- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Kompatybilność | Celia art0418 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 25,4 cm (10") |
| Typ obudowy | Folio |
| Tryb stojący | Tak |
| Wbudowana bateria | Nie |
| Szerokość produktu | 247 mm |
| Głębokość produktu | 186 mm |
| Wysokość produktu | 12 mm |
| Waga produktu | 180 g |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Materiały | Silikon |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: