- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Korekcja ECC | Nie |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Nie zawiera | Halogen |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Tak |
| Opóźnienie CAS | 46 |
| Pamięć wewnętrzna | 64 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR5 |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 Mhz |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Rodzaj pamięci | 262-pin SO-DIMM |
| Ranking pamięci | 2 |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Ustawienie trybu | 4096M x 64 |
| Profil SPD | Tak |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 100 °C |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 69,6 mm |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: