- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Korekcja ECC | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR5 |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 Mhz |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Rodzaj pamięci | 262-pin SO-DIMM |
| Ranking pamięci | 1 |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: