- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| CUDA | Nie |
| Rodzina procesorów grafiki | AMD |
| Procesor graficzny | Radeon RX 6500 XT |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2825 Mhz |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Procesor strumieniowy | 1024 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Litografia | 6 nm |
| Pamięć podręczna nieskończoności | 16 MB |
| Akceleratory promieni | 16 |
| Pamięć adaptera dedykowanej karty graficznej | 4 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Magistrala pamięci | 64 bit |
| Szybkość przesyłania danych | 18 Gbit/s |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Dual Link DVI | Nie |
| AMD FreeSync | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Sapphire Dual-X |
| Liczba wentylatorów | 2 went. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość gniazd | 2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64, Windows 7 x64 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Minimalna ilość pamięci RAM | 8192 MB |
| Maks. rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Minimalna moc zasilacza | 400 W |
| Pobór mocy | 130 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 6-pin |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość produktu | 107 mm |
| Głębokość produktu | 194 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: