Serwis i obsługa posprzedażowa w INFOMECH

Obsługa posprzedażowa i usługi serwisu to istotna część naszej działalności. Oferujemy dwa rodzaje obsługi serwisowej: cykliczne i interwencyjne. Serwis cykliczny to nic innego, jak przeglądy Dzięki temu każdy Klient INFOMECH ma świadomość, że w razie potrzeby może liczyć na fachowe wsparcie. Zlecenia serwisowe realizują nasi dedykowani specjaliści INFOMECH od poniedziałku do soboty. Czas oczekiwania waha się od kilku godzin w sprawach priorytetowych do maksymalnie kilku dni roboczych.

Serwis i obsługa posprzedażowa w INFOMECH

Serwis cykliczny INFOMECH

Cykliczny serwis INFOMECH to systematyczne kontrole urządzeń i fizyczne przeglądy poszczególnych podzespołów. Ten rodzaj obsługi możemy przyrównać do kontroli stanu technicznego pojazdów – oceniamy, czy zamontowany system pracuje prawidłowo. Serwis cykliczny pozwala przedłużyć żywotność urządzeń i zapewnić najwyższą jakość pracy. Wszelkie odstępstwa od normy zostaną błyskawicznie wychwycone, a następnie zaproponujemy usunięcie w ramach gwarancji serwisowej lub po preferencyjnej stawce.

Interwencyjny serwis INFOMECH

Interwencyjny serwis INFOMECH to wszelkie zlecenia, które wpływają do nas w wyniku nieprawidłowej pracy urządzeń. Zdarzają się sytuacje, szczególnie po gwałtownych burzach i nawałnicach, że sprzęt ulega uszkodzeniu lub rozkalibrowaniu. Bywają także sytuacje, że z przyczyn niezawinionych wystąpi awaria uniemożliwiająca prawidłową pracę układu. W każdej z tych sytuacji zareagujemy błyskawicznie i skontaktujemy się niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia celem umówienia serwisu interwencyjnego.

 
group_work Zgoda na pliki cookie