- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 2 min |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 8 min |
| Prąd ładowania | 6 A |
| Zimny start | Tak |
| Czas ładowania | 4 h |
| Liczba baterii | 2 |
| Ładowanie w trybie wyłączonym | Tak |
| Port USB | Tak |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Wtyczka | C14 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Port RS-232 | 1 |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| SmartSlot | Tak |
| Układ | Rackmount/Tower |
| Diody LED | Tak |
| Wbudowany wentylator | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1 kVA |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 165 V |
| Regulacja napięcia wyjściowego | 10% |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Wydajność (tryb on-line) | 98,8% |
| Wydajność (tryb ECO) | 82,3% |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 0,9 |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Poziom THD prądu wyjściowego | 3% |
| Częstotliwość danych wejściowych | 45/65 Hz |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Szerokość produktu | 438 mm |
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Wysokość produktu | 88 mm |
| Waga produktu | 16 kg |
| Szerokość opakowania | 556 mm |
| Głębokość opakowania | 550 mm |
| Wysokość opakowania | 231 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 18 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Wartość nominalna napięcia wyjściowego | 230 V |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: