- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Maksymalna wielkość ekranu | 16,8 cm (6.6") |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na zadrapania |
| Waga produktu | 90 g |
| Wysokość produktu | 195 mm |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 100 g |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność | Galaxy A55 |
| Typ obudowy | Pokrowiec |
| Materiały | Silikon |
| Typ zamknięcia | Nie dotyczy |
| Kompatybilność marki | Samsung |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: