- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Powłoka oleofobowa | Tak |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 17 cm (6.7") |
| Aplikacja bez bąbelkowa | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na zadrapania |
| Waga produktu | 250 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 380 g |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Zestaw do czyszczenia | Tak |
| Protector type | Przezroczysta ochrona ekranu |
| Kompatybilność | iPhone 14 Plus, 13 Pro Max |
| Typ instalacji | Pełna warstwa adhezyjna |
| Twardość | 9H |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Filtr prywatyzacyjny | Tak |
| Łatwy do czyszczenia | Tak |
| Kompatybilny z ekranami dotykowymi | Tak |
| Orientacja filtrowania prywatności | Portret |
| Łatwy do usunięcia | Tak |
| Kompatybilność marki | Apple |
| Ilość na paczkę | 25 szt. |
| Szerokość opakowania | 138 mm |
| Głębokość opakowania | 108 mm |
| Wysokość opakowania | 178 mm |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: