- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 802.1x RADIUS |
| Pełny dupleks | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Certyfikaty | EMC■ CE, FCC, C-Tick, Class A(GS1900-24/24EP/24HPv2/48/48HPv2)■ CE, FCC, C-Tick, Class B(GS1900-8/8HP/10HP/16/24E)■ BSMI CNS13438• Safety■ LVD EN60950-1■ BSMI CNS14336-1■ CB IEC60950-1(GS1900-8HP/10HP/16/24E/24)• RoHS compliant |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 432,673 h |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Obsługa 10G | Nie |
| Dublowanie portów | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Wspierany auto-learning adresów MAC | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Tagged VLAN, VLAN Identifier ( VLAN ID), Voice VLAN |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | 1U |
| Produkt stackowalny | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Ilość slotów Modułu SFP | 2 |
| Złącze zasilania | Gniazdo wejściowe AC |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Obsługa PoE | Nie |
| Maksymalne zużycie mocy | 16 W |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 131 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 2,09 kg |
| Szerokość opakowania | 561 mm |
| Głębokość opakowania | 217 mm |
| Wysokość opakowania | 82 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,85 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Emisja ciepła | 55 BTU/h |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP client |
| IGMP snooping | Tak |
| Statyczna ochrona portu | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Typ uwierzytelniania | RADIUS, TACACS+ |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2 |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Obsługa MIB | RFC 1213 MIB II, RFC 2819 RMON (group 1, 2, 3, 9), RFC 1215, RFC 1493 |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 52 Gbit/s |
| Prędkość przekazywania | 39 Mpps |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Store-and-forward | Tak |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Pamięci bufora pakietów | 0,525 MB |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: