- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 192 |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Procesor graficzny | GeForce GT 710 |
| Taktowanie procesora | 954 Mhz |
| Pamięć adaptera dedykowanej karty graficznej | 2 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR3 |
| Magistrala pamięci | 64 bit |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 Mhz |
| Przepustowość pamięci | 12,8 GB/s |
| Typ interfejsu | PCI Express x8 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 2560 x 1600 px |
| Maksymalna rozdzielczość analogowa | 2048 x 1536 px |
| PhysX | Tak |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Wersja OpenGL | 4.5 |
| HDCP | Nie |
| Dual Link DVI | Tak |
| NVIDIA 3D Vision | Tak |
| Pełny HD | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Kolor produktu | Czarny, Metaliczny |
| Ilość gniazd | 2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Maks. rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Minimalna moc zasilacza | 300 W |
| Pobór mocy | 19 W |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Wysokość produktu | 69 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: