- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 3 min |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 9 min |
| Czas ładowania | 4 h |
| Liczba baterii | 6 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,5 kVA |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 208 V |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Wydajność (tryb on-line) | 93% |
| Wydajność (tryb ECO) | 98% |
| Moc rzeczywista | 3000 W |
| Port USB | Tak |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Typy wyjść AC | C13 panel, C19 panel |
| Wtyczka | C20 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 9 x gniazdo sieciowe |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Złącze Emergency Power Off (EPO) | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Układ | Rack |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Bezpieczeństwo | IEC/EN62040-2,IEC61000-4-2,IEC61000-4-3,IEC61000-4-4, IEC61000-4-5,IEC61000-4-6,IEC61000-4-8 |
| Maska z numerem seryjnym | 85044085 |
| Współczynnik mocy | 1 |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 55 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 1500 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 86,5 mm |
| Waga produktu | 26 kg |
| Szerokość opakowania | 555 mm |
| Głębokość opakowania | 732 mm |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 30,1 kg |
| Pojemność opakowania | 82064,5 cm³ |
| Ulotka | pobierz plik |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: