- Obecnie brak na stanie
coś powiedzieć
Nic nie znaleziono.
Przeglądarka nie jest obsługiwana.
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,6 kVA |
| Przebieg falowy | Pseudo sine |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 162 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Moc rzeczywista | 960 W |
| Napięcie operacyjne | 230 V |
| Auto-restart | Tak |
| Certyfikaty | EN 62040-2, EN 62040-3, ISO-9001, ISO-14001 |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Port USB | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Liczba wyjść typu F | 4 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czerwony, Biały |
| Bezpieczeństwo | EN 62040-1-1; EN-60950-1 |
| Technologia baterii | Ołów-wapń (Pb-Ca) |
| Czas ładowania baterii (90%) | 4 h |
| Zimny start | Tak |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Układ | Tower |
| System operacyjny | Windows, Linux, Mac |
| Napięcie wyjściowe portu USB | 5 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Prąd wyjściowy portu USB | 2 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed rozładowaniem baterii, Przeładowanie, Krótkie spięcie |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 2400 m |
| Szerokość produktu | 139 mm |
| Głębokość produktu | 364 mm |
| Wysokość produktu | 195 mm |
| Waga produktu | 10,7 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| MP4 | SPS 1600 SOHO+ | pobierz plik |
| User manual | pobierz plik |
Boxed:
Sticky Header:
Sticky Add To Cart
Sticky Footer:
Font: