- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Materiały | Dostosowane rozmieszczenie włókien (TFP) |
| Odporność na wstrząsy do | 1,2 m |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 20,3 cm (8") |
| Otwór na długopis | Tak |
| Kompatybilność | Galaxy Tab Active5 |
| Typ obudowy | Pokrowiec |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na uderzenia, Odporny na wstrząsy |
| Kraj pochodzenia | Francja |
| Kompatybilność marki | Samsung |
| Waga wraz z opakowaniem | 150 g |
| Pasek na ramię | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: