urządzenie jest w stanie odciąć zasilanie w przypadku wystąpienia skoku napięcia i przepięcia. Optymalnie, maksymalny czas reakcji nie powinien przekraczać 25 nanosekund. W kontekście absorpcji energii, wyższa wartość jest zdecydowanie pożądana. Wartość podstawowa, którą powinna oferować listwa, to co najmniej 400 dżuli (J). Jest to wskaźnik, jak dużo energii może być pochłonięte przez listwę zasilającą w przypadku przepięcia, zanim dojdzie do uszkodzenia podłączonych urządzeń. Maksymalne obciążenie to parametr wskazujący, jak dużą moc łączną można bezpiecznie podłączyć do listwy zasilającej. Wyższa wartość tego parametru oznacza, że listwa jest zdolna obsłużyć więcej urządzeń lub urządzenia o wyższym zużyciu energii. Podobnie, maksymalny prąd impulsu, określany w kiloamperach (kA), informuje nas o maksymalnej intensywności prądu, który może być bezpiecznie przepuszczony przez listwę w momencie wystąpienia przepięcia. Minimalna wartość przyjęta za standard wynosi 80 kA, sugerując, że im wyższy prąd impulsu listwa może obsłużyć, tym lepsza jest jej zdolność do ochrony podłączonych urządzeń przed skutkami przepięć.

  Kupując listwę zasilającą warto również zwrócić uwagę na liczbę gniazd, które są nam potrzebne. Na rynku dostępne są modele z różną liczbą miejsc do podłączenia urządzeń – od 3 do nawet 10, co może być idealnym rozwiązaniem zarówno do biura, jak i do domowego gabinetu, w których to miejscach często wymaga się podłączenia wielu sprzętów. Innym ważnym aspektem jest długość kabla, która decyduje o rozmieszczeniu urządzeń w danym pomieszczeniu. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na obecność włącznika, który jest niezwykle przydatny, szczególnie w listwach z dużą liczbą gniazd. Umożliwia on szybkie odłączenie zasilania wszystkich podłączonych urządzeń za pomocą jednego przycisku, eliminując potrzebę wyjmowania pojedynczych wtyczek.

  Jak sprawdzić czy listwa zasilająca działa prawidłowo?

  Sprawdzenie działania listwy zasilającej jest ważnym krokiem, by zapewnić bezpieczne i efektywne zasilanie urządzeń elektronicznych. Jedną z prostszych metod jest podłączenie do listwy lampy lub innego niewielkiego urządzenia, a następnie jego włączenie. Jeśli urządzenie działa bez problemu, to znaczy, że listwa zasilająca najprawdopodobniej funkcjonuje prawidłowo. Kolejną metodą, bardziej techniczną, jest wykorzystanie multimetru do zmierzenia napięcia w gniazdach listwy. Poprawne wartości napięcia, które powinny się wahać w granicach od 110 do 120 woltów dla większości regionów, świadczą o prawidłowym działaniu listwy zasilającej.

  Dlaczego warto kupić listwę zasilającą?

  Listwa zasilająca to sposób na zapewnienie bezpieczeństwa pracy urządzeń elektronicznych. Większość sprzętów, które wykorzystujemy na co dzień, wymaga zasilania elektrycznego pobieranego bezpośrednio z gniazdka. W tym kontekście, listwa zasilająca staje się ważnym elementem naszej codziennej pracy i komfortu. Z jednej strony umożliwia ona równoczesne podłączenie wielu urządzeń do jednego źródła zasilania. Z drugiej strony, dzięki wbudowanej funkcji antyprzepięciowej, listwa zasilająca aktywnie monitoruje i reguluje przepływ prądu elektrycznego, zapobiegając uszkodzeniom sprzętu spowodowanym, na przykład, przez zwarcie.

 • Listwy PDU

  Listwa PDU (Power Distribution Unit) to urządzenie używane w zarządzaniu zasilaniem, szczególnie w centrach danych, dużych instalacjach komputerowych i środowiskach sieciowych. Jej głównym zadaniem jest dystrybucja energii elektrycznej do wielu komponentów w sposób bezpieczny i efektywny.

  Listwy PDU, a tradycyjne listwy zasilające

  Listwy PDU różnią się od tradycyjnych listw zasilających kilkoma ważnymi cechami:

  • Zaawansowana dystrybucja energii - listwy PDU są zaprojektowane tak, aby efektywnie dystrybuować zasilanie do wielu urządzeń, takich jak serwery, urządzenia sieciowe, i inne sprzęty w centrum danych.
  • Zarządzanie zasilaniem - niektóre zaawansowane modele PDU oferują funkcje zdalnego monitorowania i zarządzania zasilaniem, co pozwala administratorom sieci na śledzenie zużycia energii i kontrolowanie zasilania poszczególnych urządzeń.
  • Ochrona przed przeciążeniem - listwy PDU często posiadają wbudowane zabezpieczenia przed przeciążeniem, co zapewnia bezpieczne zasilanie dla cennego sprzętu elektronicznego.
  • Wiele gniazd wtykowych – listwy PDU oferują zazwyczaj większą liczbę gniazd wtykowych w porównaniu do standardowych listw zasilających, umożliwiając podłączenie większej liczby urządzeń.
  • Montaż rackowy - wiele listw PDU jest zaprojektowanych do montażu w standardowych szafach rackowych, co jest kluczowe w uporządkowanych i zorganizowanych centrach danych.

  Zastosowanie listw PDU

  Listwy PDU (Power Distribution Units) znajdują zastosowanie w miejscach gdzie wymagane jest efektywne i bezpieczne zarządzanie zasilaniem dla wielu urządzeń. W centrach danych i serwerowniach, odpowiadają za dystrybucję zasilania do serwerów, urządzeń pamięci masowej oraz innych krytycznych komponentów IT. W dużych instalacjach komputerowych, takich jak biura z wieloma komputerami i urządzeniami peryferyjnymi, listwy PDU umożliwiają zorganizowane i bezpieczne zasilanie.

  Ponadto, znajdują zastosowanie w studiach nagraniowych, telewizyjnych i radiowych, gdzie są niezbędne do zarządzania zasilaniem dla sprzętu elektronicznego. W środowiskach krytycznych, takich jak szpitale i laboratoria, listwy PDU są kluczowe do dystrybucji energii do medycznego sprzętu, laboratoriów i systemów monitorowania. Są również przydatne w przemyśle i produkcji, gdzie zasilają maszyny, urządzenia kontrolne i systemy automatyki.

  W miejscach tymczasowych, takich jak wydarzenia, targi czy konferencje, listwy PDU mogą być używane do szybkiego i efektywnego rozmieszczenia zasilania do stoisk, wyświetlaczy i sprzętu prezentacyjnego. W sektorze edukacyjnym i badawczym, takim jak szkoły, uniwersytety i ośrodki badawcze, listwy PDU są używane do zasilania sprzętu komputerowego, laboratoriów i innych urządzeń edukacyjnych i badawczych. W każdym z tych przypadków, listwy PDU nie tylko zapewniają dystrybucję energii, ale także przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa, efektywności energetycznej i organizacji infrastruktury zasilania.

Aktywne filtry

Eaton 9PX1500IRTM zasilacz UPS Podwójnej konwersji (online) 1,5 kVA 1500 W 8 x gniazdo sieciowe

Eaton 9PX1500IRTM. Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1,5 kVA, Moc rzeczywista: 1500 W. Typy wyjść AC: C13 panel, Wtyczka: C14 panel, Ilość gniazd sieciowych: 8 x gniazdo sieciowe. Technologia baterii: Ołowiany (VRLA), Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia: 14 min. Układ: Rackmount/Tower, Kolor produktu: Czarny, Pojemność stelaża: 2U. Szerokość produktu: 440 mm, Głębokość produktu: 450 mm, Wysokość produktu: 86,5 mm
13 879,98 zł
Produkt dostępny
13 879,98 zł

Eaton 9PX1500IRTM. Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1,5 kVA, Moc rzeczywista: 1500 W. Typy wyjść AC: C13 panel, Wtyczka: C14 panel, Ilość gniazd sieciowych: 8 x gniazdo sieciowe. Technologia baterii: Ołowiany (VRLA), Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia: 14 min. Układ: Rackmount/Tower, Kolor...

CyberPower CP1600EPFCLCD zasilacz UPS Technologia line-interactive 1,6 kVA 1000 W 6 x gniazdo sieciowe

CyberPower CP1600EPFCLCD. Topologia UPS: Technologia line-interactive, Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1,6 kVA, Moc rzeczywista: 1000 W. Typy wyjść AC: Typu F, Wtyczka: C14 panel, Ilość gniazd sieciowych: 6 x gniazdo sieciowe. Technologia baterii: Ołowiany (VRLA), Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 2,6 min, Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia: 9,7 min. Układ: Tower, Kolor produktu: Czarny, Długość kabla: 1,83 m. Szerokość produktu: 100 mm, Głębokość produktu: 355 mm, Wysokość produktu: 280 mm
1 664,99 zł
Produkt dostępny
1 664,99 zł

CyberPower CP1600EPFCLCD. Topologia UPS: Technologia line-interactive, Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 1,6 kVA, Moc rzeczywista: 1000 W. Typy wyjść AC: Typu F, Wtyczka: C14 panel, Ilość gniazd sieciowych: 6 x gniazdo sieciowe. Technologia baterii: Ołowiany (VRLA), Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 2,6 min, Typowy czas podtrzymania...

APC SMART-UPS SRT LI-ION 3000VA RM ACCS Podwójnej konwersji (online) 3 kVA 2700 W

APC SMART-UPS SRT LI-ION 3000VA RM ACCS. Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 3 kVA, Moc rzeczywista: 2700 W. Typy wyjść AC: C13 panel, C19 panel. Technologia baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion). Układ: Rackmount/Tower, Kolor produktu: Szary
24 878,99 zł
Produkt dostępny
24 878,99 zł

APC SMART-UPS SRT LI-ION 3000VA RM ACCS. Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 3 kVA, Moc rzeczywista: 2700 W. Typy wyjść AC: C13 panel, C19 panel. Technologia baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion). Układ: Rackmount/Tower, Kolor produktu: Szary

Belkin BSV401CA2M ochrona przeciwprzepięciowa Czarny, Biały 4 x gniazdo sieciowe 2 m

Belkin BSV401CA2M. Wartość znamionowa udaru energii: 525 J, Ilość gniazd sieciowych: 4 x gniazdo sieciowe, Typy wyjść AC: Typu E. Kolor produktu: Czarny, Biały, Typ wtyczki zasilającej: Typu E. Długość kabla: 2 m. Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
138,99 zł
Produkt dostępny
138,99 zł

Belkin BSV401CA2M. Wartość znamionowa udaru energii: 525 J, Ilość gniazd sieciowych: 4 x gniazdo sieciowe, Typy wyjść AC: Typu E. Kolor produktu: Czarny, Biały, Typ wtyczki zasilającej: Typu E. Długość kabla: 2 m. Liczba dołączonych produktów: 1 szt.

Kondator 935-PD11 rozdzielacz zasilania PDU 1 x gniazdo sieciowe Czarny

Kondator 935-PD11. Typy PDU: Podstawowy, Kolor produktu: Czarny. Ilość gniazd sieciowych: 1 x gniazdo sieciowe, Typy wyjść AC: Typu F, Wtyczka: Typu F. Długość kabla: 1,25 m. Szerokość opakowania: 130 mm, Głębokość opakowania: 175 mm, Wysokość opakowania: 110 mm
185,99 zł
Produkt dostępny
185,99 zł

Kondator 935-PD11. Typy PDU: Podstawowy, Kolor produktu: Czarny. Ilość gniazd sieciowych: 1 x gniazdo sieciowe, Typy wyjść AC: Typu F, Wtyczka: Typu F. Długość kabla: 1,25 m. Szerokość opakowania: 130 mm, Głębokość opakowania: 175 mm, Wysokość opakowania: 110 mm

APC Easy 3S zasilacz UPS Podwójnej konwersji (online) 40 kVA 40000 W

APC Easy 3S. Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 40 kVA, Moc rzeczywista: 40000 W. Układ: Tower, Kolor produktu: Biały, Stopień ochrony IP: IP20. Szerokość produktu: 250 mm, Głębokość produktu: 900 mm, Wysokość produktu: 770 mm. Napięcie operacyjne: 400 V
35 756,99 zł
Produkt dostępny
35 756,99 zł

APC Easy 3S. Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 40 kVA, Moc rzeczywista: 40000 W. Układ: Tower, Kolor produktu: Biały, Stopień ochrony IP: IP20. Szerokość produktu: 250 mm, Głębokość produktu: 900 mm, Wysokość produktu: 770 mm. Napięcie operacyjne: 400 V

PowerWalker BP I36R-6x9Ah 12 V 9 Ah

PowerWalker BP I36R-6x9Ah. Napięcie baterii: 12 V, Liczba baterii włączone: 6 szt., Kolor produktu: Czarny. Szerokość produktu: 438 mm, Wysokość produktu: 85,5 mm, Głębokość produktu: 445 mm
2 335,00 zł
Produkt dostępny
2 335,00 zł

PowerWalker BP I36R-6x9Ah. Napięcie baterii: 12 V, Liczba baterii włączone: 6 szt., Kolor produktu: Czarny. Szerokość produktu: 438 mm, Wysokość produktu: 85,5 mm, Głębokość produktu: 445 mm

Digitus Listwa zasilająca z profilem aluminiowym i wyłącznikiem, zabezpieczenie przed przepięciami, zintegrowany filtr sieciowy, 5 gniazd ze stykami o

Digitus Listwa zasilająca z profilem aluminiowym i wyłącznikiem, zabezpieczenie przed przepięciami, zintegrowany filtr sieciowy, 5 gniazd ze stykami o. Typy PDU: Przełączane, Pojemność stelaża: 1U, Materiał obudowy: Aluminium, Plastik. Ilość gniazd sieciowych: 5 x gniazdo sieciowe, Typy wyjść AC: Typu F, Wtyczka: Typu F. Długość kabla: 2 m. Wartość nominalna napięcia wejściowego: 230 V, Maksymalne natężenie prądu: 16 A, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz. Szerokość produktu: 45 mm, Głębokość produktu: 45 mm, Wysokość produktu: 482,6 mm
236,98 zł
Produkt dostępny
236,98 zł

Digitus Listwa zasilająca z profilem aluminiowym i wyłącznikiem, zabezpieczenie przed przepięciami, zintegrowany filtr sieciowy, 5 gniazd ze stykami o. Typy PDU: Przełączane, Pojemność stelaża: 1U, Materiał obudowy: Aluminium, Plastik. Ilość gniazd sieciowych: 5 x gniazdo sieciowe, Typy wyjść AC: Typu F, Wtyczka: Typu F. Długość kabla: 2 m. Wartość...

Digitus Listwa zasilająca z profilem aluminiowym, zabezpieczenie przed przepięciami, zintegrowany filtr sieciowy, 6 gniazd ze stykami ochronnymi, prze

Digitus Listwa zasilająca z profilem aluminiowym, zabezpieczenie przed przepięciami, zintegrowany filtr sieciowy, 6 gniazd ze stykami ochronnymi, prze. Pojemność stelaża: 1U, Materiał obudowy: Aluminium, Plastik. Ilość gniazd sieciowych: 6 x gniazdo sieciowe, Typy wyjść AC: Typu F, Wtyczka: Typu F. Długość kabla: 2 m, Typ przewodu: H05VV-F 3G 1.5 mm². Wartość nominalna napięcia wejściowego: 230 V, Maksymalne natężenie prądu: 16 A, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz. Szerokość produktu: 45 mm, Głębokość produktu: 45 mm, Wysokość produktu: 482,6 mm
241,99 zł
Produkt dostępny
241,99 zł

Digitus Listwa zasilająca z profilem aluminiowym, zabezpieczenie przed przepięciami, zintegrowany filtr sieciowy, 6 gniazd ze stykami ochronnymi, prze. Pojemność stelaża: 1U, Materiał obudowy: Aluminium, Plastik. Ilość gniazd sieciowych: 6 x gniazdo sieciowe, Typy wyjść AC: Typu F, Wtyczka: Typu F. Długość kabla: 2 m, Typ przewodu: H05VV-F 3G 1.5 mm²....

Vertiv Liebert GXE3-2000IRT2UXL zasilacz UPS Podwójnej konwersji (online) 2 kVA 1800 W 8 x gniazdo sieciowe

Vertiv Liebert GXE3-2000IRT2UXL. Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 2 kVA, Moc rzeczywista: 1800 W. Typy wyjść AC: C13 panel, Ilość gniazd sieciowych: 8 x gniazdo sieciowe. Technologia baterii: Ołowiany (VRLA), Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 3,2 min, Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia: 9 min. Układ: Rackmount/Tower, Kolor produktu: Szary, Pojemność stelaża: 2U. Szerokość produktu: 438 mm, Głębokość produktu: 430 mm, Wysokość produktu: 86 mm
4 233,00 zł
Produkt dostępny
4 233,00 zł

Vertiv Liebert GXE3-2000IRT2UXL. Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 2 kVA, Moc rzeczywista: 1800 W. Typy wyjść AC: C13 panel, Ilość gniazd sieciowych: 8 x gniazdo sieciowe. Technologia baterii: Ołowiany (VRLA), Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 3,2 min, Typowy czas podtrzymania przy połowie...

PowerWalker VFI 10K CPG PF1 3/3 BE zasilacz UPS Podwójnej konwersji (online) 10 kVA 10000 W

PowerWalker VFI 10K CPG PF1 3/3 BE. Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 10 kVA, Moc rzeczywista: 10000 W. Napięcie baterii: 12 V. Układ: Tower, Kolor produktu: Czarny, Typ wyświetlacza: LCD. Szerokość produktu: 250 mm, Głębokość produktu: 627 mm, Wysokość produktu: 827 mm. Produktów na palecie: 3 szt.
11 216,99 zł
Produkt dostępny
11 216,99 zł

PowerWalker VFI 10K CPG PF1 3/3 BE. Topologia UPS: Podwójnej konwersji (online), Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 10 kVA, Moc rzeczywista: 10000 W. Napięcie baterii: 12 V. Układ: Tower, Kolor produktu: Czarny, Typ wyświetlacza: LCD. Szerokość produktu: 250 mm, Głębokość produktu: 627 mm, Wysokość produktu: 827 mm. Produktów na palecie: 3 szt.

CyberPower UT800EIG zasilacz UPS Technologia line-interactive 0,8 kVA 450 W 4 x gniazdo sieciowe

CyberPower UT800EIG. Topologia UPS: Technologia line-interactive, Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 0,8 kVA, Moc rzeczywista: 450 W. Typy wyjść AC: C13 panel, Ilość gniazd sieciowych: 4 x gniazdo sieciowe, Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X). Technologia baterii: Ołowiany (VRLA), Czas ładowania: 6 h. Układ: Tower, Kolor produktu: Czarny, Materiał obudowy: Plastik. Szerokość produktu: 84 mm, Głębokość produktu: 280 mm, Wysokość produktu: 174 mm
406,99 zł
Produkt dostępny
406,99 zł

CyberPower UT800EIG. Topologia UPS: Technologia line-interactive, Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 0,8 kVA, Moc rzeczywista: 450 W. Typy wyjść AC: C13 panel, Ilość gniazd sieciowych: 4 x gniazdo sieciowe, Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X). Technologia baterii: Ołowiany (VRLA), Czas ładowania: 6 h. Układ: Tower, Kolor produktu: Czarny,...

 
group_work Zgoda na pliki cookie