- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 16 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Fast Ethernet (10/100) |
| Ilość portów Fast Ethernet (copper) | 16 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Maksymalne zużycie mocy | 5,3 W |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 75 °C |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3p, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Obsługa 10G | Nie |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T, 100BASE-TX |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP30 |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Produkt stackowalny | Nie |
| Montaż naścienny / rzutowanie na sufit | Tak |
| Montaż DIN na szynie | Tak |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Waga produktu | 750 g |
| Wysokość produktu | 152 mm |
| Szerokość produktu | 66 mm |
| Głębokość produktu | 107 mm |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 3,2 Gbit/s |
| Przepustowość | 2,38 Mpps |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Store-and-forward | Tak |
| Obsługa PoE | Nie |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: