- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Profil SPD | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: