Aktualności w INFOMECH

Reprezentowane przez nas branże OZE i IT ulegają dynamicznemu rozwojowi i zmianom. Z roku na rok powstają coraz bardziej efektywne panele fotowoltaiczne, coraz lepsze kamery monitoringu i coraz wydajniejsze klimatyzatory. Dlatego też uważamy, że rynek, w którym funkcjonujemy jest naprawdę ciekawy i warto regularnie śledzić newsy branżowe. Na tej zakładce będą pojawiać się takie aktualności i ciekawostki, które mogą budzić Państwa zainteresowanie – dla nas bez wątpienia są ciekawe.

Aktualności w INFOMECH

Dotacje i dofinansowania

Ciekawostki to nie jedyna forma tekstowa, która zagości w sekcji aktualności. Jak można się spodziewać, w przyszłości pojawią się kolejne programy dotacji i dofinansowań na zakup OZE. Już teraz mamy różne formy wsparcie dla tych, którzy decydują się na wybór pompy ciepła lub fotowoltaiki. W tej sekcji pojawiać się będą zapowiedzi nowych programów wraz ze szczegółowym omówieniem warunków. Gdy dotacje wejdą w życie, podpowiemy, kto może się ubiegać oraz jak i gdzie można złożyć wniosek.

Relacje z realizacji

Nie będzie to jedynie strefa wpisów i komunikatów – integralną częścią będą także nasze relacje z realizacji. Będziemy tutaj zamieszczać zdjęcia z niektórych naszych prac montażowych zarówno w zakresie OZE, jak i IT. Dzięki tym fotografiom zobaczą Państwo, jakie rozwiązania oferujemy w naszej firmie i jaki jest efekt końcowy naszych prac. Oczywiście, są to tylko wybrane realizacje – nie wszędzie decydujemy się na wykonanie zdjęć, szanując prośby naszych Klientów o niefotografowanie ich budynków.

Zapraszamy wkrótce.

 
group_work Zgoda na pliki cookie