- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Port RS-232 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Porty modemu rj-11 | 1 |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 3 kVA |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 162 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 0,6 |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Moc rzeczywista | 1800 W |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Tower |
| Wbudowany wentylator | Nie |
| Pojemność baterii | 18 Ah |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu, Nadmiernego rozładowania, Przeładowanie |
| Liczba baterii | 2 |
| Szerokość produktu | 146 mm |
| Głębokość produktu | 397 mm |
| Wysokość produktu | 205 mm |
| Waga produktu | 11,5 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: