Współpraca z INFOMECH

Systemy informatyczne, monitoring, klimatyzacja, OZE – współpraca w tych obszarach to nasza specjalność! Współpraca z INFOMECH możliwa jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów biznesowych.

Współpraca z INFOMECH

Klienci indywidualni

Klienci indywidualni – czyli klasycznie rozumiane gospodarstwa domowe – mogą skorzystać z naszej kompleksowej obsługi. Od audytu przez zakup i montaż podzespołów aż po usługi posprzedażowe, takie jak cykliczny serwis czy naprawa usterek. A wszystko to w atrakcyjnej cenie!

Podmioty biznesowe

Swoją ofertę kierujemy także do podmiotów biznesowych – przedsiębiorców i gospodarstw rolnych. Współpracujemy zarówno z mikroprzedsiębiorstwami, jak i globalnymi koncernami czy korporacjami. Jeśli jest to możliwe, pomagamy również pozyskać granty i dofinansowania na prowadzone przez nas prace. Wysoka jakość instalowanych komponentów to nasza wizytówka. Obsługujemy firmy na terenie województw: podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego oraz lubelskiego.

Nasze doświadczenie

Funkcjonując od bez mała dwóch dekad na rynku obsłużyliśmy setki podmiotów, wykonując dla nich tysiące inwestycji. Przekłada się to na zadowolenie naszych klientów i pozytywne opinie. Poza klasyczną współpracą na zlecenie, realizujemy też zapytania ofertowe. Aktywnie bierzemy udział w postępowaniach przetargowych, zgłaszając nasze projekty podmiotom publicznym. Tylko w latach 2022-2023 wygraliśmy blisko 50 zamówień, tym samym potwierdzając nasz profesjonalizm i transparentność działania.

 
group_work Zgoda na pliki cookie