- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Korekcja ECC | Nie |
| Podświetlenie | Nie |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Opóźnienie CAS | 11 |
| Kolor produktu | Zielony |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR3 |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 Mhz |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 240-pin DIMM |
| Ranking pamięci | 2 |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 95 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 85% |
| Waga produktu | 100 g |
| Wysokość produktu | 30,4 mm |
| Szerokość produktu | 133,3 mm |
| Głębokość produktu | 3,8 mm |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: