- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Korekcja ECC | Nie |
| Podświetlenie | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Profil SPD | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane produkty | Intel X299 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 100 °C |
| Wysokość produktu | 8,4 mm |
| Szerokość produktu | 45,9 mm |
| Głębokość produktu | 133,3 mm |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: