- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Opóźnienie CAS | 17 |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 2400 MHz |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Podświetlenie | Nie |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: