Wykonawstwo - usługi i systemy w INFOMECH

INFOMECH cieszy się renomą i zaufaniem – jesteśmy liderem w dziedzinach OZE i IT w Polsce południowo-wschodniej. Nie jest to jednak dzieło przypadku – przez blisko dwadzieścia lat istnienia na rynku ciężko pracowaliśmy na każdą pozytywną opinię. Najistotniejszym elementem w tym zakresie było i jest profesjonalne wykonawstwo. Powierzane nam zlecenia realizowane są wyłącznie przez doświadczonych fachowców, którzy bardzo dobrze znają realia swojej branży.

Usługi i systemy w INFOMECH

Profesjonalizm i uprawnienia

Każdy z naszych instalatorów posiada aktualne uprawnienia do montażu fotowoltaiki, pomp ciepła i klimatyzacji. Mowa tu o uprawnieniach SEP w stopniu E oraz o tzw. certyfikacie na f-gazy. Uprawnienia SEP-E pozwalają na montaż fotowoltaiki o mocy powyżej 3,5 kV, zaś certyfikat na f-gazy umożliwia montaż pomp ciepła i systemów klimatyzacji. Bez nich niemożliwe byłoby bezpieczne i profesjonalne zamontowanie komponentów. Wgląd do certyfikatów umożliwiamy w siedzibie naszej firmy.

Wysoka jakość obsługi klienta

Zmorą wśród wszelkiego rodzaju pracowników instalacyjnych jest niska jakość obsługi klienta. Ale nie u nas! Na każdym kroku dajemy pewność i odczucie, że są Państwo w dobrych rękach. Każdy telefon i e-mail spotka się z naszą odpowiedzią, w której szczegółowo udzielimy Państwu informacji. Nasi monterzy również dbają o dobre relacje z Klientem zarówno podczas kontaktu zdalnego, jak i na miejscu realizacji. A wszystko po to, by czuli się Państwo profesjonalnie i fachowo obsłużeni!

 
group_work Zgoda na pliki cookie