- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Typ pamięci buforowej | Registered (buffered) |
| Opóźnienie CAS | 21 |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 2933 Mhz |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | RDIMM |
| Ranking pamięci | 2 |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Waga produktu | 45 g |
| Wysokość produktu | 88,9 mm |
| Szerokość produktu | 190,5 mm |
| Głębokość produktu | 19,1 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: