- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Model procesora | ARM Cortex-A57 |
| Wielkość pamięci flash | 32000 MB |
| Obsługa 10G | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Routing oparty na regułach | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | IP subnet–based VLAN |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 9 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 1 |
| Ilość portów 2,5G Ethernet (miedź) | 1 |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 2 |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Układ | 1U |
| Materiał obudowy | Aluminium, Stal galwanizowana |
| Produkt stackowalny | Nie |
| Kolor produktu | Szary |
| Diody LED | Działanie, Błąd, Link, Ready |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Taktowanie procesora | 2000 MHz |
| Typ pamięci | DDR4-SDRAM |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 8000 MB |
| Przycisk reset | Tak |
| Prąd wejściowy | 2 A |
| Typ wyświetlacza | LCM |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE, Federalna Komisja Łączności (FCC), Industry Canada (IC) |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Źródło zasilania | AC/DC |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
| Maksymalne zużycie mocy | 60 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Obsługa PoE | Nie |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wydajność | 5 Gbit/s |
| Funkcje DHCP | DHCP relay, DHCP server |
| Proxy IGMP | Tak |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Szerokość produktu | 442,4 mm |
| Głębokość produktu | 285,6 mm |
| Wysokość produktu | 43,7 mm |
| Waga produktu | 4,7 kg |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: