- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Przepustowość rutowania/przełączania | 2 Gbit/s |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Store-and-forward | Tak |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Fast Ethernet (10/100) |
| Kolor produktu | Szary |
| Pełny dupleks | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Przystosowane do użytku na zewnątrz | Nie |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Wandaloodporny | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Obsługa 10G | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Nie |
| Szerokość opakowania | 310 mm |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,94 kg |
| Pojemność opakowania | 4960 cm³ |
| Obsługa PoE | Tak |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Maksymalne zużycie mocy | 125 W |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 8 |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 120 W |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Maska z numerem seryjnym | 85176200 |
| Przewody | Prąd przemienny |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: