- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Zimny start | Tak |
| Port USB | Tak |
| Typy wyjść AC | Typ G (BS 1363) |
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Poziom hałasu | 25 dB |
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Low Voltage Directive (LVD), RoHS, WEEE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,2 kVA |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Moc rzeczywista | 660 W |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Wymiana baterii |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Auto-restart | Tak |
| Wysokość produktu | 148 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 288 mm |
| Certyfikaty | EN IEC 62040-1:2019; EN 62040-2:2006; IEC 62040-2: 2016, IEC 62040-3: 2021; CE; EAC; UKCA; Cm; Ukr |
| Waga produktu | 8,5 kg |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: