- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Diody LED | Działanie, Link, Prędkość |
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Obsługa 10G | Nie |
| Dublowanie portów | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Automatyczne wykrywanie | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Bez wiatraka | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Układ | 1U |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 48 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Ilość slotów Modułu SFP | 4 |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | AC/DC |
| Obsługa PoE | Tak |
| Maksymalne zużycie mocy | 45 W |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość produktu | 442,4 mm |
| Głębokość produktu | 285 mm |
| Wysokość produktu | 43,7 mm |
| Waga produktu | 4,52 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Typ uwierzytelniania | RADIUS |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2 |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 104 Gbit/s |
| Wydajność | 52 Gbit/s |
| Prędkość przekazywania | 77,38 Mpps |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 32 |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 32 W |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 195 W |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: