- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Maksymalna wielkość ekranu | 16,8 cm (6.6") |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na upadek, Odporny na kurz, Odporny na zadrapania |
| Waga produktu | 34,02 g |
| Wysokość produktu | 161,3 mm |
| Głębokość produktu | 10,7 mm |
| Szerokość produktu | 79,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 65,2 g |
| Nazwa koloru | Crystal Clear |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Kompatybilność | Galaxy S23 Plus |
| Typ obudowy | Pokrowiec |
| Materiały | Termoplastyczne elastomery poliuretanowe (TPU) |
| Kompatybilność marki | Samsung |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: