Producenci i jakość sprzętu w INFOMECH

W INFOMECH wiemy, jak istotna jest praca na najlepszym sprzęcie i z odpowiednimi podzespołami. Wszystkie montowane przez nas elementy pochodzą wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych producentów. Tym sposobem możemy zminimalizować ryzyko montażu wadliwego produktu, który musiałby być reklamowany przez Klienta. Mimo swojej restrykcyjności w doborze zaufanych producentów, możemy pochwalić się szerokim wyborem sprzętu w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Producenci i jakość sprzętu w INFOMECH

Nasi partnerzy

Instalowane przez nas klimatyzatory pochodzą z takich firm, jak Rotenso, Toshiba, MDV, Mitsubishi Electric, Chigo, Daikin, Gree czy LG. Montując pompy ciepła, również stawiamy na sprawdzone i pewne rozwiązania od Mitsubishi Electric. W kwestii monitoringu, wybór padł na dobrze znane firmy – Hikvision, Sunell i N-CAM. Najszersze portfolio współpracy mamy w obszarze fotowoltaiki – są tu takie marki jak JA Solar, Bruk-Bet Solar, Growatt, Gronius, Sharp, Q-Cells, SMA, Corab, Solar Edge i Longi Solar.

Zaangażowanie w jakość

Od blisko dwóch dekad nasze grono partnerów systematycznie się powiększa. Nim jednak rozpoczniemy pierwsze montaże z podzespołami nowych producentów, upewniamy się, że reprezentują one wysoką jakość. W INFOMECH wyznajemy zasadę, że lepiej pozyskać produkt nieco trudniej dostępny lub droższy, ale za to doskonale wykonany. W końcu pompa ciepła, klimatyzator, monitoring czy panele fotowoltaiczne mają służyć nie przez dwa, trzy lata, ale dwadzieścia i więcej lat.

 
group_work Zgoda na pliki cookie