- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Korekcja ECC | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szybkość transmisji danych | PC4-3200, PC4-2933, PC4-2666, PC4-2400, PC4-2133, PC4-1866, PC4-1600 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Tak |
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Ranking pamięci | 1 |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Ustawienie trybu | 1024M x 72 |
| Czas cyklu wiersza | 45,75 ns |
| Odświeżany czas cyklu wiersza | 350 ns |
| Czas aktywności wiersza | 32 ns |
| Profil SPD | Tak |
| Programowalne napięcia zasilania (VPP) | 2,5 V |
| Standard JEDEC | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 100 °C |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: