- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 802.1x RADIUS |
| Pełny dupleks | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Diody LED | Działanie, Link, Zasilanie |
| Certyfikaty | CE, FCC Cl. A, VCCI Cl. A, Cl. A EN 55022 (CISPR 22), Cl. A C-Tick, EN 55024, CCC |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 514977 h |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3an, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Obsługa 10G | Tak |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10GBASE-T |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e, Cat6, Cat6a, Cat7 |
| Dublowanie portów | Tak |
| przekierowywanie IP | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Private VLAN, Protocol-based VLAN |
| Liczba VLANs | 512 |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 4 went. |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Obsługa PoE | Nie |
| Maksymalne zużycie mocy | 173,3 W |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Waga produktu | 5,04 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP server, DHCP client |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Zasady Listy Kontroli Dostępu (ACL) | 164 |
| IGMP snooping | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2+/L3 |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 560 Gbit/s |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Store-and-forward | Tak |
| Latency (10 Gbps) | 11,649 µs |
| Liczba kolejek | 8 |
| Liczba tras statycznych | 128 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 10000 |
| Pamięci bufora pakietów | 3 MB |
| Poziom hałasu | 41,6 dB |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Protokoły zarządzające | SNMP v1, v2c, v3 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: