- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Opóźnienie CAS | 36 |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR5 |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Napięcie pamięci | 1.1,1.5 V |
| Waga produktu | 130 g |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: