Audyt w INFOMECH - Pierwszy krok do współpracy

Audyt to podstawa i początek naszej współpracy z każdym klientem INFOMECH. Dzięki audytowi jesteśmy w stanie precyzyjnie określić potrzeby oraz uwzględnić oczekiwania wobec zleconej realizacji. Całe badanie przebiega sprawnie i odbywa się na miejscu inwestycji, razem z osobą decyzyjną. Nasi specjaliści przyjeżdżają w określone miejsce o umówionej porze, a każda przekazana uwaga zostaje odnotowana w protokole. Zależnie od rodzaju inwestycji, jej obszaru oraz wielkości, audyt trwa od jednej do trzech godzin.

Audyt w INFOMECH - Pierwszy krok do współpracy

Jak przebiega audyt?

Bardzo ważne jest, by dokument powstający w trakcie badania był możliwie precyzyjny – to nasza „mapa drogowa” dalszej współpracy. Protokół audytowy zostanie przekazany do Działu Realizacji w celu zamówienia niezbędnych podzespołów. Stamtąd zaś trafi do Zespołu Montażowego, która pokieruje się raportem przy instalacji systemu. Audyt wykonany przez INFOMECH stanowi więc podstawę działania, dzięki któremu każdy, nawet najbardziej zaawansowany projekt, może być pomyślnie ukończony.

Zalety audytu INFOMECH

INFOMECH stawia na wysoką jakość i komfort obsługi, dlatego termin audytu zawsze jest dopasowany do dyspozycji czasowych klienta. Dojazd i przeprowadzenie badania są całkowicie bezpłatne – nie pobieramy opłat nawet w przypadku braku finalizacji transakcji. Na miejscu pojawi się wykwalifikowany specjalista, który nie tylko zbierze od Państwa informacje, ale też sam chętnie odpowie na wszelkie pytania. Pozostajemy do dyspozycji – audyt INFOMECH można umówić drogą telefoniczną lub mailową.

 
group_work Zgoda na pliki cookie