- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,8 kVA |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 162 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Moc rzeczywista | 480 W |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Port USB | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
| Liczba wyjść typu F | 2 |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 0,5 min |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 5 min |
| Czas ładowania | 8 h |
| Liczba baterii | 1 |
| Układ | Tower |
| Pojemność baterii | 7,2 Ah |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Wydajność | 96,7% |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Wartość nominalna napięcia wyjściowego | 230 V |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: