- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Poziom THD prądu wyjściowego | 2% |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | C13 panel, C19 panel |
| Port USB | Tak |
| Złącze Emergency Power Off (EPO) | Tak |
| SmartSlot | Tak |
| Układ | Kompaktowy |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Poziom hałasu | 55 dB |
| Certyfikaty | CE, EN/IEC 62040-1 |
| Częstotliwość danych wejściowych | 40/70 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 2011 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15240 m |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 620 mm |
| Wysokość produktu | 178 mm |
| Waga produktu | 51,9 kg |
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |
| Napięcie baterii | 96 V |
| Czas ładowania | 4 h |
| Żywotność baterii (max) | 5 lat(a) |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Zimny start | Tak |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 5 kVA |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 100 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 285 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Wartość znamionowa udaru energii | 600 J |
| Współczynnik szczytu | 3:1 |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Moc rzeczywista | 5000 W |
| Pojemność stelaża | 4U |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Tryb ECO | Tak |
| Szerokość opakowania | 590 mm |
| Głębokość opakowania | 790 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 59 kg |
| Wysokość opakowania | 275 mm |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: