- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Korekcja ECC | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Opóźnienie CAS | 19 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 4 x 8 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 4133 Mhz |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dual-channel/Quad-channel |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Profil SPD | Tak |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Prędkość SPD | 2133 Mhz |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: