- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Nie |
| Kolor produktu | Niebieski, Szary |
| Diody LED | Tak |
| Montaż naścienny / rzutowanie na sufit | Tak |
| Montaż DIN na szynie | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Szerokość produktu | 124 mm |
| Głębokość produktu | 53 mm |
| Wysokość produktu | 204 mm |
| Waga produktu | 1,75 kg |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Wspierany auto-learning adresów MAC | Tak |
| Wspierany auto-aging adresów MAC | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 75 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 80 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Obsługa PoE | Tak |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: