- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 155 - 100 °C |
| Szerokość produktu | 133,3 mm |
| Głębokość produktu | 31,2 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: